0 oy
152 göst.
Diğer kategorisinde (176 puan) tarafından

image

kızlar şimdi test yaptım bir an da böyle çıktı hamilemiyim çok heyecanlıyım bir yandan size de atmak istedim 

7 Cevaplar

0 oy
(593 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Tabiki var hayirli olsun <3

(176 puan) tarafından
Ay çok tşk ederim saolun
-Reklam-
+1 oy
(1,893 puan) tarafından

Canım sen birkaç gün önce eşim bana kötü davranıyor dedin şimdi hamilesin :pouty: rabbim hayırlı etsin inşallah eşine de akıl fikir versin inşallah bundan sonra iyi olur 

(13,887 puan) tarafından
Bende baktım şimdi aynen öyle postu var boşanmayi bile düşünüyor ama yine hamile Allah yardımcısı olsun
(176 puan) tarafından
Ewt dogru öyle yazmıştım eşim piskolojik hapı kullanmadı içn öyle yoksa normalde iyi birisi Allah var ama sinirlenince birax kendinden geçiyor valla inşallah amin cnm tşk ederim
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Biraz daha beklesen sana el sallayacakmis :)) şaka bı yana hayırlı olsun canım hamile görünüyorsun 
(176 puan) tarafından
Gübaydın cnm ne yaptın gittin mi hastaneye
(1,690 puan) tarafından
Gittim canım. Tekrar tahlil yapıldi bebek falan yok. Adet sökücü verdi 2 gündur onu kullanıyorum bakalım ne zaman olacağım :/ sen naptın gidebildin mi
(176 puan) tarafından
Ewt ben o gün gittim cnm salı günü kadın doguma 8 haftalık dedi kalp atışını dinledim 16 sında kontrol var kan tahlili felan verdim hakkında hayırlısı olsun cnm inşallah rabbim gönlüne görsün versin çocuğun var mı
(1,690 puan) tarafından
Var canım 1 tane oğlum ☺️ tekrardan hayırlı olsun Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah ♥️
(176 puan) tarafından
Allah bagışlasın cnm amin tşk ederim inşallah cnm rabbim herkese nasip etsin inşallah kimsenin kucagını boş bırakmasın
0 oy
(2,892 puan) tarafından
Canım şaka mı bu 

Biraz daha zorlarsan anne buradayım diyecek

Teste göre evet hamilesin git kan ver net olsun 

Hadi gözün aydın inşallah 
(176 puan) tarafından
Ay çok tşk ederim cnm valla bende çkk sevinçliyim bir yandan kadın doguma randevu alıp gidicem hemen herşeyin hayırlısı inşallah
(176 puan) tarafından
Cnm verdim kan doktor demiş ki. Baya var bebek büyümüş demiş 2 3 aylık var demiş kese de gözüküyor demiş yarında kadın doguma gidicem bakalım
(2,892 puan) tarafından
Ayy hadi bakalım
Sevindim canım benim
(176 puan) tarafından
Ay bende öyle cnm çok sevinçliyim sabah olsa bir ann önce de bebişimi görsem diye valla :)
0 oy
(345 puan) tarafından
Ay ya farklı bi heyecanı var bu testlerin hellede çift cizigi:)
(176 puan) tarafından
Ewt çok heycanı var valla bir annda böyle çizgi çıkınca çok sevindim :)
(345 puan) tarafından
Hayırlı olsun canm:)
(176 puan) tarafından
Çok tşk ederim cnm
0 oy
(4,975 puan) tarafından
Evet hamilesin gözün aydın 
(4,975 puan) tarafından
Rica ederim canım.ilk sadece kese görünüyor ondan 1-2 hafta sonrada bebiş ve kalp atışları duyuluyor, yani yarın eğer sadece kese görürseniz endişelenme, rabbim kucağına da almayı nasip etsin
(176 puan) tarafından
Ha öylemi tamam o zaman çok tşk ederim amin inşallah ilk kızımda 3 aylıkken felan ögrenmiştik bilmiyordum
(176 puan) tarafından
Sonuçlar çıktı cnm eşim almış doktor baya var bebek demiş 2 3 aylık olabilir baya büyümüş demiş
(4,975 puan) tarafından
Maşallah canım yarın görürsünüz inşallah bebeği Allah tamamına erdirsin
(176 puan) tarafından
İnşallah cnm inşallah kesede gözüküyor demiş amin inşallah cnm
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Olmazmi:) hayırlı olsun 
(176 puan) tarafından
Çok tşk ederim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 324 göst.
19 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 573 göst.
29 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esra Perk (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 472 göst.
18 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Balbebem (1,284 puan) tarafından soruldu

380,393 soru

11,389,541 cevap

34,895 kullanıcı

...