0 oy
249 göst.
Diğer kategorisinde (256 puan) tarafından
Kızlar öyle bir saçım varki artık kazımak istiyorum. Her gün taradigim halde sanki haftalardır taranmamis gibi. 1 saat saç tariyorum her seferinde. duşta krem kullanıyorum tariyorum kremliyken çıkınca durulanmayan krem kullanıyorum saç açıcı sprey kullanıyorum ama yine 1 saat sürüyor hiç taranmamis gibi. Buna ne yapabilirim? İkiye ayırıyorum bir tarafı tatarken diğer taraf dolaşıyor. Her seferinde bir avuç saç dökülüyor kel kalmadigima şaşırıyorum. Buna çözümü olan var mı?

12 Cevaplar

0 oy
(3,329 puan) tarafından
Boyali ise keratin bakim yaptir canim
(256 puan) tarafından
Boyalı değil canım kendi saçım yinede yaptırsam fayda görür müyüm acaba
-Reklam-
0 oy
(1,683 puan) tarafından
Tarak seçimini doğru yapman lazım bak sana şimdi bir fotoğraf atcam o tarağı al anca onun sayesinde saçlarım kolay açılıyor yumak yumak gezıyordum
(256 puan) tarafından
Hangi tarak canım kullanmadığımsa bide onu deneyim
(1,683 puan) tarafından
Attım bak bunu al hem canın da yanmıyor
0 oy
tarafından
Hindistan cevizi yağı mı denesen 
(256 puan) tarafından
Alerjim var hindistan cevizine onu hiç kullanamam
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Bende sprey veya krem kullanıyorum iki tarakla açılıyor . saçın çok mu gür
(256 puan) tarafından
Evet gür ama aşırı ince telli
(2,522 puan) tarafından
Kullandığın spreyi yada kremi değiştirdi mi bazıları iyi olmuyor
(256 puan) tarafından
Her kutu bittiğinde farklı marka alıyorum etkisi değişir mi diye ama çok bi faydasını göremedim
(2,522 puan) tarafından
Hmm bilemem canım .sprey glis in iyi kremde dp nin mavi kutusu. Banyoda maske de işe yarar
0 oy
(1,683 puan) tarafından

Cnm bunu kullanıyorum şans eseri buldum bu tarağı iyiki bulmuşum bir de saclarımda boya var öyle karışıyor anlatamam

image

(256 puan) tarafından
Bide bunu alıyım deneyim bunun yuvarlak olanından kullaniyordum
(1,683 puan) tarafından
Yok bunu al sen trendyol da falan vardır ben a101 den almıştım bunu kesin sen bul dene
(256 puan) tarafından
Tamam hemen alıcam canım gidiyor artık
0 oy
(268 puan) tarafından
Nascita diye tarak var bayagi guzel aciyor tavsiye ederim bir de ben fön suyu morfose kullaniyorum yesil olani hem guzel kokuyor hem de guzel açıyor tararken saci
(256 puan) tarafından
Çok onerdiler aldım ama faydasını göremedim o tarağın morfose morundan kullandım bide yesilini deneyim teşekkür ederim
(268 puan) tarafından
Rica ederim bana iyi geliyor yillardir kullaniyorum denemekte fayda var :)
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Saç mayonezi ve saç sirkesi kullanıyorum çok kolay taraniyo. Trinova marka bak araştır istersen benim saçım cok uzun ve hafta 1 2 kez ancak tararim çok gür saçım. Boyalı olmasına rağmen çok yumuşak ve kolay taraniyo
(256 puan) tarafından
Deneyim teşekkür ederim
0 oy
(16,067 puan) tarafından
Kızımın saçı da öyle örülü olmasına rağmen günlerce taranmamis gibi dolanır çareyi banyoda sabun kullanarak buldum..artık şampuan kullanmıyorum kızıma sabun kullanıyorum dalan sabun. 
(256 puan) tarafından
Benimde öyle öruyorum açınca sanki orulmemis gibi dolaşık çıkıyor saçım
0 oy
tarafından
Sac tellerin ince sanirim
(256 puan) tarafından
Evet aşırı ince ve çok gür
tarafından
Dayimin kizida ole bana dedi inanmadim acar yaparim dedim canim sıkıldı koyuverdim
Sacinin yapisiyla alakali oldugu icin  keratin yaptir desem yumusatir yani dolasmasini onlemez sanirim
0 oy
tarafından
Ben İpek saç kremi kullanıyorum saçlarım yumuşacık oluyor çok kolay oluyor taraması
(256 puan) tarafından
O markayı hiç kullanmadim deneyim teşekkür ederim
0 oy
(3,897 puan) tarafından
Allah allah ben 1 hafta taramasam gene çözülür. Tarak tpınden mı farledıyor acaba eskkıden ıncce tarak kullanırdım ben de çok ugrasıedım. Fırca çeklınde aldım o 5 dk da acıyor. 
(256 puan) tarafından
Her tarağı kullandım nerdeyse kuaföre saç kestirmek için gittim kadın cinnet geçirdi resmen o tariyor saç geri dolaşıyor bune böyle dedi sen nasıl baş ediyorsun bununla
0 oy
(1,295 puan) tarafından
Saçlarında kırık mı var canım. Biraz kırıklarını aldırsan. Bi de saçlarını önce uçlardan tara açılsın. Sonra dipten tara
(256 puan) tarafından
Tararken kırılıyor 2 haftada bir kestiriyorum saçlarımı

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 163 göst.
29 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
8 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Aysemm (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 309 göst.
30 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu