0 oy
29 göst.
Diğer kategorisinde (2,560 puan) tarafından
Dünden beri belli belirsiz kızlar hiç hareket yok gibi ya yanlız iki gündür yürüyüş falan çok yaptım ondan mı oldu bilmiyorum birazdan aşıya gitcem sağlık ocağına içime kötü bir his düştü dünden beri net bir hareketini alamadım çocuğun napsamki eşime söyledim abartma dedi bişey olmaz dedi sola yatiom yok hareketsiz normalde de çok hareketli bir bebek değil plesanta da bnm ön duvarda ondan daha hiç sert bir hareketini hissedemedim bu haftaya kadar enazndan içerde kayardi gibi olurdu bişey olur mu ya ağrım sizim yok 

1 cevap

0 oy
(3,518 puan) tarafından
Saglık ocagında kalp atışlarına bakarlar canım cikolata yada tatlı birseyler ye sakin bir yere soluna uzan yavasca karnında gezdir elini tepki verir  yada meyve suyu süt ic ona da veriyorlar ben de bir kac kere korkup saglik ocagına gitmistim aglaya aglaya esimde evde degildi korka korka gitmistim erkekler boyle konularda odun oluyor 
(2,560 puan) tarafından
Gitcem kuzum smdi normalde harketli olupda birden kesse korkacagimda smdi harkettsiz zaten uyuşuk bir bebek dedi detaylidada doktor detaylıya yattım ilk yarım saat hiç hareketi yoktu doktor bunları hep kendim gorebildim hareket hiç daha etmedi dedi sonra çiş falan yaptım da zor uyandi beyfendi gösterdi bikac bişey arada böyle binde bir oynuyor dünden beride hiç yok gibi
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 102 göst.
3 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
13 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Oznur1011 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 67 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ozlem52 (105 puan) tarafından soruldu

383,313 soru