0 oy
153 göst.
Aile kategorisinde (18 puan) tarafından
tarafından kapalı
Hayırlı geceler ben buradan sizelre danışmak istiyorum. Pazar akşamı eşimle tartıştık tartışma sebebimiz ise biraz açarak anlatayım. Biz yeni bir araç aldık eşimin bir arkadaş grubu var hanımlarıyla birlikte görüşüyoruz. Hepimizin ekli oldugu bir WhatsApp grubu var. Oradan perşembe gününden yazıyorlar ki illa size kahvaltıya gelelim. Zorla davet ettirdiler sabah 6 da kalktım hazırladım kahvaltıyı neyse oturup kaldılar evde. Akşam saat 4 gibi yemek mevzusu açıldı. Bilmem nereye gidelim dediler normalde herkes kendi yedigini ödüyor pahalı bi mekan gidelim dedikleri. Neyse karar alınırken yeni araba almıştık dediler ki sizin arabayı dogrultuyoruz siz ısmarlıcaksınız bende dedim durumumuz yok kahvaltıyı sayın yemek ısmarlayamayız dedim. Neyse bunu dememe ragmen gidildi masada da aynı şey söylediler bende açık açık eksi hesaplardan çektik zordayız o işi geçeceksiniz olmaz dedim. Neyse eşim msj attı sert çıkma öderler onlar öyle takılıyorlar dedi. Veee hesap 2 bin küsür geldi ve eşim ödedi sadece. Eve geldim tartışmaya başladık eşim bi eşya fırlattı gözümün kenarına geldi bu arada gruptan çıktım ben böyle insanlarla görüşmek istemiyorum diyerek asıl kavga sebebi benim gruptan çıkmam onu rezil etmişim. Neyse geri telefonumu aldı çocugun elindeydi yanlışlıkla çıkmışım diye msj attı aldırdı geri gruba. Gece 5 gibi lavaboya kalktım gözümün kenarı mosmor sen misin bunu yapan dedim gittim darp raporu ve uzaklaştırma aldım. Bu arada 5 aylık hamileyim ve 1 yaşında bebegim var. Neyse konu kapandı akıllanır vs diyorum. Ev 3 katlı müstakil yukarıda kayınvalidem oturuyor yanına çıktım. Kayınvalidem dedi ki kızım yanlış anlamada hesabı kim ödedi onlar buradann planlı gittiler. Ben duydum bi arkadaşınız şu köşede kocasıyla konuşuyordu. Kocası...... A ödetiriz demiş. Yani eşime. Ben bunu duydum bende şalter attı hem onların hanımlarına hem toplu gruba yazdım kuyruk düzeltme adına bize hesap kitlediniz bunun uslububöyle  degildir. Eşimle tartıştık durum yokken böyle 2 bin hesap ödenir mş mal sahibinin içinden geleni ısmarlaması ile kuyruk düzeltilir vs eşim sizin yüzünüzden çıkan tartışma sonucu darp etti beni karnımda bebegimle. Kim sebepse hakkım olsun Rabbim sizden çıkarsın dedim gruptan çıktım.  Sizce ne yapmalıyım boşansam mı evlatlarım için kalsam mı bi fikir lütfen
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

7 Cevaplar

0 oy
(526 puan) tarafından
Biraz abartmadin mi ? Eşime bir daha yüz verme  diyip konuyu bitirseydin bir para için bu kadar kendini de aileni de niye düşürüyorsun onlar hak yedik demez şunun rezilliği ne bak bir para için der ve eşini de sana doldururlar yanlissin kardeşim bebeğin var karnında var yuva yıkmak hele de bu sebepten günahtır 
-Reklam-
0 oy
(2,359 puan) tarafından
Gerçekten erkekler malesef ki kadınlar kadar bir şeyleri düşünmüyor. Ama sakin kafayla oturup düşünmek gerekiyor. Hamilesin oturup konuş eşinle. Belki gerçekten çok pismandir yaptığına. Öyle insanlarla da arana mesafe koy madem. Yani biri bana ben ödeyemem diyecek ve halen zorla karşıya ödeteceğim şaka gibi gerçekten. Ne yüzsüzlermiş.
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Eşinin şu an ki tavrı ne bu kdr şeyin üstüne o önemli o insanlar için evliliğinizi bitimrye değmez bence bir çocuk var ortada bir de hamilesin ayrıca 
0 oy
tarafından
Kiz bir sürü post acmissin
0 oy
tarafından
Eşinin yaptığı çok yanlış ama senin yaptığında çok ayıp .Arkadaşlarınızın yaptığı da ayıp ben olsam bana odeyemem diye direten kişiye hayatta hesap odetmem . Eşin arkadaşlarınin önünde küçük düşmemek için sana msj atmış uzatma diye ama sen devam etmişsin hele ki aranızdaki tartismayi neden gruba yazıyorsun birde hamilesin iki bin küsur diyorsun iki ayda biner lira içeri girseniz ödenir lütfen kendini birazda eşinin yerine koy bu kadar sert çıkmaya gerek var mıydı ? Gelen senin sevdiğin kişiler olsaydı o iki bin lira bu kadar gözüne gelir miydi ? Ben sana şimdi iki çocukla sırf bunun için boşan mi diyim farz et ki boşandın iki bebekle nereye sigcaksin ?  Yarın birgün ikinci doğunca nasıl gecinceksiniz  şimdi birde ettiğiniz kavgayı da herkese söyledin çok fevrisin biraz kendine çeki düzen vermen lazım  yoksa ilerde iki çocukla baya zorlanirsin 
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Bence taa buralara gelecek bir konu değilmiş ne gerek var 
0 oy
(13,081 puan) tarafından

İnsan çok sinir olur ama en son gruba öyle yazman hiç doğru olmamış 

Eşinle güzel konuşup görüyor musun me yaptılar bence görüşmeye ara verelim gibisinden konuşmalar yapmalıydın 

Verdiyse içinden söyle desteğin çocuğumun sadakası olsun diye 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 116 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,111 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 324 göst.
0 oy
1 cevap 69 göst.
25 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Tln4545 (3 puan) tarafından soruldu

380,753 soru

11,399,874 cevap