0 oy
279 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,092 puan) tarafından
Eşimle boşandık şimdi hastaneye gitmem için kimin sigortasından yararlanıcam çalışmıyorum da 

13 Cevaplar

+1 oy
(10,047 puan) tarafından
Babandan sanirim yararlanabiliyosun varsa. 170i ara bi sor
-Reklam-
+1 oy
(3,328 puan) tarafından
Babanizin sigortasindan yararlanirsiniz
+1 oy
(6,019 puan) tarafından
Annenin ya da babanın üstüne geri geçiyorsun canım. Otomatik oluyor ama istersen hastaneye gitmeden önce bir sgkya uğra emin ol
(2,092 puan) tarafından
E-nabizdan deniyim dedim randevu alabiliyorum sorun yok heralde
(10,047 puan) tarafından
Randevu alirsin zaten canim devletten ssk si olmayanda randevu alabilir ama para aliyolar hastanede
(2,092 puan) tarafından
Aa hadi ya gidince anlarim o zaman ne kadar alıyorlar ki acaba
(6,019 puan) tarafından
Randevu verir canım sistem. Sigortasız olanlar da muayene olur. Eğer sisteme düşmediyse hastane seni vezneye yönlendirebilir. Muayene ücreti ne kadar bilmiyorum.
(10,047 puan) tarafından
170 i arayip sorsana gitmeden once onlar bilgi veriyo her anlamda
+1 oy
(2,325 puan) tarafından
Sıgortan yoksa yok artık sen bır bıreysın ne kocanın sıgortasından ne babanın yararlanamazsın ama calısmadıhın ıcın baban senı kendı üstüne sigortalı yapabılur 
(2,092 puan) tarafından
Yani şu anda denedim randevu alabiliyorum demek otomatik geçmiş galiba
(2,325 puan) tarafından
Randevu zaten alabilirsin ama ücret alınır eczaneden ilaç alırken bellı olur o da
(6,263 puan) tarafından
7 liraydı en son hastanede gişede odeniyor
(2,325 puan) tarafından
Bilemicem:)
+1 oy
tarafından
Ben o zamanlar babamdan yararlanıyordum
+1 oy
(3,659 puan) tarafından
Babanın sigortası diye biliyorum ben 
+1 oy
tarafından
Babaninkinden yaralaniyorsun canim
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Babanın baban vefat ettiyse onun maaasinin bı kısma koca ile ayrılınca onunla baglantin kalmiuo çocuğunuz varsa anca onlar
0 oy
(3,718 puan) tarafından
 Babanın sigortasını kullanabilirsiniz
0 oy
(19 puan) tarafından
Sorduğunuz soruyu bilmiyorum fakat merak ettiğim bir şey var .Çalışmadan nasıl geçiriyorsunuz ben de boşanma aşamasındayım 1 tane çocuğum var çok küçük çalışmam mümkün değil ondan soruyorum 
(2,092 puan) tarafından
Ya ister istemez kendi evin kendi düzenin değil ama alışıyorsun ya kabul ettilerse tabiki ister istemez alinirsin tahmin edebiliyorum ama çok ekstra kötü bi durum olmadıkça takma bence çocuğunla mutlu olmaya bak.
Bende işe giricem inşallah sirf çocuğum için onda da gözüm biraz arkada kalicak.
(49 puan) tarafından
Rabbim yardımcımız olsun çocuklarımızı bize salih evlat eylesin güzel ahlaklı olsunlar inşallah
(2,092 puan) tarafından
Amin inşallah tek duam dört yaşına gelince onda kalma hakki olacak inşallah çocuğum kendi gitmek istemez.
(19 puan) tarafından
Bebeğim 15 aylık .Emiyor ve bana çok bağlı geldik geleli zaten inmek istemiyor kucagimdan .Bu yüzden ise giremem en az 1 sene daha büyümesini istiyorum o zaman biraz daha aklı başına gelince kolay olur diye düşünüyorum. Boşanmak bir şey degil de ortada çocuk olunca insanın eli kolu bağlı oluyor Rabbım hepimizin yardımcısı olsun
(2,092 puan) tarafından
Benimki 24 aylık hala emiyor bende iki üç ay geçsin düşünüyorum artık ama daha tuvaletinide söylemiyor tuvalet ve meme işini halletmem lazım ilk önce.
0 oy
tarafından
Eşinin sigortasından faydalanamazsın sanırım babandan faydalanırsın
(2,092 puan) tarafından
Tabi cnm onu biliyorum:D
Eşle bağlantı kalmadi
0 oy
tarafından
Babanızdan da faydalanmiyorsunuz malesef. Ancak babanız ssk ta üstünüze geçirirse faydalanır sin gişe ücret ödersin en son 7tlydi
(2,092 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(8,344 puan) tarafından
Sgk yı arayıp öğrenebilirsin canım 
(2,092 puan) tarafından
Teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 283 göst.
11 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 492 göst.
22 Ocak 2022 Aile kategorisinde Yagmurelisa2 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 428 göst.
4 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 927 göst.
15 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Beauty Alya & Mom (1,358 puan) tarafından soruldu

380,297 soru

11,386,508 cevap

34,887 kullanıcı

...