0 oy
47 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,565 puan) tarafından
Kizlar sürekli adet oluyorum 26 yaşımdayım gerekli tüm testleri yaptırdım rahim ağzı kanseri polip kontrolü  alttan yumurtaliklarima bakıldı  histeroskopi bile yaptırdım ama yok gecmiyo dogum kontrol ilacı kullandım hiç bir faydası yok dahada artı başka neden olabilir sizce bakın son 3 regl tarihim 

13 Eylül'de başladı 19 Eylül'de bitti 

5  Ekim'de başladı 11 Ekim'de bitti 

18 Ekim'de başladı 24 Ekim'de bitti 

4 Kasım'da gene oldum  

Artık yoruldum varmı başka yaptıracağım test akıl verin 1 tanesi bile cekilmezken 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rahim ağzın ince olabilir mi birde üç aylık iğne vurulur musun ama doktoruna danış yine de canım geçmiş olsun 
(2,565 puan) tarafından
Sağol canım rahim agzina da bakıldı doktor ince falan bişey demedi  bı sorayim canım sağol Allah razı olsun
tarafından
Belki üç aylik iğne adetini kesip duzenleyebilir ama kesinlikle kadın doğum doktoruna danış ben adet oluyordum duzensiz bir kere vuruldum üç ay olmadım sonra da 28 günde bir olmaya başladım bana çok olumlu olmuştu bıraktığım için çok pişman oldum hamile kaldım hemen bırakınca keşke devam etseydim
-Reklam-
0 oy
(553 puan) tarafından
Annemde miyom olduğu için sürekli adet görmeye başladı ama siz kontrol ettirmişsinizdir.

Kendim için de bir dönem her gün ama her gün kanamam oluyordur bu iki üç ay sürdü sebebi çok yoğun stresli olduğum içinmiş ne zaman stresim üzüntüm bitti ben düzeldim bende yumurtalıklarımı fln kontrol ettirmiştim o dönem eğer stresiniz fln varsa düzelmeye bakın kötü bir şey olsaydı çoktan belli oldurdu 
(2,565 puan) tarafından
Benim ki şubat ayından beri böyle canım başta bende sitresten dedim başlarda böyle silinince gelen cinstendi ama şimdi afedersin ped yetistiremiyorum
(553 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun inşallah düzelirsiniz miyom yoksa aklıma başka bir şey  gelmiyor
(2,565 puan) tarafından
Korkuyorum  sürekli sürekli olmak yumurtaliklarima zarar vericek diye nette kısırlık yapıyor diyo.

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 1,259 göst.
0 oy
1 cevap 72 göst.
17 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Toprak_Hilal (2,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
13 Ekim 2022 Diğer kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
25 Mart 2022 Aile kategorisinde Tamamdabisuss (264 puan) tarafından soruldu

378,387 soru

11,325,976 cevap

34,778 kullanıcı

...