0 oy
615 göst.
Aile kategorisinde (2,522 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Eşimin tişörte ihticai vardı sevdiği bütün renkleri diktim bugün de sabrediyim yarın göstericem 

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

image

silmisim canım ya en son dün şunu dikmisti daha anne kız elbiseler falan sırtı fiyonklu nasıl şahane bulursam atarım bende çok seviyorum 
(2,522 puan) tarafından
Yaa elelrine sağlık çok güzel olmuş gercekten
(2,522 puan) tarafından
++++ en güzel nimet valah isu dikişte
tarafından
Evet ya çok keyifli bir kadın için bencede :)
-Reklam-
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Eline saglik kiz benimde kayinvqlidem dikiyo :) ama yakalari cok kapali degilmi banami oyle geldi
(2,522 puan) tarafından
Sağol .yok canım her zmaan giydiği kalıptan yaptım
0 oy
(591 puan) tarafından

Eline koluna sağlık valla çok güzeller yap sat arkadaşım:D

(2,522 puan) tarafından
Sağol .eşim dik arkadaşlarıma satayım diyorsa tişört eşofman takımı sweat filan ama ugrasamam
0 oy
tarafından
Dikiş yapmayı özledim :) ne güzel olmuş maşallah ellerine emeğine sağlık canım güzel günlerde giysin 
(2,522 puan) tarafından
Gitmelisin ben o işi zamanında yaptım evim şuan kumaş dolu her türden nette birşey görüp beğendikce ertesi gün dikiyorum büyük bı nimet bizler için vallahi
tarafından
Ben 6 sene önce mtresini 50 TL ye böcek siyahi müthiş bir kürk aldım 2 MT kendime kaban diktim bir ara atarım buraya şuanda aynı kürk fiyatı DeFacto koton da 1200 TL üzerinde :)
(2,522 puan) tarafından
Ayy at lütfen okuyunca nasıl keyif verdi ahajajaj  kardeşim geldi baktı ben baya ilerlettim dışarda ceket beğendi 2500tl ye gittik kumaş altik 240tl diktim bende sonra bı sürü şey istedi tabi orası ayrı :)
tarafından
Dur sana yorima atayım bulabilirsem ablamda mükemmel örgü yapar deidm ki dikiside becerirsen sen yap bir başladı ama gör sanki mağazadan alınmış gibi
(2,522 puan) tarafından
Olur canım at
0 oy
(11,077 puan) tarafından
Vallahi helal olsun :) eline emeğine sağlık 
(2,522 puan) tarafından
Sağol canım çok şey diktim daha ona
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Yaka kısmını nasıl yapıyorsun 
(2,522 puan) tarafından
Tişörtum yakasını 9 veya 8 le çarparak buluyorum genelrde tutuyor ama kumaş sertse daha uzun tutuyorm göz karari
0 oy
tarafından

Ben de moda tasarımı öğrencisiydim :) taa ki oğluma kadar oğlum olunca okulum yarı da kaldı dikişinizi görünce duygulandım :) ellerinize sağlık 

(2,522 puan) tarafından
Sağol canım .devam et bı şekilde mutlaka
tarafından
İnşallah ederim :)
0 oy
(357 puan) tarafından
Çok güzel ya emeğinize sağlık güle güle kullansın keşke bende dikebilsem kursa gittim ama yapamıyorum hiç bir şey 
(2,522 puan) tarafından
Sağolun
0 oy
(1,346 puan) tarafından
Çok güzeller ellerine sağlık bravo :)
(1,346 puan) tarafından
Çok sevinir eminim :) benim elimden de hiç gelmez böyle şeyler
(2,522 puan) tarafından
Bı dikiş makinesine bakar :)
(1,346 puan) tarafından
E kız onu kescen kalıbını çıkartcan vs. Dikmekte ince iş. Ben de bi görsen bir kağıdı bile ip gibi düzgün kesemem hiç elimden çıkmaz :)
(2,522 puan) tarafından
Hmm olsun başta pratik yaparsın öğrenince istemezsen kalıpta kullanmasın . Ben ilk deneyimimi carsaftan elbise diktim şimdi iki sneedir ciddi tasarruf ettik almıyoruz birswy
(1,346 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
tarafından
Çok güzel canım eline emeğine sağlık 
(2,522 puan) tarafından
Çok sağol canım
0 oy
(4,319 puan) tarafından
Aha çok güzel olmuş :D ama avvanın kumaşı baya iyi be. Bulabildin mi aynısından 
(2,522 puan) tarafından
Canım hepsi bu fabrikalar giden kumaşlar hepsi aynı alıp dikiyorum uzerinde sadece markası yok hatta inanmazsin defakto fabrikasona giden kumaşlar öyle bı yerdeki bilmeyenler ay burisda ne böyle hep toz psitir bularar der :) elsiva ya gidecek çocuk pijama takım için acilan kumaştan aldım yegenlerime diktim bı ay sonra elsiva yeni sezon yiye çok yüksek fiyattan satışa çıkardı ben yarı fiyatına kumaşını alıp 4 kişiye takım çıkardım neyse böyle işte yazmakla olmaz
(4,319 puan) tarafından
Ya DeFacto falan inanırım da ne bileyim avvanın yumuşacık ya bazı tişörtleri gerçekten. Hiç alakası yok diğerleriyle
(2,522 puan) tarafından
Yok güzeller eşim ordan alırdı ama inan bazilarida hem dönüyor hemde tuyleniyor yada sunuyor hemen. Bu kumaşlar güzel kendimede diktim bı senedir giyiyorum dönmedi hiç . Neyse kumaş dikiş le ilginenn bilir. Kumaşlar harika sikince daha güzel oluyor ve inan çok tasarruf etttik.
0 oy
(2,651 puan) tarafından
En kıskandığım insan tipisin canım ☺️☺️ iyi anlamda tabi keşke bende de bu yetenek olsa kıskanması eline emeğine sağlık 
(2,522 puan) tarafından
Ya çok sağ bı makineye bakar aslında olmazmi
(2,651 puan) tarafından
Kendime hiç güvenmiyorum ilerde belki ablam ve annem baya yetenekli bu konuda hiç onlara çekmemişim
(2,522 puan) tarafından
Olur inşallah canım niye olmasın .
0 oy
(1,554 puan) tarafından

Bayiliyorum uretken kadinlara. Ellerine saglik cok guzel olmus :)

(2,522 puan) tarafından
Cok sağol . Bende öyleyim
0 oy
(7,425 puan) tarafından
keşke şöyle becerim olsa cok ısterim
(2,522 puan) tarafından
Benimde aklımda yoktu öylesine aldığım makinem vardı sadece kısaltır daraltirsm takı üç sene önce işler ciddiye bininceye kadar
(7,425 puan) tarafından
anladım canım bende bi ara cok istedim makina ama bir türlü alamadım almaya karar verirsem bende dikmek isterim en cok ta pantalon tişort kumaşları bulmak kolay olmaz
0 oy
(343 puan) tarafından
Bravo gerçekten bende çok isterdim dikiş bileyim yapayım ama totoma güvenip başlayamıyorum ya. Helal sana :)
(2,522 puan) tarafından
Sağol canım iki çocukla zor oluyo ama sıkmıyorum kendimi ara ara dikiyorum ihtiyaç oldukça yada birşeyi çok begendiysem
0 oy
tarafından
Ellerine sağlık. Böyle el işleri yapmayı çok isterdim ama maalesef bir o yeteneğim yok :) :) :) ama yakaları çok küçük geldi sanki. 
(2,522 puan) tarafından
Sağol camın. Yol kucil değiller herzmaan giydiği kalıptan yaptim
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Elerine sağlık canım çok güzel olmuş 
(2,522 puan) tarafından
Çok sağol
0 oy
(15,235 puan) tarafından
Harika gorunuyo. Hazirlarindan ayırt edemedim. Tanesini kaça malettin . Maşallah ya 
(2,522 puan) tarafından
Çok sağol yaptığım hesaplamaya göre kullandigim ipi de hesaba katarak söylüyorum 10 12 TL
(15,235 puan) tarafından
Bedavanin da bedavasi valla helal.olsun. ben de çok isterdim böyle yeteneğim olsun ama Allah vermemiş napak☺️☺️☺️
(2,522 puan) tarafından
Valla isteyerek severek yapmazsam zor oluda neyseki öyle değil. Daha kalan kumaşlardan kendime çocuklara diktim .bu karada adet fiysti o kadar 50 TL olsun her türlü kardayim :)
(15,235 puan) tarafından
Maşallah eline sağlık

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 556 göst.
29 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 295 göst.
12 Mart 2023 Diğer kategorisinde Sevgi guzel (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
21 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kubraumut (3,141 puan) tarafından soruldu