0 oy
229 göst.
Aile kategorisinde (1,088 puan) tarafından
Kızlar eşim devlet memuru kayın babam çiftçi durumuda gayet iyidr. Evlerinin önündeki arsayı belediye ihale ile satışa çıkaracakmış sanrim oda alıp avlu yapacakmış. Geçenlerde kaynanam gorumcem le görüntülü konuşurken lafı geçmişti eşimin ama tam anlamamıştım. Kayın babamin küs kardeşi var esnaf. Oğlunun üzerine kredi çekilmiş ve şimdi oğlu ile küs borçta oğlana kaldı. Kaynanam da baban sana öyle yaparsa uzerimdeki tarlayi satarm diyodu gülerek ama tam anlamamıştım konuyu. Bugünde eşim arsayı alacak deyince gorumcem dedi. Bende yeni duyuyorum kefil olduğunu dedm. Yani benim haberim yok ama onların var. Eşime bisey demedm daha doğrusu aklımdan çıktı neden benm haberim yok diye. Hoş zaten öyle herseyi söyleyen bi insanda değil. Kayın babama guvenirmde yani yinede bilemiyorum bi yanlış yapar mi yapmaz mı. Siz olsanız eşinize hesap sorar mıydınız..?

4 Cevaplar

0 oy
(3,329 puan) tarafından
Sorma canim , esinle muhabbetini bozma. Ama şöyle dersin. Bu tarz seyleru başkasindan duyunca kendimi dis kapinin mandali gibi hissediyorum. Biz kari kocayiz gibi muhabbetle söyleyebilirsun
(1,088 puan) tarafından
Oyle diyeceğim muhtemelen
-Reklam-
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Babasını kefil olmasına takılmam ben bizim aramızda öyle paranın lafı yok onlarla ama söylemezse burnundan getirirdim. Lanet olsun nasıl söylemedim söyleseydim de şu dırdırı çekmeseydim dedirtirdim yani 
(1,088 puan) tarafından
Kız eve gelince nasl unuttum bilmiyorum. Bende çektiğine takilmadm benim haberim en son oldu ona takildm. Yani kaynanam gorumcemin var amw benim yok.
(1,575 puan) tarafından
Aynen ben de takılırım böyle bir durumda. Ne demek söylememek. Yine de gaz vermiş gibi olmayım herkesin ilişkisi farklıdır tabi
0 oy
(670 puan) tarafından
Haberimin olmayışına bende bozulurdum ama Babasına kefil olmasına karismazdim 
(1,088 puan) tarafından
Yok bende karışmam ama sabah gelsinde soracam benim neden haberim yok
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Sana bı danışması gerekirdi 
(1,088 puan) tarafından
En azından en son haberimde olmamiliydj
(2,522 puan) tarafından
Yani canım böylesi mevzularla eşler önce kendi aralarında konuşurlar doğru olan da bu

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 92 göst.
8 Ekim 2022 Aile kategorisinde Birkoalaannesi (496 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 110 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Dln (2,589 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 458 göst.
0 oy
9 cevap 193 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (331 puan) tarafından soruldu