0 oy
126 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (643 puan) tarafından
Yaklaşık 2 hafta önce sabah aniden ağrıyla uyandım kızlar. Kemik ağrısı o kadar şiddetliydi ki sağa sola dönemedim. Ayağa kalktım mutfağa gittim. Bir yudum su aldım. Ardında kusma baş dönmesi ellerim ayaklarım boşalmasıyla baygınlık geçirdim. Hastaneye gittim. Ama bişey çıkmadı. Kalple alakalı da değil. Zaten kalbim değil kemiğim ağrıyor. Ara ara nüksetti. Ama bugün daha fazla çarpıntı nefes almama ve benzer ağrı yaşıyorum. Bunu yaşayan var mı?. Doktor tansiyon düşmüştür deyip gönderdi? 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Başka Bi doktora daha gorun cnm detaylıca bakılması gerekiyor bisey yok denilmesi icin
(643 puan) tarafından
Çok şiddetlenirse giderim. Acaba yaşayan var mı merak ettim
-Reklam-
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Baygınlık tansiyona alakalı kemik ağrısı dediğin de gaz sancısı yada yel girmesi olabilir canım
(643 puan) tarafından
İki göğüs arasında gaz birkir mi? Bilmediğim için soruyorum. Bide gaz sancısı değildi ya. Hani kemiğini bir yere çarpar morarır ağrır ya ha kemiğimde öyle ağrıyordu. Ara ara oldu tekrar. Bugün yine aynı ağrı oluyor ara ara
(4,067 puan) tarafından
Gaz midende birikir canım ağrısı sırtına kaburgalarına beline bile vurur. Eğer röntgen yada tomografi çekildiyse kemik yapısında bi sorun yoksa geçici bişeydir yada psikolojiktir
(643 puan) tarafından
Olabilir canım
0 oy
tarafından
Bendede aniden iki göğüs ortasında kemik ağrısı tutuyo nefes almakta dahi zorlanıyorum bazen kaç defa kardiyoloji göğüs doktoruna gittim hep temiz çıktı stresten ve ani kalkmalardan dolayı oluyor dedi
(643 puan) tarafından
Aynen benimde öyle. Bişey çıkmasında gerisi önemli değil
tarafından
Korkma cnm normal emar bile çektim temizdi çok şükür stresten uzak dur çok hızlı kalkıp yatma
(643 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 58 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde Seherkzll (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 13 göst.
30 Ağustos 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Citipiti (3,648 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 106 göst.
0 oy
2 cevap 1,156 göst.
7 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecem'in Annesi ☺️♥️ (3,118 puan) tarafından soruldu

397,041 soru

11,875,463 cevap

35,990 kullanıcı

...