0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde (142 puan) tarafından
Kızlar misafirlikteydim eşim aradı dışarda bekliyor diye acele ettim kızım 21 aylik uyuyodu kucağıma aldım bnde hamileyim bu arada meğerse önümde palet varmış karanlıkta görmedim takıldım düştüm dizlerimin üstüne kızımda kafası dış kapıya degdi uyuyor du ağlamaya başladı ama kafasinda şişkinlik kızarıklık yoktu uykusu geliyor uyutmamaya çalıştım ama uyudu uyandirsammi

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kulak arkasına bak takip et morluk olmazsa sıkıntı yok sert mi çarptı 
(142 puan) tarafından
Morluk Yok şimdilik inanki bende dustum için strese kapıldım
-Reklam-
0 oy
(12,489 puan) tarafından
Çok sert çarpmadıysa bişey olmaz 
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Şişlik, kızarıklık, kanama olmadıysa ve çok sert çarpmadıysa bir şey olmaz sanki? Yani o düşüş anını sen biliyorsun. Uyuyormuş korktuğu için ağlamıştır. Bir de bebeğini de sen biliyorsun ağlama şekli nasıldı acı çektiğindeki ağlama mı yoksa korktuğundaki ağlama mı? 
(142 puan) tarafından
Çok fazla aglamadi cnm normal bn korktuğu için ağladı diyorum çünkü ağrı olsa susmazdi bide uykusu vardı hemen uyudu
(1,577 puan) tarafından
O zaman bir şey olmaz inşallah
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Çok sert çarpmasıyla bile lütfen uyandırin bilincinin açık olması beyin acisindan daha iyi
0 oy
tarafından
Ben 2.5 aylık bebeği pusetle birlikte yüz üstü düşürdüm çenesi morardı çok uykusu vardı uyudu uyandiramadim uykusuzdu çünkü çok şükür bisey olmadı ama eğer uyanirsa uyandır derim ne olur ne olmaz 
(1,577 puan) tarafından
Ayy yavrum :( en korktuğum şey

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 91 göst.
27 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yasmin65 (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 163 göst.
0 oy
20 cevap 784 göst.
19 Temmuz 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤❤ NADİDE ❤❤ (1,499 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 562 göst.
28 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,878 soru

11,340,477 cevap

34,807 kullanıcı

...