0 oy
191 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (1,045 puan) tarafından
Kizlar kitap okumak istiyorum iki çocuk olunca çık uzak kaldım sizi etkileyen kitaplar ne idi bide konusunu yazar mısınız ben psikolojik vakaları incelemeleri cok severim 

21 Cevaplar

0 oy
(4,100 puan) tarafından
Algernona çiçekler beni çok etkilemişti

(1,045 puan) tarafından
Konusu ne peki
(4,100 puan) tarafından
Zekâ engelli birinin tuttuğu günlük aslında kitap. Algernon ise bir deney faresi. Algernonun üzerinde yapılan bir deney zeka ile ilgili olumlu sonuçlar verince aynı deney Charlie'nin üzerinde de uygulanıyor. İşte değişimi yazılarında falan görüyorsun. Derinden bir kitap
(4,668 puan) tarafından
Ben de çok sevmiştim o kitabı ve unutmanın ne büyük bi mutluluk kaynağı olduğunu anladım.
(1,045 puan) tarafından
Bakıp Bende alayım o zamn elimdeki kitap bitmek üzere
-Reklam-
0 oy
(2,651 puan) tarafından
İncir kuşları Sinan Akyüz Bosna da ki savaşı anlatıyo çok ağlamıştım 

Genelde polisiye fantastik ve romantik komedi okuyorum okuduğum tek dram diyebilirim ☺️
(1,045 puan) tarafından
Hayatımızda yeteri kadar dram var o yüzden okuyamam ki onu zaten salya sümük ağlayan birisiyim :)
0 oy
(4,613 puan) tarafından
Canim benim pkuduklarim kizim için otizmle ilgili hep ama kitaplarını yarın topluycam oradan seçerim senin için elli kusur kitap :) 
(1,045 puan) tarafından
Gelişim kitapları olursa çok daha sevinirim bekliyorum secmenizi
0 oy
(3,579 puan) tarafından
Mahfuz okudum kureselcileri anlatıyor bilinmeyenleri anlatıyor çok guzel
0 oy
(116 puan) tarafından
Zeytindağı, Falih Rıfkı Atay... Günümüz İsrail, Filistin, gazze, bizler... Bunu o günleri yaşayan birisinden okumak istedim. Tavsiye ederim. 
(1,045 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(316 puan) tarafından
Agatha christie Acı Kahve okudum. Birde Doğu Ekspresinde Cinayeti çok okumak istiyorum 
0 oy
(1,574 puan) tarafından
Leyla yazarı hatırlamıyorum iki dağın yankısı beni en etkileyen ve bakış açımı değiştirmişti
(1,045 puan) tarafından
Konusu ne idi iki dağın yanlışınız
0 oy
(217 puan) tarafından
Aklıma ne geldi. Pembe İncili kaftan. Forsa . Dede Korkut. Siyah inci. Uyuyan güzeli . Pamuk prenses. Hey gidi günler 
(1,045 puan) tarafından
Ah ah o günler ne güzel günlerdi:)
0 oy
(1,269 puan) tarafından
Hush hush serisi. Bir insanla cennetten kovulmuş meleğin aşkını anlatıyor. Büyük ihtimalle konusu hoşuna gitmez ama benim beğendiğim bir seriydi. Dili de çok akıcı.
(1,045 puan) tarafından
Seri şeklinde kitapları pek okuyamam bu donem o şekilde roman değilde bana bilgi katsın istiyorum
0 oy
tarafından
Bana sevdiğini söyleme sev en son bunu okudum harikaydı 
(1,045 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Kur'an kerim başka kitap okumuyorum 
0 oy
tarafından
Sabahattin Ali'nin kitaplarını öneririm sizin isteğiniz dışında ama ve birde namık Kemal'in intibah adlı romanı ilk edebî roman çok güzel bir konusu var 
(1,045 puan) tarafından
Twsekkur ederim lise yıllarım da okumustum
0 oy
tarafından
Evladımı geri verin konusu annelerinden koparılmış çocuklar çocuk esirgeme kurumunda büyüyenler çok etkiledi beni baştan sona hep ağladım 
(1,045 puan) tarafından
Yok okumam onu sonra çok ağlarım aklımdan çıkmaz
0 oy
tarafından
En son okuduğum özgürlüğün elli tonu. Kitabın diğer 3 kitabını okumuştum bir bu eksik kalmıştı o yüzden onu da aldım okudum seriyi tamamladım. Ben genelde seri şeklinde kitapları seviyorum. 
0 oy
(15,041 puan) tarafından
Her zaman burda bu kitapları tavsiye ediyorum. Sana da edeyim. 

1984 George orwell 

Hayv.an çiftliği  George orwell 

Şeker portakalı 

İçimizdeki şeytan Sabahattin Ali 

Dedemin bakkalı Sermin Yaşar 
(15,041 puan) tarafından
Adsggsgs valla en etkilendiklerim bunlar. Ve Harry potter serisi ama onu yazmıyorum agsgsggd
(1,667 puan) tarafından
:)) güzelse bende her seferinde överim tabi iyi yapıyon
(15,041 puan) tarafından
Herkes okusun istiyorum o kitapları ☺️
(1,045 puan) tarafından
İçinden sadece birini okuyan ben ekran görüntüsü alıp en kısa zamanda okuyacağım
(15,041 puan) tarafından
İyi okumalar
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Cezasız eğitim. Yazarı Ahmet Güneş

Asla pişman olmazsın oku
(1,045 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim istediğim şekilde bir kitap
(1,849 puan) tarafından
İstersen özelden PDF halini atarum
(1,045 puan) tarafından
Teşekkür ederim kitap olmadan okuyamam ki
(1,849 puan) tarafından
Telefondan okuyabilirsin ya
(1,045 puan) tarafından
Gözlerimi cok yoruyor ışığı rahatsız ediyor bide çizip not aliyorum
0 oy
(1,631 puan) tarafından
En son kargo bedava olsun diye bi kitap aldım onu okudum bir cumhuriyet askerinin anıları die adam kendi hayatını anlatmış cok beğendim iyi ki onu seçmişim dedim çünkü duymadığım bilmediğim bir kitap di. Eski Türkiye den falan bahsediyor ama hiç sıkılıyorsun çok akıyor 
(1,631 puan) tarafından
Bide Kudüs le ilgili kitaplar okuyabilirsin bilmediğimiz cok şey var
0 oy
(3,323 puan) tarafından
Elif Şafak  Âsk
(1,045 puan) tarafından
Teşekkür ederim yillar önce okudum
0 oy
(1,065 puan) tarafından
Bu gün Gece Yarısı Kütüphanesi kitabına başladım sizin tam aradığınız gibi psikolojik bir vaka incelemesi gibi duruyor. 

Anna Karanina yi yeni bitirdim o çok uzun çocuklar küçükse zor biter 2 cilt. Ben oğlumun kitaplarını da okuyorum ne okuduğunu bilmek bazen kitap hakkında konuşmak için oğlum 5. Sınıfa gidiyor ona uygun kitaplar alıyorum 
(1,045 puan) tarafından
Harikasınız o zamn bende çocukların gelişimi aşamaları nasil nasil davranmalı şeklinde kitaplarını tercih etmek istiyorum
0 oy
tarafından
En son 3 yıl once oğlum hamile iken okumuşum desem yalan olmaz ama çok seviyorum kitap okumayı tabi vaktim yok malesef kitap okuyan kisiyede bayılırım 
(1,045 puan) tarafından
Bende 2 yıl önce okudum sonra iki çocuk oldu sadece 1 kitap bitirebildim gün içinde artık gün içinde 20 30 sayfa okumaya çalışıyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 122 göst.
14 Ekim 2022 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 335 göst.
10 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 479 göst.
3 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Berfinbedri (1,279 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 560 göst.