0 oy
1,038 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Eşime dün kızmıştım gönlümü almak için tatlı alıp gelmiş zorla yedirdi bugünde seni yemeğe çıkarayım hazırlan dedi benimde canım çıkmak istemdi o zaman eve gelip ben yemek yapcam dedi onu bekliyorum canım eşim hatasını anlayıp hemen gönlümü alır bir şekilde sizin eşleriniz nasıl 

27 Cevaplar

+1 oy
(5,904 puan) tarafından
Şahsi olarak özür çiçeği özür yemeği özür bilmem nesi sevmiyorum beni içinden geldiği için gezdirmesini istiyorum bunu zirilyon kere söylememe rağmen hala tartıştığımızda vs mutlaka ya hediye alıyor ya çiçek böcek daha çok sinirlendiriyor :D 
tarafından
Ahahah erkeklere bişey anlatmazsın
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Yorum yazmaya korkuyorum ben ne zaman bişey yazsam ertesi günü kavga :)
tarafından
Bende nazara çok inanırım ama paylaşmak istedim çünkü çok kurulmıştım
tarafından
Allah bozmasın güzelim ❤️ benim ağzım yandı ama yazamam :D
+1 oy
(4,418 puan) tarafından
Kız senin eşin değil miydi iki gün önce görümcene altın vermedin diye ağzına geleni söyleyen. :D hatta ben de sakın çocuk yapma. Bak iyice korun bu adam sağlam değil önce bi gör diye akıl vermiştim :D valla bizden olmaz ha :D bir arpa boyu yol gidemeyiz :D
(4,418 puan) tarafından
Adam buna etmediği saygısızlığı bırakmamış bildiğin ağzına ne geliyorsa saymış ve daha yeni evli. Benim niyetim açık aramak falan değil. Kendine gelsin. Oyun değil bu. İki gün sonra 3 çocuğum var boşanamıyorum halbuki hiç böyle değildi diye post açmasın da.
(4,418 puan) tarafından
Ay ne gıcık bir yorum ya bak okudukça sinirleniyorum. Bazı sorunlar sürmeli hanımefendi. Bugün aldattı yarın ay canım kocam, bugün etmediği küfür kalmadı yarın ay canım kocam, bugün yemediğim dayak kalmadı ay canım kocam, bugün beni aşağıladı yerin dibine soktu yarın ay canım kocam. Bu böyle olmaz. Evlilik böyle olmaz. Bu evcilik. Böyle bir ortamda da çocuk büyütülmez
tarafından
İçinizin çirkinligi dışınıza vurmuş sözlere vurmuş vurmaya çalıştığınız yerden umarım ilk önce siz vurulursunuz igrenç kalbinizle igrenç günler diliyorum
(4,418 puan) tarafından
Valla hiç beddua etme hakaret etme. Senden en az 10 yaş büyüğümdür. İnsan gibi akıl veriyorum. Çocuk oyuncağı değil bu işler. Kalbim iğrenç olsaydı, iğrenç evlilik tarzınızı kenardan gülerek izlerdim. İki gün sonra kenarda ağlayan sen olma diye söylüyorum. Ama keyfin bilir.
tarafından
Senden akıl istemiyorum ki abla ? Tabi ki keyfim bilir napiyim sen dedin diye boşanayım mı hadi git işine burnunuzda her işe sokmayın
0 oy
(2,522 puan) tarafından

Eee sonunda böyle bi başlık gördük .bataklık giibi sanki hepimiz sorunluyuz eşlerden :)

tarafından
Al bendende o kadar:)
tarafından
Ay rahel kahkaha attım yorumuna Allah seni ne yapmasın:) adaş mıyız acaba?
(2,522 puan) tarafından
Rahel kızımın adı.ee ama öyle canım
(1,785 puan) tarafından
Ya aslında basit şeyleri bile buraya yazıp ağlıyorlar. Hal bu ki biz kim bilir neler diyoruz kocamızq alınacakları takmıyorlardır bile bizi. Abartmamak lazım yani
tarafından
Bide hep tek taraflı dinliyoruz :)
0 oy
(80 puan) tarafından
Allah daha iyi etsin Canım. Benimki de çok kırar ama haksız olduğunu bilince bide normalde çok Güleç ve eğlenceli biri olduğum için kırgın olunca suratıma sık olmasına dayanamıyor alışkın değilim diyor gönlümü almaya çalışıyor öyle hediye yemeğe çıkarma falan 40 yılda bir belki ama gelip sözle de olsa gönlüme ağlıyor buna da razıyım çok şükür bunu yapmayan da var:)) ❤️
tarafından
Kesinlikle öyle Allah herkesi mutlu etsin
0 oy
(1,256 puan) tarafından
Ayy ne güzel canım maşallah, ama keşke gitseydin kız niye yok dedin :)
(1,256 puan) tarafından
Valla iyi kırdı beni ya bende sinirle biseyler söylemişim o an , eşimde ona alınmış ama hatırlamıyorum ne dedim :)
tarafından
Yapma surat filan sende barışın :)
(1,256 puan) tarafından
Aklıma girme kız ahaha:))
tarafından
Kız git nolcak arada kadınlarda adım atmalı
(1,256 puan) tarafından
Bilmiyorum ki kaç gün daha bekleyeyim hele;)
0 oy
(11,399 puan) tarafından
Burnu düşse almaz yerden öyle bi eşe sahibim ve artık kopma noktasindayiz
tarafından
Allah inşallah iyi etsin
(1,256 puan) tarafından
Sende durumlar nasıl canım naptınız
(11,399 puan) tarafından
Şehir dışından sabah döndüm annemlerdeyim bosanalim dedim k.pederim babamı aramış bi is mi var başlarında diye gelen giden konuşan yok bakalım ama bu sefer adım atmicam değişecek veya bitecek
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Allah mutluluğunuzu daim etsin canım kem gözden kem sözden sakinsin.(•‿•)
tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(249 puan) tarafından
İlk defa böyle post görüyorum burda rabbim mutluluğunuzu daim etsin inşallah canım 
tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından

Daim olsun mutluluğunuz benimki odun gelmiş odun gidecek :D

tarafından
Ya öyle demeee
tarafından
Öyle valla birsey aldırana kadar cNim çıkıyor
0 oy
(2,428 puan) tarafından
Böyle eşler görünce çok seviniyorum en azından bir kadın mutlu diyorum :)
tarafından
En güzelleri sizin olsun
0 oy
(6,017 puan) tarafından
Benim eşim de, ancak bi hata, yaparsa, sonrasında yemeğe götürür beni yoksa yok
0 oy
(1,528 puan) tarafından
Benim adam da cumartesi günü çok kırdı beni sabahı da benim dogum günümdü pazara gitti geldi baktım elinde pasta mum dikmiş not yazmış üstüne getirdi bana yemekleri o yaptı çayı bile sadece kahveyi beceremiyor onu da ben yaptım ona odun olsadaa bazen gönlümü alabiliyor 
tarafından
Yaa ne güzel
(1,528 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Maşallah Rabbim daim etsin 
tarafından
Teşekkür ediyorum
0 oy
tarafından
Benimkide işten geliyor beni lokantaya götürüyor odanda gezdiriyor eve gelince çamaşırlarımı o katlıyor yerleri süpürüyor yatakları hazırlıyor çocukların altını deyiştiriyor dicem ama mesela yani:) ancak işten gelsin papciğe girsin
tarafından
Yaaa o ne kız
tarafından
Tamam valla bende bilmiom bir oyundur pubg
tarafından
Ayy evet oyun bagımlıgo
tarafından
İşten gelio pubg giriyor bağımlısı oldu
0 oy
(2,312 puan) tarafından

Asla ölyr da olsam yapmazda götürmez de odun gibi adam :(

0 oy
(300 puan) tarafından
Bende bosanacam hakkımda hayırlısı olsun:)
0 oy
(5,403 puan) tarafından
Maşallah ❤ne güzel. 
0 oy
(989 puan) tarafından
Benimkide öyle canım çok şükür bi lafı bi kere derim bidaha aynısını yapmaz 
0 oy
(5,083 puan) tarafından
Benimki de böyle. Haksız bile olsam en fazla 2 gün dayanır sonra gelir konuşur sırnaşır :D Allah muhabbetinizi arttırsın inşallah 

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 194 göst.
30 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 358 göst.
12 Haziran 2020 Aile kategorisinde Karamm (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 526 göst.
31 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu

381,228 soru

11,412,662 cevap