0 oy
169 göst.
Diğer kategorisinde (222 puan) tarafından
Yıkatmadan önce bir leke yoktu yıkamacı yıkarken leke oluştu çay veya kahve dökülmüş dedi kuruyunca da olduğu gibi belli oldu pişman oldum yıkattığıma başına gelen var mı napmak gerek 

4 Cevaplar

0 oy
(9,009 puan) tarafından
Tekrar yikat kusmus lekeyi 
(222 puan) tarafından
Baya da var sinir oldum yıkatmasam daha temiz gözüküyordu asperoks ya da bulaşık parlatıcısı ile sil geçmezse gelelim dediler de onlar da kumaşına zarar vermez mi
(9,009 puan) tarafından
Bizim yıkamacı eşimin arkadasi asla kimyasal sıkma koltuğa yenge diyo adam. Yıkanınca kusuyo diye koltuga Zarar veriyo sizin sıktığıniz kimyasal koltuğun sungerine işliyor falan diyo. Eşim ve arkadaşı koltuk üretim fabrikasımda caliisyolar. Gelip tekrar yikamalarini şöyle ücret almamaları gerekir üstelik 2. Yikamada
-Reklam-
0 oy
(8,349 puan) tarafından
Üzüldüm ya bir daha yıkansa çıkmaz mı acaba 
(222 puan) tarafından
Ben de üzüldüm ya ilk defa yıkattım bi de normalde leke tutmayan bir kumaşı var bişe dökünce silince geçiyor leke filan kalmıyor ama yıkatınca aynı çay dökülmüş halıya döndü
0 oy
(517 puan) tarafından
Benimde bir kere öyle oldu deterjanli su yaptım elimle sildim geçti 
(222 puan) tarafından
Deneyeyim Bi bakalım asperoks ya da bulaşık parlatıcısı ile sil dedi yıkayan da
(517 puan) tarafından
Aynen doğru demiş
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Bana yikattigimda ozellikle sordum kusma yapar mi diye yapmaz ama yaparsa tekrar gelip ücretsiz yikariz dediler bir gorus yikattigin yer ile 
(222 puan) tarafından
Buharlı yıkama mı yaptırdınız ilk defa yıkattım bir de çay ya da kahve döküldüğünü hiç hatırlamıyorum belki ben yokken eşim çocuklar döktülerse leke tutmayan bir kumaşı var çünkü silince geçiyor hemen demekki içine çekiyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 100 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Havva37 (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 182 göst.
14 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Nur89 (402 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 837 göst.
8 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde ikbal (48,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 299 göst.