0 oy
136 göst.
Aile kategorisinde (732 puan) tarafından
Kızlar benim butiğim var ve dışarı 100₺ kampanyalı ürünler koymuyorum fiyatti düştüğü için de orada asla değişim iade olmuyor ve ben bunu alan tüm musterilerime kabinimiz var isterseniz deneyin çünkü iade değişim olmuyor diyorm ve dün bir müşteri geldi 2 parça ürün aldı ona da aynı bı sekilde ifade ettim kendisi ise gerek yok değiştirmem dedi bugün gelmiş bana değişim diyor şuana kadar kimsede değişmemisim oranın kuralı o yani bana elindeki ürünü fırlattı bende sinirlendm abla ben bunu alamam dedim kadına bana yaptığını yaptım sonra almadı bastı gitti ben ise bana verdiği parayı kasadan çıktım ve onu asla boğazımdan geçirmem sizce Allah aşkına alan kişiler biliyor değişim olmayacağını ona rağmen alıyor kim haklı ve kadın geçerse parasını vereceğim o sinirden keşke parasını verseydim ama sinirden aklıma gelmedi şimdi göremezsem ne yapaym onu 

5 Cevaplar

0 oy
(119,380 puan) tarafından
neden degisim yok hani tek kalan urunmu 
(732 puan) tarafından
Tek kalan değil canm fiyatı yüksek olup ben indirime koyuyorum zaten renklerinde az kalıyor elimden gitsin diye kampanya yapıyorm ben onları ama zaten söylüyorum içeri de ki ürünler değişim var ama dışarıda yok diyorm
soyledikten sonra getirmeninde anlami yokki karsi taraf haksiz
(732 puan) tarafından
Evet öyle canm ama işte parada bende kalınca huzursuz oldm camasirda değişim yapmıyorum denetmiyirm diye bile benimle tartışan var düşün
zor is yaa allah sabir versin
-Reklam-
0 oy
(1,427 puan) tarafından
Hayir para helal sen söylemişsin  deneseydi bosver ona iyi ders olmus 
(732 puan) tarafından
Ben onu hayır kurumlarına veririm yine de ya çok hassasım bu hak konusunda sürekli başıma gelir ne yapacağımı bilemiyrm günahımı girdim diye
(1,427 puan) tarafından
Hayir canim sen uyarmissin
0 oy
(2,882 puan) tarafından
Değişim olmadığını bile bile aldıysa haklısın, hiç de taviz verme.
(732 puan) tarafından
Canm kimseye değişmedm herkese dedim ve emin olmayan denedi emin olan da olmazsa başkasına veririm dedi 100₺ ne alabiliyor ki insan 10₺ gbi birşey onu geçtim başıma çalar gibi atmasi
(2,882 puan) tarafından
İnsanlarla uğraşılan her sektör çok zor. Alışman ve sabırlı olup, kafaya takmamayı öğrenmen gerekiyor. Bunun gibi bir sürü insan çıkacak karşına. Taviz verme ama kendini de sinir etme.
(732 puan) tarafından
Evet haklısın canm taviz vermiyorm ama bu şekilde olunca da yanlışmi yaptım diyorm sonrada kurla olmazsa nasıl olur diyorum
0 oy
(24 puan) tarafından
Canım bence haklısın çünkü bazı standart kuruluyor butiklerde ve kesinlikle değişim olmadığı söyleniyor ben eger o şekilde bilip beni uyarıp alıyorsam değişime gitmem yada kabinde denemek isterim bunu bilerek alıp hala değişime geliyorsa senin bir suçun yok
(732 puan) tarafından
Evet canm 100₺ olmadıysa bile birisine hayrına ver yani bana fırlatıyor dışarı çıkıp terbiyesiz bir daha alışveriş yapmam vs diyor
(24 puan) tarafından
Aman senin gibi müşteri lazım değil zaten deseydin:))uyardigin için haklısın ama unutup uyarmasaydin bayan geldiğinde değişim yapmak zorundaydım çünkü bu senin hatan olurdu bosver takma kafana bol kazançların olsun
(732 puan) tarafından
Amin inşallah canm. Yok eminim uyardım çünkü hergun dediğim bir.kelimeydi
(24 puan) tarafından
Ozaman canini sıkma canım senin bir suçun yok
0 oy
(11,082 puan) tarafından
Parayı ihtiyacı olan birine ver. Boşver o çirkefi de 
(732 puan) tarafından
Smbutik.38 canm hesabım, butik çok hareketli olduğu için  fazla aktif olamiyrm orada ama gelen tüm ürünleri paylasyorm
(11,082 puan) tarafından
Bakıcam alıyorum takibe :)
(732 puan) tarafından
Tamam canm teşekkür ederim
(11,082 puan) tarafından
Rica ederim bak normalde takip edeceğim bi türde sayfa değil şurdaki soruna istinaden takibe aldım :)
(732 puan) tarafından
Yaaa çok tatlısın  teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 190 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,183 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 548 göst.
29 Ekim 2023 Aile kategorisinde sinemxx (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
3 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Efanikraninannesi (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.

380,445 soru

11,390,687 cevap

34,899 kullanıcı

...