0 oy
422 göst.
Diğer kategorisinde (44 puan) tarafından
Bazı şeyler insanın kalbinde yük olup kalıyor ve Yük kalpte olunca; kimseye "Şunun ucundan tut!" diyemiyorsun

21 Cevaplar

+6 oy
(13,824 puan) tarafından
Hicbir zaman buyuk konusmamk lazim insan yasamayinca atiyor tutuyor her seyi oyuxden asla demem hicbir sey icin Rabbim hayurli yazilar yazsin
(13,824 puan) tarafından
Evet hep pohpoh yapcaksin insanlara kendi fikrini soyleyince hele ki sana gore yanlis geleni soyleyince saldiriya geciyirlar hemen bosver takma ay:)
(4,220 puan) tarafından
Bende bosverdim zaten
tarafından
Sana yıne ıhtımal olarak soylemıs:D bana bırgun biri bu aldatılma postunda ayrıl dedım dıye, gozde duru senın kocan polisti senı aldatmıstı babanın evıne gıdıp donmustun demıstı :D yasadıgım şoku anlatamam :D
(13,824 puan) tarafından
Laf soyleyelim de nasil olursa olsun ey Allahim:)
(4,220 puan) tarafından
Ay ya maksat üstündeki çamuru başkasına atmak beni ne bilirsin ne tanirsin nasil bu kadar ağır biseyle itham edebilirsin ki ya allah akil fikir versin
-Reklam-
+1 oy
(48,508 puan) tarafından
Allah der ki;

Kimi benden çok seversen onu senden alırım.

Ve ekler;

Onsuz yaşayamam deme, seni onsuz da yaşatırım.

Ve mevsim geçer, gölge veren ağaçların dalları kurur,

Sabır taşar,

Canından saydığın yar bile bir gün el olur.

Aklın şaşar, dostun düşmana dönüşür.

Düşman kalkar dostun olur.

Öyle garip bir dünya,

Olmaz dediğin ne varsa olur.

Düşmem dersin düşersin.

Şaşmam dersin şaşarsın.

En garibi de budur ya;

Öldüm der durur yine de yaşarsın…

Mevlana Celaleddin Rumi
0 oy
tarafından
Benim hayatımı mahfeden o kadar insan olduki hep affetmeyecem diyom ama yine affediyorum ama hiç bir yarayı unutamıyorum . Geçti sanıyorum ara ara ama o yara hep kanıyor... ve sen onları affettikçe kendini hep haklı görüyor karşı taraf 
0 oy
(2,295 puan) tarafından
Asla demedım keskin cızgım ıkı tane basıma gelmedı elhamdülillah. Kımseye de yasatmasın Rabb'im yaşayana da sabır versın 
0 oy
tarafından
Asla asla demem 
0 oy
(6,198 puan) tarafından
Asla dediğim herseyi yutuyorum artık asla demiyorum 

Benim.icin en büyük.olani bugün bir kez daha yutmuş bulundum....
0 oy
(12,779 puan) tarafından
Maddi olarak eşim bizi batırdı başkası olsa çek kapıyı git derdim ama bir şans daha verdim 
0 oy
(435 puan) tarafından

Görümcem diyim sen anla:D

0 oy
(1,445 puan) tarafından
Ben çok kırıldıgım nokta oluyor yapmicam diyorum ama yine yapmış affetmiş oluyorum vicdanıma tüküreyim ne yapayım 
0 oy
(246 puan) tarafından
Tek kelimeyle Eşim 
0 oy
(246 puan) tarafından
Tek kelimeyle Eşim diyebilirim 
0 oy
(351 puan) tarafından
esim ve ailesinin yaptiklari beni asla uzemezler artik o kadar uzuldum ki artik uzulecek bisey kalmadi
0 oy
(2,674 puan) tarafından
Büyük konuştuğum ne varsa yaşadım. Artık asla demiyorum:/
tarafından
Bende öyle asla dediğim herşeyle bütün laflarımla imtihan oldum.
0 oy
tarafından
Affetmem dediysem affetmem
0 oy
(553 puan) tarafından
Yalan söylenmesi kaç kere affettim olan bana oluyor hep sinir stres sıkıntı 
0 oy
(1,574 puan) tarafından
Olmadı inşallahta olmaz sırf o kadar büyük olaylarda büyük konuşmam ki başıma gelip affetmeyeyim ablamı ömrüm boyunca affetmeyi istemiyorum denk gelmek istemiyorum ama biliyorum ki kan bağı var Allah ona o kadar güzel bir yaşam nasip etsin ki hep iyi olsun olalım denk gelecek bir durumumuz olmasın diye dua ediyorum
0 oy
tarafından
Asla kelimesi uzun bi süredir hayatımdan çıkardım o yüzden aynı şeyi yaşamamak için 
0 oy
tarafından
Dilim affettim dese de yüreğim affetmedikten sonra. Olanlar hep sana yük aslında affetmek diye birşey yok bana göre, yapılanlar hiçbir yere de kaybolmuyor. 

Evlilik aşamasında çok haksızlık oldu..... affettim demedim hiç desem ne değişir ki olanlar yerinde duruyor. 
0 oy
(111 puan) tarafından
Asla Asla Dememek Lazım 
0 oy
tarafından
Benle kavga eden kalbimi kıran görümcemle asla konuşmam dedim yine köye gitcem diye mecbur kaldım konuştum haklı olduğum halde yine bn özür diledim ve kavgalı olduğum kaynım köyden bizim eve geldi üniversite okumak için kus olduğum halde ye.ek yaptım ona çamaşır yikaidm ama işi bitince bnle konuşmadı bı anda gotu kalktı zoruma gitti 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 574 göst.
+1 oy
5 cevap 227 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 144 göst.
7 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,771 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 488 göst.

378,370 soru

11,325,660 cevap

34,778 kullanıcı

...