0 oy
350 göst.
Diğer kategorisinde (164 puan) tarafından
Kızlar gece gördüm kutup ışıkları ourora mi neyse Türkiye'den görülmüş güneş fırtınası olmuş galiba dünyanın yörüngesi 80 cm kaymış batıdan doğması yakındır falan diyorlardı yorumlarda çok korkuyorum iki küçük çocuğum var yeni doğum yaptım psikolojik olarak çok etkilendim tabiki birgün öleceğiz ama bunları yaşayacagimi düşünmek bile beni çok korkutuyor nedense sizce iki sene içinde mi olur ki bunlar tahminen yoksa daha uzun yıllar mi sonuçta gerçekleşmeyen alametler de var daha

13 Cevaplar

+1 oy
(3,609 puan) tarafından
Amaclari insanlari korkutmak zaten daha once olmadigi gibi yine hicbir sey olmayacak Allah izin vermedikce gecen yil neler yasadim o korku yuzunden ne yazilar ne felaket senaryolari okumustum cok farkli konularda uydurduklari hicbir nane tutmadi bosa kendimi strese soktum
(164 puan) tarafından
Evet biraz da öyle dünyanın dengesini bozuyorlar bizi korkutarak istedikleri yöne çekmek istiyolar heralde
(3,609 puan) tarafından
Korku frekansi en dusuk frekanstir insan ırkını korkutarak dusurebiliyorlar ancak cunku Allah en ustun bizleri yaratmis. Rabbim ne emrediyorsa onu yapmaya calisip.endiseye mahal vermeden duzgunce yasamaya calismaliyiz boyle stresler insanin inancini zedeler hayatini olumsuz etkiler hepimize bicilen bir omur vaadesi var zaten gerisine kafa yormaya gerek yok ❤️
-Reklam-
+1 oy
(11,069 puan) tarafından
Durduk yere kendinizi strese sokmayın saçma sapan spekülasyonlara kafa takmayın. Delinin biri atıyo taşı kırk akıllı çıkaramıyo. Daha büyük alametler var, hem onlar da başlasa bile önemli olan imanı sağlamlaştırmak şimdi. Gerisini düşünme
(164 puan) tarafından
Evet Allah'a layık kul olmayı nasip etsin hepimize
(11,069 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
(26 puan) tarafından
Evet bende çok korkuyorum ama sadece çocuklarım için insan tek olsa savaşa da gider ama çocuklar için insan çok korkuyor
(164 puan) tarafından
Aynen vallaha bende oyleyim
0 oy
(1,613 puan) tarafından
Korkutma kendini ondan once olacaklar var diye biliyorum
0 oy
(120,123 puan) tarafından
vallaha biride mehdi geldi dedi
(164 puan) tarafından
Gerçekten mi ya onu duymadım
(11,069 puan) tarafından
Mehdi as geldiğinde öyle biri çıkıp da demeyecek ki :) o zaman dünya bilecek anlaşılmaması mümkün değilmiş öyle dinledim daha önce hocalardan
(164 puan) tarafından
O da doğru Allah daha evlatlarımıza bize güzel günler görmeyi nasip etsin
(120,123 puan) tarafından
valla geldi diyen var
tarafından
Hz Mehdi keşke gelse.
Onun gelmesi ile Allah'ın izniyle çok güzel şeyler olacak. İlk kiblemiz esaretten kurtulacak. Hz Mehdi orada imam olacak Vatikan i fethedecek İslam'ın girmedigi en ufak bir yer bile kalmayacak Allah'ın izniyle.
0 oy
(807 puan) tarafından
Neden korkuyorsun ki burada çok mu güzel şeyler yaşıyoruz  masumların gunahsizlarin yok yere öldürüldüğü bir dünyada kopsun zaten kıyamet 
(164 puan) tarafından
Doğru ama insan korkuyor ya
0 oy
(91 puan) tarafından
Dalga mı geciyirsun tövbe tövbe kıyamet müslümanlar varken kopmaz canım ne zaman kopacağını da sadece Allah bilir bunlar kıyametin küçük alametleri büyük alametler dünyada tek müslüman kalmayınca çıkacak 
(164 puan) tarafından
Neden dalga geçiyim korkuyorum çünkü iki tane evladım var aklıma geldikçe için ürperiyor
(91 puan) tarafından
Yani bence evlatların için hiç korkma diyelim kıyamet koptu onların cennette mis gibj yerleri hazır e sen kendini düşün
(164 puan) tarafından
Allah'a şükür etrafımda daha. Namazını kılan Kur'an okuyan insanlar var çok şükür sayıları artsın inşallah
0 oy
(839 puan) tarafından
İçnde zerre kadar imanı olan kimse kıyameti görmez gaybı blen Allah tr düşünmeyin Boyle seyleri 
0 oy
(450 puan) tarafından
Canim yani suan bile gunes batidan dogsa kiyamet kopmaz merak etme cunku mehdi gelicek yecuc mecuc gelicek deccal gelicek kabe yikilicak ve hz isa tekrardan dunyaya gelip peygamberimizin ummeti olucak ve dunya uzerinde kurani kerimin tek harfi kalmicak Allah kendi katina cekicek ve dun ya uzerinde kalbinde zerre miskal iman kalmayan oldugunda kiyamer kopucak korkma Allah bunlari kuranda bize bildirmis sadece ölucagiz ama zamani beli deil bunun icin surekli dua halinde ol imanini tamamlaaya bak gerisini rabbim bilir
(164 puan) tarafından
Öyle insanları korkutuyolar ya öyle şeyler yazıyorlar kı insan ister istemez etkileniyor içim rahatladı
(450 puan) tarafından
Hic korkma canim imanina guven insallh kimseyide cok dinleme herkesten bi laf cikiyo
0 oy
(3,963 puan) tarafından
Bu korku seni olumlu etkiliyorsa ne mutlu herkesin kıyameti öldüğü gün kopuyor zaten azığımız sağlamlaştırmaya çabalamalıyız 
(164 puan) tarafından
Olumluda etkiliyor namazima dikkat ediyorum ama aynı zamanda psikolojimide bozuyor malesef
0 oy
(213 puan) tarafından
Ona dha çok var ....dha mehdi çıkacak...sırada olması gereken çok şey var....biz gorurmuyuz bilmiyorum....
0 oy
tarafından
Kiyamet alametleri çoğu olmadı güneşin batıdan doğması son alametlerdendir o zmn amel defterler kapanacak yani öyle kendini strese koyma imanına odaklan yeterli 
0 oy
(2,899 puan) tarafından
Yok canım o kadar yorum okudum 80 cm kaymış batıdan doğması yakın falan diye bişey okumadım. Bazı sayfalar okunmak tıklanmak için özellikle atmasyon yazıyor. Bazı insanlar da uçmuş zaten. Korkmaya yer arıyorlar bizi de korkutuyorlar

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 368 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde Anonim (319 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 126 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Minimalist (323 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 650 göst.
27 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Asya15 (126 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 585 göst.