0 oy
61 göst.
Diğer kategorisinde (206 puan) tarafından
Kızlar benim oğlum 22 ocakta 2 yaşına girecek ama ikili cümle bile kuramıyor sadece anne baba dede nene kardeşlerimin ismini söylüyor gel git meme çay diyor başka da kelimesi yok oturup sohbet ediyor ama arapça konusur gibi hiç birsey anlaşılmıyor düzgün kelimeler kullanmıyor avili avili diyor mesele ne anlama geliyor bilmiyorum ama birşeyler anlatıyor heyecanlı heyecanlı biliyorum yani yaşadığı bir olayı anlatıyor ama düzgün değil normal bir durum mu acaba kendisi daha önce nöbet geçirdi epilepsi teşhisi konuldu eegsi temiz çıkıyor kepra ilaç kullanıyoruz acaba ilaçtan olabilir mi bilmiyorum yani ustunde durmalımiyim sizce yoksa erken mi ?

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bazı çocuklar öyle canım bira geç konuşuyor kimisi de bıcır bıcır her şeyi konuşuyor normal bence benim oğlum ile kardeşimin kızı arasind aalti ay var benle dalga geçiyorlar ne diyor bı çevir annesi falan diyorlar kardeşimin kızı da al karşına dedikodu yap nerdeyse benden iyi konuşuyor 
(206 puan) tarafından
Yani her çocuk farklıdır tabiki kıyaslama yapmak istemiyorum ve bu yanlış birşey her çocuk kendine özgüdür ama 2 yaşına girecek ya biraz endişelendim daha önce bir değil çok kez nöbet geçirdi
-Reklam-
0 oy
(2,522 puan) tarafından
İki kelime ile birşey demiyormi anne ver anne gel anne su gibi yani bildiği kelime sayısı da onemli
(206 puan) tarafından
Hayır demiyor
(206 puan) tarafından
Ben geçirdiği nöbetler yüzünden konuşma bozukluğu olmasından korkuyorum ve bende bazen kekeleyen biriyim Strese girince kekelerim korkuyorum benim gibi olmasından çünkü hep kekelerim diye konuşmaktan korkardım
(2,522 puan) tarafından
Yani bı Dr a göstermeniz de fayda var
(206 puan) tarafından
Nöroloji doktoruna bir ara sordum takip edeceğiz demişti ama bilmiyorum Ya

İlgili bir soru bulunamadı

382,013 soru

11,436,811 cevap

35,004 kullanıcı

...