0 oy
584 göst.
Aile kategorisinde (773 puan) tarafından
Kızlar Allah ne nasip eder bilmiyorum tabiki ama bu hamileliğim o kadar zor geçiyor ki henüz doğum bile yapmadan hamilelik gözümde karardı..

Kendi istegimle birdaha asla çocuk getirmeyi düşünmüyorum. 

Ama çevrede kiminle konuşsam diyor ki hepimiz hamileyken öyle diyorduk doğumdan sonra geçiyor insan tekrar istiyor gerçekten öyle mi? Bunca çekilen acı unutulup da tekrar isteniyor mu?

46 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oğlum da çok kolay geçmişti hamilelik doğumda idare eder  oğlum şuan 2 buçuk yaşında seneye düşünüyodum ama nasip şuan 4 aylık hamileyim ve hiç kolay geçmiyor keşke buda oğlum gibi kolay geçse 2. Den sonra asla düşünmüyorum yeter 
(773 puan) tarafından
Bu kız galiba farkettim de kız anneleri hep bu kadar zor hamilelik geciriyor
tarafından
Sanirim öyle olcak herkes öyle diyor
(773 puan) tarafından
Rabbim iki meyveyi de tattirain hayırlısı ile
tarafından
Aminnn inşallah canım
-Reklam-
0 oy
(13,553 puan) tarafından
Doğumda açılmayı kontrol eden ebeye sormuştum iki kızım var demişti o sancı hali ileiyi cesaret dedim ama ebe de bana hele doğur kokusunu içine çek seneye yine gelirsin dedi. Sonuç oğlum 2 yaşına girecek ve ben bebekliğini özlüyorum ve kesinlikle bu çocuktan bir tane daha istiyorum:)
(773 puan) tarafından
Allah hayırlısi ile öyle bir bebiş nasip etsin:)
0 oy
(262 puan) tarafından
Ben doğar doğmaz istedim oğlum 6 aylıkken hamile kalmisim simdi oğlum 1 yaşında ben 6 aylık hamileyim tekrar isterim de 2 çocuk ikisi de küçük olmaz biraz büyüsün kendilerini kurtarsın belki yine dogururum 
(773 puan) tarafından
Ciddi misin ya hiç mi zorlanmıyorsin
(262 puan) tarafından
Hasta olduğunda biraz zorluyo yalan soylemeyim ama onun dışında hiç bilmiyorum bile
(773 puan) tarafından
MasAllah
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Acı ama gerçek acıyı unutuyoruz ve bir daha istiyoruz. 2. Yi 6 sene sonra istedim . Hiç istemem diyordum. Şimdi 3 hevesi geldi.  Hevesimi unutmaya çalışiyorm. Saçmalama kendine gel. Yapma diyorum. 
(773 puan) tarafından
Ya illaki iki de olacak ama asla 4-5 yıldan erken olmamalı ne bileyim bu acıları unutmak için bir süre lazım
(1,737 puan) tarafından
Ben yüksek tansiyonla doğuma girdim. Erken doğdu. Preklamsi geçiriyorum gebeliklerimde. Düşün.  Nasıl acı cekiyorum 9 ay boyunca zofranla bulantılarım zor kesiyorum 9 ay kusuyorum yinede akillanmiyorum.
(773 puan) tarafından
Allah korusun sonu gebelik zehirlenmesine kadar gidiyor. Benimde 3-4 aylar arası vardı ama geçti sonra
0 oy
(1,175 puan) tarafından

Sanırım en güzeli benim gibi ikisini bir doğurmak, taksit taksit olunca zor oluyor bee:D:D

(773 puan) tarafından
Ay başta betam çok yüksek çıktı doktor yüksek ihtimalle ikiz dedi.  Eve gelip ağladım resmen nasıl olur diye ama işte ikiz olsaymis bir kerede tümden çözüm

İlgili bir soru bulunamadı

382,953 soru

11,462,855 cevap

35,054 kullanıcı

...