0 oy
77 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (23 puan) tarafından
Merhaba arkadaslar, 2-3 aydir geniz eti buyumesi yasiyorum, burnum o kadar tikaniyor ki geceleri nefes alamiyorum burnumdan, doktora gittim iki sprey verdi ama gecmedi henuz, tekrar gidicem randevu acilmasini bekliyorum.. dogal yollardan bir çözüm onerisi olan var mi?? Su tuz karbonat karisimini duydum, kucultur mu acaba?? 

3 Cevaplar

0 oy
(68 puan) tarafından
Bu ne.kadar post 
(68 puan) tarafından
Öyle der ama post çıkar aldanma onlara
(23 puan) tarafından
Bilmiyordum
(68 puan) tarafından
Postuna da cvp veriyim tek çare ameliyat anca öyle rahatlarsın kardeşimden biliyorum
(23 puan) tarafından
Sonradan kuculenleri duydum insallah ameliyata gerek kalmaz :(
(68 puan) tarafından
Umarım
-Reklam-
0 oy
(675 puan) tarafından
Diğer postlari kapat soruna da cevap doğal yolla geçeceğini sanmıyorum öyle olsa kimse ameliyat olmaz
(23 puan) tarafından
Dönemsel olabiliyormus, ilacla kuculup gecenler var
0 oy
(11,060 puan) tarafından
Benim oğlumda var geniz eti. İlaçlarla biraz küçüldü, alerji kaynaklı olabilirmiş. Ama yeterli küçülmediği için ameliyat sırasına aldılar. Doğal yöntem bulursan bizi de bilgilendir sana zahmet
(23 puan) tarafından
Su, tuz, karbonat karisimi etkiliymis kuculmesinde,
(11,060 puan) tarafından
Mişli muşlu değil çok var mı çevrende karşılaştın mı küçülen. Deneyim lazım işte. Sen dene bu karışımı büyüksün, olursa çocuğa denerim :)
(23 puan) tarafından
Misli muslu tabiki ,Zaten cok karsilasmis kesin cozum bulmus olsam bende buraya bu soruyu sormam direk onu yaparim,dogal bi cozum ariyorum bende,sizde arastirin ogrenin cocugunuz icin etkili bir yontem bulunabilir ki diye
(11,060 puan) tarafından
Bacım bizimki ameliyatlık işte, kızma hemen ne dedik :)
(23 puan) tarafından
Yok kizmadim, gecmis olsun size, geniz eti cok buyumusse zaten cozum ameliyatdir heralde ama yeni baslamis olanlarda ilaclarda etkili olabiliyormus, benimkide 2 ay falan oldu baslayali, daha once hic boyle bir problemim yoktu, ablamdada olmustu donemseldi onunki ilac kullandi gecti ama benimki gecmedi, ameliyata gerek kalmasin diye bilindik dogal yontem varsa denemek istedim, bende karbonatli tuzlu su onerisini buldum arastirinca, bi doktor onermis onuda denicem bakalim
(11,060 puan) tarafından
Geçse bile ameliyat olunsa bile tekrar edebilen bişi bu geniz eti sorunu. Allah kalıcı şifa versin hem sana hem oğluma hem tüm hastalara
(23 puan) tarafından
Aminn insallahh

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 27 göst.
0 oy
1 cevap 38 göst.
0 oy
0 cevap 20 göst.
6 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aynuur (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 127 göst.
6 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aynuur (23 puan) tarafından soruldu

389,263 soru

11,638,297 cevap

35,432 kullanıcı

...