0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar hemeroıd vardı zaten hamile iken sürekli kabız oldum daha beter oldu bundan 2 ay önce çok afedersiniz büyük abdestimi yaparken kan geldi ve resmen ölüm ğibiyidi 3 günde anca düzeldi sonra yememe içmeme dikket ettim bayadır rahattım ama şu 2 gündür tekrar kabız oldum aynı acıyı yaşıyorum çokk afedersiniz tuualete çıkmam lazım ama öyle canım yanıyorki ğiremiyorum ne yapmam lazım

Kabızlığa iyi gelen şurup filan içsemmi sizca

9 Cevaplar

0 oy
(2,679 puan) tarafından
Hiçbir fikrim Yok ama çok Zor acılı olduğunu bilirim Allah şifa versin inşallah
tarafından
Amin inşallah canım valla zaten uykusuzum perişanım yorgunum bide bu illet geldi
(2,679 puan) tarafından
Doktora gitsen daha iyi olacak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çözüm bilen yokmu kızlar
(27 puan) tarafından
Kayısı hoşafini denedinmi,  birde udu hindi yağını dene gerçekten faydasını göreceksiniz Allahin izniyle
tarafından
O yagdan yok ama doğal kantoron yagı var canım olurmu ki o
(27 puan) tarafından
Aç karnına tatlı kaşığıyla iç her sabah
0 oy
(289 puan) tarafından
Kayısı iç bol bol allah yardımcımız olsun bende de var wc oturduğumda ağlıyacak gibi oluyom
tarafından
Sonra canım öyle bi acı ki çeken anlar
0 oy
(3,050 puan) tarafından
Tuvaletten önce ılıkdan biraz daha sıcak ma çok sıcak değil seni rahatlayacak sıcaklıkda suya otur canım ağrını hafifletir. Maalesef kabız olmaman lazım. Ve bunun tek çaresi de ameliyat öyle uzun uzadıya zor bir şey de değil. Aynı gün veya ertesi güne taburcu ediyorlar dikiş falan da olmuyor. Ben senelerce çektim. Ameliyat olunca öyle rahatladım ki onca yıl boşa acı çekmişim dedim. 
tarafından
Öylemi diyosun canım bebeğğm küçük kimsem yok bakacak birde emiyor biberon tutmuyor bi süre böyle idare edecem sonra doktora gidip ğerekirse ameliyet olacam artık :(
0 oy
tarafından
Genel cerraha randevu al bekleme . Erteledim ameliyatlik oldum ebemi gördüm :D 

Krem ve kabızlık için şurup verir kullan dikkat et valla çok zor basur
tarafından
Ayyy ameliyat filan geçmiş olsun canım
tarafından
Sağol canım
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Canım brnimde öyleydi ben 7 gece yatarken pamuğa zeytinyağı koydum oraya yavaş yavaş azaltyo acıyı sonra tamamen geciriyo doğumdan sonra olmuştu bende şimdi tekrar doğum yaptım hiç olmadı 
tarafından
Bi deniyim canım çok teşükkar ederim
0 oy
(235 puan) tarafından
Kuru kayısı ye birkaç tane, peşine de su iç baya iyi gelir kabızlığa 
0 oy
(758 puan) tarafından
Dubhalac diye şurup var onu ic
0 oy
(729 puan) tarafından
Ayy çok kötü ağrılı bişey ya bende yaşadım afedersin hemoroid memesi de vardı ama doktor muayene etti hemoroid ya da çatlak yok çok çok afedersin dışkı sertleşmesi var o yapıyor kendini zorla tuvalete çık dedi bende de baya kan geldi ağlıyordum cam parçaları yutmus gibiydim lavman verdi iki tane kullandım onlarla tuvalete çıktım başka ilaç veremem emziriyorsun dedi şimdi yine başladı karnım çatlayacak olmasa yine hastaneye gideceğim :(
tarafından
Ay seninde adına azaldüm canım aynı beni anlattın bende emziriyorum bilmiyorum ne olacak zeytinyağı içtim bol su içiyorum kayısı hoşafı yaptım aç karna içecek bakalem yani zeten uykusuz yorğunum bide bu tekrar nüks etti
(729 puan) tarafından
Çok zor ya Allah yardımcımız olsun ben çok ağrım olursa pamuğa zeytinyağı damlatıp afedersin oraya koyuyorum ağrısını alıyor biraz onun dışında kayısı su zeytinyağı ne yaptıysam boş ya artık titreme geliyor bana

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 616 göst.
13 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 758 göst.
10 Mart 2020 Diğer kategorisinde ❣Buketylmz❣ (366 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 333 göst.
17 Mart 2022 Diğer kategorisinde asminim09 (331 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 421 göst.