0 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde (79 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar eşim dün bebeğimin yikandigi küvette kırdığı zeytinleri doldurdu tepkimi gosterdim ama yıkanır geçer dedi ben mi abartıyorum ama düşünüyorum da bizim yikandigimiz yerdede ayni şeyi yapsa hoş olur muydu 

8 Cevaplar

0 oy
(9 puan) tarafından
Normal değil 
-Reklam-
0 oy
(2,006 puan) tarafından
Her iki şekilde kötü biraz mide bulandırıcı canım bebek küveti benim banyoda banyoda duran birşeyin içine ve yıkanıyor sonuçta bebek yiyecek konmaz ya benim yerken içim almaz mutfak leğeni hamur yoğurmak için illa ayrı vardır ona koysaymjs keşke işin garibi benim eşim benden huyludur en ufak şeyde bizimkide yemez 
0 oy
(11,094 puan) tarafından
Başka şey mi kalmamış 
0 oy
(13,407 puan) tarafından
Umarım o zeytinlerden misafirlere ikram etmeyeceksiniz 
tarafından
Yaa kahkaha attim kiz :))) kendi yiyen misafire niye vermesin :)))
(13,407 puan) tarafından
Misafirle empati yaptım midem bulandı. O yüzden öyle dedim arkadaşımızın akrabamızın evinde yiyip içiyoruz ama ne kadar hijyenik bunu düşündüm
(79 puan) tarafından
Yeni küvet alsam iyi olur degilmi
(13,407 puan) tarafından
Zeytinin küvete ne zararı olacak küvetin zeytine zararı var ki çocuğunun yıkandığı yere yiyecek girmiş
(79 puan) tarafından
Tamam o zaman kendi gorcek zararini simdi içim rahat etti iste o zaman kullanayim sagolun
0 oy
(5,023 puan) tarafından
Yani olmaz öyle sonuçta bunu yiyeceksiniz 
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Valla hiç normal deil ay bu yüzden kimsenin evinde bişey yiyip içemiyorum
0 oy
(9,027 puan) tarafından
Yuuuhhh :D sadece tepki mi gösterdin yani :D banyo eşyası mutfakta kullanılmaz kerif olur derler bizde. Başka bir temiz kova fakan verseydin benim o zeytini yemeye midem almaz
(79 puan) tarafından
Kerif ne ee napayim koca adama gücüm yetermi
(9,027 puan) tarafından
İlla döverek mi laf geçirecen Alcan elinden küveti verecen bir mutfak leğeni. Yada boşver kendiniz yiyin öyle pis pis ama eve gelene ikram etmeyin olur mu
0 oy
(1,728 puan) tarafından
Normal değil tabiki yıkanır geçer dersede atardım o küveti yenisini sipariş ederdim o zeytinleri de bitek onun önüne koyarım yesin diye kendime ayrı alırım 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 371 göst.
20 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 592 göst.
12 Ekim 2022 Aile kategorisinde tazeAnneee (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 234 göst.
21 Nisan 2022 Aile kategorisinde Yengin (143 puan) tarafından soruldu

381,817 soru

11,430,832 cevap