0 oy
62 göst.
Diğer kategorisinde (69 puan) tarafından
Kızlar pazar günü oğlumun doğum günü çok heves ediyordu kac ay önceden pasta istiyorum balonlarda olsun anne dedi bende söz verdim annemlerle kutluycaktık yarın pasta siparişi verecektim ama annemler gelmeyecek zaten çokda kırıldım anneme eşim ve ben kaldık hiç kutlayasımda yok ama oğlum istiyor salonu gösterip bu odada kutlayalım diyo esimde süsle başbaşa kutlarız napalım dedi bende oyunalanlı cafe ye götürüp orda süpriz küçük bi pastaya mum üfletelim diyorum sizce 

3 Cevaplar

+1 oy
(11,086 puan) tarafından
Oğlun evin salonunda süsleyip yapmanı istiyosa salonda yap bence kendi aranızda. Söz de vermişsin, biraz balon  bi pasta yeter. Oyun alanına gitmek ıstıyosan da onu da doğum günü hediyen diyerek, evde kutladıktan sonra gidebilirsin
(69 puan) tarafından
Evet canım çok hevesli gercekten ama iste üzülüyorum ne amca ne dayısı var çagırıcagımız abimlerle aram hiç iyi olmadı maalesef ama onun mutluluğu için yinede yapıcam
-Reklam-
0 oy
(4,710 puan) tarafından
Suslet kız da anneler niye gelmeyecek onu merak ettim 
(69 puan) tarafından
Ara sıra calışmaya bi cafeye gidiyordu bu haftasonu cagırmışlar orada çalışacakmış cumartesi ve pazar ama kac hafta önceden söylemiştim çok istiyor yaparız diye
(4,710 puan) tarafından
Hadi ya kötü olmuş
(69 puan) tarafından
Evet ama annemin durumu iyi kira geliri var canım parayı tercih etti
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Çocuğun istiyorsa en güzelini yap durumun varsa

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 80 göst.
26 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 12345. (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 125 göst.
9 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Cennet12 (1,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 255 göst.
9 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Cennet12 (1,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
13 Aralık 2023 Moda kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu

381,492 soru

11,421,577 cevap

34,977 kullanıcı

...