0 oy
397 göst.
Diğer kategorisinde (104 puan) tarafından
Kızlar 9+3 haftalık hamileyim en kalp atışını duyama gitim 7+2 iyidi bu ayın 26 sınıda gidicem bidaha ilk hamileligim riskliydi doktora gittiğim ilk andan ilişki yasak demişti bunda bjsey demedi hersey gayet normal dedi eşim şehir dışında yaklaşık 3 haftydr yok yarın gelecek acaba bir sorun olurmu Bilmiyorum size danışmak istedim 

10 Cevaplar

+2 oy
(2,103 puan) tarafından
Dokuz ay bekleyen biz doktor sıkıntı olmaz dediği halde ne olur ne olmaz diye düşünüyorum doğru bı düşünce olmaya bilir tabiki 
(2,007 puan) tarafından
Bizde bekledik risk yoktu ama bebeğim birşey olur korkusu vardı sonra kendimi çok suçlu hissederim diye asla ne eşim yanaştı ne ben
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence bekle canım ilk 3 ay riskli oluyor genelde ne olur ne olmaz bence riske atma
(104 puan) tarafından
Burda olsa belki sorun olmaz da uzak. Olunca ne bilim eşim bisy demedi ama erkek yani yaklaşık 1 2 aydr olmuyor ztn
(104 puan) tarafından
Teşekkür ederim yorumunuz icin
tarafından
Anladım canım yine de sen bilirsin inşallah sorun olmaz
0 oy
(11,038 puan) tarafından
Yani normalde doktor yasak demediyse sıkıntı olmaz. Ama temkinli olmakta fayda var
(104 puan) tarafından
Tabbikide öyle hayırlısı olsun hakkımızda
0 oy
tarafından
Doktor risk yok dediyse birşey olmaz ikinci kez hamileyim hiç kısıtlama yapmadık 
(104 puan) tarafından
Tam tersine hersy çok güzel demsiti doktorum bilemedm bende
tarafından
Doktor herşey güzel dediyse sen yinede sor cinsel birliktelik riskli olur mu diye söyler için de rhaat eder
(104 puan) tarafından
Yarın ararım Allahını izni.ile
0 oy
(4,072 puan) tarafından
Kanama yoksa doktor bişey demediyse fazla zorlamadan ilişki de sorun yok diye biliyorum canım
(104 puan) tarafından
Yok canım çok şükür hersey çok güzel demişti kanama yok ağrı yok çok şükür bnde öyle biliyorum ama sormak istedim kızımda 4. Aya kadar yasaktı
(4,072 puan) tarafından
Riskli gebelikler de doğuma kadar bile yasakladıkları oluyor canım bişey olmaz inşallah
(104 puan) tarafından
İnşallah canim eşim ztn.bisey demedi ben kendimi iyi hissetmiyorum uzun süre olmayınca bide ilk defa ayrı kaldk
(4,072 puan) tarafından
Tahmin edebiliyorum bence çok kasmayın Allaha emanet inşallah çok da zorlamayınca bişey olmaz inşallah :D
(104 puan) tarafından
Teşekkür ederim Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Herhangi bir lekelenme yoksa ağrı sızı yoksa Dikkat ederseniz sıkıntı olmaz bence. Risk görse yasak derdi zaten. 

İkinciye hamileyim hiç yasak almadık. İlk üç ayda da normal hayata devam ettim. 
0 oy
(49,835 puan) tarafından
imkanin varsa doktoruna sor canim simdi biz sorun olmaz deriz kanama olur bisey olur bu vebale.giremeyiz. sorun olur deriz adama yazik 
0 oy
(5,300 puan) tarafından
Duvardan dubara yapma bişey olmaz.d
0 oy
tarafından
Kendini zorlamazsan birşey olmayabilir ama yinede riske atma 3 ay bekleyin bence
0 oy
(4,016 puan) tarafından
Eğer risk varsa bebeğini tehlikeye atma bende risk yokdu yine ilişki yapmadım  korkdum  doktoruna danış 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 262 göst.
16 Haziran 2021 Diğer kategorisinde 3 mucizenin annesi (74 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 102 göst.
14 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 252 göst.
23 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Kdkbdowlk (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 112 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kdkbdowlk (104 puan) tarafından soruldu

397,163 soru

11,879,027 cevap

35,995 kullanıcı