0 oy
77 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Cocuklugumu özledim resim yaptığım günleri 

imageİlk okulda resim yarismasinda birinci olmustum o zamanlar aklıma geldi resim öğretmeni olmayı çok istemiştim ama yokluk beni çalışmaya zorlamisti okulu bıraktım şuan ogtetmendim belki de bilmiyorum yaa :((

5 Cevaplar

0 oy
(3,775 puan) tarafından
Çok güzel .

Bnde izluyomm güzeldi mahallem herşey güzel di çocukluğumda 

Sadece okulu ssvmezdim
tarafından
Ben okulu da severdim ama çok yokluk çektik o çok kötü olurdu
(3,775 puan) tarafından
Simdiiki aklım olsa okurdum öyle bizimde herseyimiz yoktu ama zaten hiç ozentim yoktu bişey istemezdim ablamın önlüğü giyidimmilletin süslü puslu tokalari cantalari vardı hiçbirine  kiskanmazdimm
tarafından
Bizde okul yardım versin diye beklerdik ne ayakkabimiz ne cantamiz olurdu senelerce okulun verdiği çanta ayakkabi montla gezerdik
(3,775 puan) tarafından
Senin yaşadıkların zormus .Rabbim hep güzellikler yazsın cocuklaranada sanada güçlü birisin
-Reklam-
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Bende çok özlüyorum ya hangimiz deilki 
tarafından
Aynen valla
0 oy
tarafından
Ne güzel çizmissin resmi , yeteneğin varmış belli ki . Zaten hepimiz yokluktan okuyamadık, bende liseyi zor imkanlarla bitirdim sonra üni. okumayı çok istemiştim ama imkanlar el vermedi, sonra biraz çalıśtım 21 de anne olmakla iş hayatımda bitti şimdi 4. yü bekliyorum. Nasiptw ne varsa o
tarafından
Bende çalıştım 8 sene mecburiyetten babam sagolsun borç üstüne borç yaptı ömrümün yarısı çalışmakla geçti ardına trafik kazası geçirdim iyileştim evlendim şiddet küfür dayak ayrıldım çok şükür tekrar evlendim bunda yüzüm güldü liseyi dışarıdan bitirdim ama neye yarar hayalim yarım kaldı
tarafından
Sende zor zamanlardan geçmissin ama belli ki dirençlisin, yaşadıklarına dayanman bile ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor, herkes te kaldıramıyor böyle sıkıntıları.
tarafından
Teşekkür ederim Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Bende arada özluyorum zaman su misali cidden
tarafından
Şuan daha hızlı geçiyor zaman valla ne yaşadık yaşadık
0 oy
(8,934 puan) tarafından
Hala okuyabilirsin biliyorsun değil mi millet 50 60 yaşında torun torba sahibiyken okuyup dereceyle bitiriyorlar universiteyi senin onlardan neyin eksik
tarafından
Öyle tabi ama hevesim kalmadi hersey zamaninda güzeldi şuan iki evladım var hayatımı onlara adadım inşallah onlar okurlar
(8,934 puan) tarafından
Insallah cnm ama içinde ukte kaldıysa hiç durma bak ben 24 yaşımdan sonra kendi istediğim bölümü okuyup mesleğimi aldım şuan tek pismanligim keşke ilk tercihim o olsaydı diyorum
tarafından
Nasip bakalım:))

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 59 göst.
7 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.
7 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 281 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Minik20 (5,379 puan) tarafından soruldu