0 oy
193 göst.
Diğer kategorisinde (2,744 puan) tarafından

image

iadeni olmuş kızlar bı bakınız dağıtım günü ben evdeydim site beni aradı ürününüz şubede alınız dedi bende ürünü şubeden alma imkanım olsaydı sipariş etmezdim dedim kargo gelmiş evde değilmişim duydunuz mu ya sürekli aynı PTT kargo adresime geliyor neden böyle oldu bide not bırakmışlar mis ben not falanda görmedim adam dağıtım günü evimin önünden geçti vermedi yani bazı kargocular uğraşmak istemiyorlar ya ne pislik insanlar var ya

7 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Sürat kargoda yaşadım geçen aynı seyi deli oldum . yine sipariş ettim evde bulamadık diyorlar yine .ertesi gün sabah 8 olmadı daha şubeye gitmeyin istedik falan diye ürün getiriyorlar sabahın köründe gelinir mi ya ya duymasaydim yine iadeye gidecekti uğraş dur.sonunda kavuştum urunlerime
(2,744 puan) tarafından
Yemin ederim siteyede açıyorum iade oldumu kargo parasını veriyorlar sonuçta gerçekten haram bişey bu
-Reklam-
0 oy
(1,119 puan) tarafından
Evet canım iade olmuş
(2,744 puan) tarafından
Tüh ya okadar bekledim yani
(1,119 puan) tarafından
Gıcıklar işte
0 oy
(1,991 puan) tarafından
Evet canm iade 
(2,744 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
tarafından
İade olmuş gereken yerlere sikayet et 
0 oy
(2,278 puan) tarafından
Ayni sikintidan bende post actim bende iadede yazmıyor,  haram olsun işini hakkiyla yapmayanlara
0 oy
(301 puan) tarafından
Şikayet var'a yazın getirirler
0 oy
(8,708 puan) tarafından
Neden gidip almadın ki iade olmuş 
(2,744 puan) tarafından
Kız gitim dolmjsla hata hastaneye gitmiştim carisdaki peteteye  gitim diğer petete dediler orayada dolmuş gitmiyor yürüyerek gitmem lazım ama çok uzak ti arabayala gitmek lazım yeni isisz bı yere öteye yapmışlar çıkışta oluyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 77 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ebru_2810 (122 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 171 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Melektrn (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 337 göst.
0 oy
16 cevap 805 göst.

384,912 soru