0 oy
830 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

image

image

image

image

Kızlar elbiseler le başim belada benim  eskiden elbiselerim yoktu cok rahattım  eşimin dükyanı vardi elbise dükyanı normalde sanayiçi  bi arkadaşla ortak olup elbise dükyanı actılar  sonra sonra olmadı elbiseler elinde kaldı abiye kazak eve getirdi bende gok görmedik gibi :D hepsinden  her  modelden  aldım  400 elbiseden  200 aldım  nerdeyse  ama  okadar  güzelerdiki  dayanamadım :D aynı  modelden  her  renkten  aldım  bazılarında  aynı  aldım  abiye  elbise   geri  kalanları  eşim  satı  şimdi  işin  içinden  cıkamıyom  ranzanın  altı  bütün  dolap  cekyatların  altı  dolu  kimseyede  veremiyorum  kıyamıyom  bana  bir  çözüm  gözterin  sizce  napsam  az  once  gidim  bi  ayırim  dedim  yarın  koye  gitcez  konbin  yapim  dedim  yapmaz  olaydım  nasıl  topliçam  bilemiyom  bana  cok  etkili  bir  yol  gösterin  lütfen 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

image

bunlar tam benim tarzım  ranzanın altı  bunlarla dolu  seviyorum ulan ahahah hadi allah emanet olun  allah sizi rahatlık versin  banada  kolaylıklar  daha maskeler  yapcam  bay bay  canlarım 
(3,446 puan) tarafından
Anaaa görmedim kız ben postu dediğim gibi çift olanlaro gönder sen bana : daffsfsfagaga
tarafından
Hepsi cift  zaten ahahaha yarısını  gönderim  ahahaha
-Reklam-
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Pudralı siyah sweatshirt güzelmiş :)) 
(728 puan) tarafından
Bende 48 kiloyum banada büyük olur sanırsam yazar geçerime sat :D
tarafından
40,42 bedenmiş
tarafından
Buyukmu  olur
(728 puan) tarafından
Sen giy o zaman dağ çiçeği üzgünüm 36beden varsa elinde alırım ama
(1,397 puan) tarafından
Sen bidahaki hamileligine sakla artık:)
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Letgo ya be dolap uygulamasında sat kuzum inan benim de o kadar çok kıyafetim vardı ki letgo dan geçen sene 4500 lük kıyafet sattım 
0 oy
(173 puan) tarafından

Dolap diye bi uygulama var ordan sat bari bu kadar nasıl giycen sen giyene kadar modası geçer :D

0 oy
tarafından

Her türlü elbise bulunur hepsi 0  hiç kulanılmamış dolabım da dolu günlük kulandıklarım var:'(:'(

(728 puan) tarafından
Dağ çiçeği yarın bunların resmini at bize benimde beğendiklerim var içinde alabilirim canım satmayı düşünüyorsan sanada iyi olur hem
tarafından
Kız  uygulama  coker  vallah
0 oy
(2,634 puan) tarafından
Kız sana foto at dediler de böyle mi at dediler :D odayı mahvetmişsin  :D Hepsini arkalı önlü çekte internete koy sat bari baya varmış 
tarafından
Kız  napim  konbin  yapacaktim ahahahahajaj
(2,634 puan) tarafından
Hahaha Allah seni hadi yaa :D
tarafından
Ben  hepsini  cekesiye  ömrüm  yetmez  vallah
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Kiz berivan o kırmızı topuklu ayakkabıyı nasıl giyiyorsun olsem giyemem kopar ayaklarım 
tarafından
Düğünde  giydim  bilerek  koydum  afili  olsun  ahahaha
(5,938 puan) tarafından
Kuzum benim senin herşeyin çok tatlı
0 oy
tarafından
düzenlendi
tarafından
Söyle  bakim  dinliyom  canım
0 oy
(1,114 puan) tarafından

Ben olsam içlerinden bi kısmını kıyafet konteynırına atardım çünkü fazla mal haram cnm boşver ihtiyacın olanı ayır kalanını yoksul birine ver hem yer kaplıyo dediğin gibi hemde ne gerek var benim düşüncem fikrim böyle cnm yine de sen bilirsin tabiki <3

0 oy
(658 puan) tarafından
Ihtiyaci olan kisilere veya dernek gibi bir yere bagis yapabilirsiniz. Esimin emegi var zamaninda o aldi derseniz de dolap ve gardırop uygulamalarında satabilirsiniz sizin için de bir gelir olur evladınıza birşeyler alırsınız canım 
0 oy
tarafından
Bugun kıyafet yardimi istsyen bi arkdas vardi belki bi kac parca gondermek istersin..

Satmak istersen letgo - dolap uygulamalari

Cozum içinse ayakli askilar
0 oy
(31 puan) tarafından
Cnm benim durumum yok allah rizasi için bana versen 
tarafından
Olur  canim  kac  bedensin  ve  nasil  gondercem  nerde  oturuyorsun  acikmisin  kapalimisin
(31 puan) tarafından
62 kiloyum cnm kapaliyim benim icin fark etmez hırka giyerim cnm
tarafından
Tamam nerde  oturuyon  canim
(31 puan) tarafından
Gebzede oturuyorum cnm
tarafından
Tamam  canim
0 oy
(497 puan) tarafından
Bağış yapabilirsin yardım derneklerine 
0 oy