0 oy
62 göst.
Diğer kategorisinde (192 puan) tarafından
Kızlar oğlum ameliyat olacak urolojiye gotrudum dedi çocuk cerrahi yapması lazım biz yaparız ama riskli olabilir dedi kapalı ameliyat yapılır dedi şimdi Gaziantep şehir hastanesine randevu aldım çocuk cerrahına ameliyat günü hemen verir mi iki testis de inmemis bide ameliyat süreci nasıl riskli biseymi hastanede yatar mı 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun postun ciksin 
(192 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm
tarafından
Şehir Hastanesi'ne alman iyi olmuş üniversiteye götürme sakın bence
(192 puan) tarafından
Yok oraya kesinlikle gitmem zaten aynen gidicez bakalım biran önce olsun da kurtulsun çocuk inşallah
tarafından
İnşallah canım üniversite yüzünden bebeğimden oluyordum tövbe adım atmam bne oraya
(192 puan) tarafından
Allah'ım sana bağışlasin inşallah nefret ediyorum o hastaneden gerçekten ayağınla gidiyosun Allah korusun cenazen çıkıyor öyle nefret bişey
-Reklam-
0 oy
(599 puan) tarafından
Korkma ya riskli bir ameliyat değil benim oğlumda pipisinden ameliyat olduğu zamanlar kaç tane çocuk öyle getirdiler testis inmemiş diye ameliyat ettirdiler bir gece kalıp taburcu ediliyorlardı. Sen çocuk cerrahi doktoruyla detaylı konuş 
(192 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canm
0 oy
(1,778 puan) tarafından
Canım ablamin oğlu da oldu bu yaz testis inmedigi için narkoz verip uyutuyolar aynı anda hep sünnet hem testis ameliyatı oluyo bı gece yatırıp çıkarıyorlar korkulacak bişey yok Allah'ın izniyle ❤️
(192 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm inşallah

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 322 göst.
12 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 86 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (420 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (420 puan) tarafından soruldu