0 oy
79 göst.
Aile kategorisinde (340 puan) tarafından
Kızlar selamın aleyküm

Uzun zamandır fırsat bulup da giremedim buraya nasılsınız iyi misiniz 

Ben hiç iyi değilim

Kayınvalidemler yeni bir hoca bulmuşlar yine eşimin cinlerini baktırmak için günlerdir onunla konuşuyorlar çocuklar çok huzursuz özellikle gece. Dün konuşurlarken eşimi de yanında istemis hoca laf arasında evde yüksek sesle kuran açılmayacak çok kısık sesle açılacak cinler rahatsız olur sonra da sizleri rahatsiz ederler gece hele hele asla açılmayacak demiş. Eşim dün kadın yüzünden ağzıma sıçtı resmen ama ne zaman bu hocayla konuşsalar özellikle küçük oğlum Cat diye çatlıyor ama bunu anlamak istemiyorlar . Bugün kadının demesiyle sıkıntılardan kurtulmak için kayınvalidemler kurban kestiler kadını aradılar kurban kesilirken benim sanki kalbimi bı el avucunun içine alıp sıktı dakikalarca. Ne yapmam lazım kızlar.  Eve gelir gelmez hemen bakara suresini açtım evi sirkeli suyla temizledim akıl verin bana . Gerçekten sesli kuran dinlenmez mi ?

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rukye olması gerekir eşinin. Rukye de işinin ehli bilen birisinin yapması ile olur. Kuran kalbe ruha şifadır. İlk defa duydum yüksek sesle dinlenmez diye.
tarafından
Aleykum selam
(340 puan) tarafından
Ben her gün muhakkak açıyorum normalde eşim sıkıntılı olduğu için ama şok oldum akşam öyle söyleyince
-Reklam-
0 oy
(767 puan) tarafından
Sen eşinin ailesini al müge ye götür o haklarından gelir :-) saçma sapan işler yapıyorlar istediğin gibi dinlersin kuranı ne alaka sesli rahatsız oluyor sessiz rahatsız olmuyorlar mi 
(340 puan) tarafından
Bence de anlamadım ki
0 oy
(4,216 puan) tarafından
İşinin ehli birine gidin anlattığıniz kişi pek sağlam papuc deil belliki
(340 puan) tarafından
Bulamıyoruz ki

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 70 göst.
7 Kasım 2023 Aile kategorisinde polatzulal35 (340 puan) tarafından soruldu
0 oy