0 oy
64 göst.
Diğer kategorisinde (105 puan) tarafından
Kızlar devlet hastanesine kontrole gittim 2 hafta önce 33 haftalıktı 2 buçuk kiloya yakın dedi bugün de gittim aradan 2 hafta geçti bu sefer başka doktora gittim son adet tarihine göre 35 haftalık olmalı ama yine 33 haftalık 2200 dedi anlamadım neden öyle oldu gelişimi mi durdu acaba 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimde 2 hafta geriden gidiyordu doğum yapmadan önce 3 kilo 300 gram dedi ama bebeğim 3 kilo 630 gram oldu 
-Reklam-
0 oy
(299 puan) tarafından
Ultrasonda yanılma payı oluyor canım cihaz kalitesi doktor tecrübesi hepsi etkiliyor. Mesela bana da doğumdan önce doktor 3 -3 buçuk kg arası doğar dedi aynı gün sezaryen oldum 2 kilo 800 gr doğdu. 

Sen öyle düşünüp kendini de bebeğini de üzme sonraki kontrolünü bekle evham yapma sakın
(1,612 puan) tarafından
Sorun kilo deglki haftasi da 2 hafta onceki haftasinda kalms kilo sorun olmuyo bebekde zaten gelisimi durduysa bu sekilde oluyo
(299 puan) tarafından
Bir sorun olsaydı doktor söylerdi canım öyle düşün. Dediğim gibi sonraki kontrolünü bekle inşallah kötü bir durum yoktur. Bebek hareketlerini takip et bence
(1,612 puan) tarafından
Baska doktora gttim demis arkadas adet tarihini soylemedyse sorun oldgu anlasilmaz gelisimi durdugu yani benim ilk cocugumda oyle oldu cunku ordan biliyorm 37 haftaliktim 31 de kalmisti
0 oy
(1,612 puan) tarafından
Keske doktora sorsaydin gelisimi durduysa boyle oluyo ve bu cok kotu bisey doguma alirlar eger gelisimi durduysa ve bunu burdakiler ne bilsin doktor degl kimse 
(105 puan) tarafından
Sordum canım tabiki bende ekranda gördüğümü söylüyorum dedi durumu anlattım
(1,612 puan) tarafından
Gelisimiyle ilgili nedediler ya benim ilk cocugum da oyle oldu gelisimi 31 haftada kaldi ama 37 haftalik hamileydim hic gitmemstm o arada doktora oyuzden anlamamstik
(105 puan) tarafından
Ben düzenli 2 haftada bir gidiyorum şu an 35 haftalık ama 33 34 arası dedi suyu falan normal dedi başka da birşey demedi canım sordum bende burda ne görüyorsam onu söylüyorum kafama göre söylemiyorum dedi özele gitmeyi düşünüyorum yarın canım sen neden 6 hafta kontrole gitmedin canım çok uzun bir süre
(1,612 puan) tarafından
Dogumdan cok korkuyodum ben de gitmek istemedim doguma alirlar diye sonra mecbur gittim ama 1 hafta boyunca dogurtmaya ugrastilar 72 saat suni sanci verdiler doguramadm sezeryana aldilar
(105 puan) tarafından
Anladım canım çok geçmiş olsun
0 oy
(2,955 puan) tarafından
Yanılma olabilir canm bu çok normal bnm suyum geldi 2900 gram dedi ultrasonda doktor doğurdum 2885gram hiç yanılma olmadi ama acilin aletleri daha iyi net sonuç veriyormuş polikliniklerde değişir 
(105 puan) tarafından
Anladım canım çok sağol kilo problem değil de haftayı aynı söyleyince şaşırdım aradan 2 hafta geçti çünkü

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 96 göst.
3 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Fatmasell (4 puan) tarafından soruldu
+1 oy
45 cevap 1,624 göst.
23 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 704 göst.
19 Mart 2020 Diğer kategorisinde Annelik (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 666 göst.