0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde (71 puan) tarafından
Allah aşkına şu seda sayan daki ali ve Ayşe konusuna ne diyorsunuz ben izlerken kendimi yiyorum bu ne rezilliktir 

7 Cevaplar

0 oy
(4,246 puan) tarafından
Kız TV izleyecek vakti nasıl buluyorsunuz. Allah aşkına bana da bi anlatın. Ben nerde yanlış yapıyorum 
(71 puan) tarafından
Kız vallahi ayakta izliyorum :)))
(10,026 puan) tarafından
Ahaha ben ya :D dun aksam annem diyoki canim sikildi acsana su televizyonu diyorumki ne sikilmasi ya bak bana hic sikiliyomuyum :D
tarafından
Sabah bi kalkıyorum salona oyun oynamaya uykusu oyunu yemesi evin işi bebe çamaşırı yemek yapması bir bakıyorum saat 10 olmuş zaten erken kalkıyorum gece 24649766 kere uyanıyorum erken yatıyorum kumanda nerede bilmiyorum:)
tarafından
Bende bulaşık yıkarken izliyom:)
tarafından
Bak atladım onu bazen müge anlı izlerim telefondan artık ona da bakmıyorum müge anlı dan da hoşlanmıyorum artık önceden severdim bakardım şimdi hem vakit yok hemde sevmiyorum kendisini
-Reklam-
0 oy
(3,365 puan) tarafından
Az önce izledim para için herşey yaparlar  yoksa ne işleri var orda 
(71 puan) tarafından
Bir kadın kendini nasıl bu duruma sokar yaa
0 oy
(8,238 puan) tarafından
Şarlatanlık diyorum ☺️
(71 puan) tarafından
Ayy ben kendimi yedim resmen bu ne kepazelik. İşin garip tarafı bizde izliyoruz
(8,238 puan) tarafından
Ben geçen sezon biraz baktım bu sezon artık izlemiyorum geçen sezon da vardı Ayşe ile ali mevzusu
(71 puan) tarafından
Ben yeni 1 hafta oldu göreli yaa zaten çocukla uğraşmaktan vakit bulamıyorum bugün işler biraz erken bitti de öyle baktım rezillik dizboyu
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Beyin desen sıfır 
(71 puan) tarafından
Sıfır bile bir rakam cnm beyin yok
0 oy
(1,551 puan) tarafından
Ay bacim valla izleme bunlari. Sadece oynuyolar bizde bunlarin basinda vakit kaybediyoruz. Bence cok kalitesizbi program
0 oy
tarafından
Onları izleyip saçma sapan şeylerle beynimi dolduramam
(71 puan) tarafından
Ahahahah çok iyisin:))
0 oy
(1,677 puan) tarafından
B insan bu kadar mı inat olur. Tamam çocukları var falan ama zamanında kayınpederi çok yalvarmis evliyken hep karakollara gidiyormuş. Şimdide alım de alim. Hele stüdyoda Ali'nin ayaklarına kapanmaya çalışması her hareketi artık onu daha da düşürüyor. Rabbim herkesin yuvasina huzur sağlık versin. Kinamiyorum büyük konuşmuyorum. Haklarında hayırlısı olsun.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 356 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 167 göst.
10 Ocak 2023 Aile kategorisinde Fairytalee (2,410 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 161 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,359 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 213 göst.
30 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Havin06 (2,073 puan) tarafından soruldu

379,599 soru

11,363,543 cevap

34,840 kullanıcı

...