0 oy
172 göst.
Diğer kategorisinde (2,920 puan) tarafından
Kayın validelere gidiyor bazen bikac saat orda oynuyorlar vs şu son bikac gündür ismimle sesleniyor hayır diyorum tamam diyor sonra yine aynı 

Sanirim kaynanmlar hadi seni ...( ismimi söylüyor) götürelim diyor anneye demiyor ordan alışmış 2 yasinda olmak üzere kizimb

19 Cevaplar

0 oy
(6,103 puan) tarafından
Olabilir canım normal. Belki ismini söylemek hoşuna gidiyordur. Bazen anne der, bazen anniş der, çocuk bu o an ne duyarsa onu der. Sonra tekrar anne der
(2,920 puan) tarafından
Nebiliyim ya ben ismimle seslenmesini istemiyorum
(6,103 puan) tarafından
Çocukla inatlaşmadan söylemen lazım o zaman çocuğuna. Bu sefer inadına isminle seslenir
-Reklam-
0 oy
(1,585 puan) tarafından
Bu yaşlarda pek bilmiyorlar öyle şeyleri. Geçicidir canım büyüdükçe anlayacak daha çok küçük 
0 oy
(8,384 puan) tarafından
Size çoğunluk isminiz ile hitap ettiği için oda öyle diyordur muhtemelenn ama siz yine de hayır diyin ben anneyim diye 
0 oy
tarafından
Normal bence canım ve geçici. Kızım bana da adımla sesleniyor. Ama çevremde herkes bana adımla seslendiği için öyle görüyor öyle öğreniyor. 
0 oy
(2,093 puan) tarafından

İki yaşındayız hep bana adımla sesleniyor öyle alıştı

Annesi olduğumu biliyor arada işine gelince nadir anne der :D

0 oy
(734 puan) tarafından
Normal bazen benim kızımda diyor ömür boyu diycek hali yok ne guzel bana ismimi seslenince hoşuma gidiyor 
0 oy
(2,093 puan) tarafından

İki yaşındayız hep bana adımla sesleniyor öyle alıştı

Annesi olduğumu biliyor arada işine gelince nadir anne der :D

0 oy
(119,461 puan) tarafından

aay banada mama diyo kuzey:)

0 oy
(13,887 puan) tarafından
Benimki de bana ismimle sesleniyor arada hoşuna gittigi için yapıyor sen yapma dedikçe o yapar canm 
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Kizimda babasina adını söylüyor cok hosumuza gidiyor niye bilmem. Öğrenmesi cok güzel bence
0 oy
(765 puan) tarafından
Kız dert etme benmki ismim Nurcan bana ucan ucan deyip duruyordu..ben efendim annem diye diye şimdi artk annem Dio .. yaşı küçük büyüsün anne der ismini unutur 
0 oy
(70 puan) tarafından
Bazen ismini söyler bazen anne der çokta takılmamak lazim
0 oy
(1,587 puan) tarafından
2 yaş döneminde benimde oğlum ismimle sesleniyordu sonra kendi kendine unuttu . Ben hiç düzeltmedim kendisini 
0 oy
(351 puan) tarafından
Benimki abla diyor kiz kardesim oyle diyor diye :)
0 oy
(1,587 puan) tarafından
2 yaş döneminde benimde oğlum ismimle sesleniyordu sonra kendi kendine unuttu . Ben hiç düzeltmedim kendisini...
0 oy
(1,968 puan) tarafından
Olabilir çok takilmam eşime de oğlum cancan diyordu sonra baba diyor bazen sonuçta annesi olduğunu biliyordur sorun olacak bir durum değil bence 
0 oy
(1,005 puan) tarafından
Vllh cnm benimde oğlun 3 yaşında hep ailemden kaynanamlar falan diye diye o da alıştı ismimle sesleniyor ama arada eşim alışsın diye anne diyor o da ne zmn istese anne ne zmn istese ismimle çağırıyor...
0 oy
tarafından
Çocuk bu söylerse söylesin yani açıkçası benim oğlan söylediğine ben çok mutlu oluyordum bana bazen yenge derdi bazen teyze derdi bazen de Bahar derdi ismim seslenir di hoşuma giderdi çok:)
0 oy
(989 puan) tarafından
Benim kız 6-7 aylıkken den bu yana adımı diyor anne ti sayılı demiştir hep baba diyor geçen sene bu zamanlar kv geldi sağlık ocağında ki doktora aşı için gittik anne demiyor bir yaşında dedim oda sana eşin beya başkası isminle seslendiği için diyor dedi kv me dedim ama nafile anlamadı gitti çoğunlukla adımı söylüyor olsun annesi olduğumu biliyor sonuçta 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 349 göst.
6 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,377 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 259 göst.
5 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Ferhundem (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,438 göst.
26 Nisan 2021 Diğer kategorisinde melekk02 (601 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 405 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...