0 oy
124 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (102 puan) tarafından
Eşimin akcigerinde 7.5ml leke tesbit edildi üç ayda bi kontrol denildi eşim son zamanlarda her yerim özelikle göğsüm mide bağırsak kısmım ağrıyor sırt kısmın ağrıyor diyor aşırı gazım oluyor diyor merak ettim başına yada yakın çevresinde akcigerinde leke olup böyle şikayetleri olan var mı bu arada leke yaşına göre büyükmüş denildi eşime 

3 Cevaplar

0 oy
(102 puan) tarafından
Bilgisi olan yokmu aranızda arkadaşlar 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu konuda bilgim yok ama biz de bu aralar iyi seyler yasamiyoruz . Agrilari varsa yine doktora gitmekte fayda var. Tek seferde tek doktorla bazi seyler gozden kacabilir  . Orda gorunen kesin leke mi diger organlar neden agri yapiyo arastirilmali . Cok gecmis olsun allah sifa versin kotu seyler duymadan gecer insallah agrilari
(102 puan) tarafından
İnan çok yoruldum eşimi başka hastane başka doktor için ikna etmeye çalışmaktan kafası taş gibi Allah razı olsun
0 oy
(3,437 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Amcamda  leke vardı  doktor dedi iyi huyludur  kemoterapi  başladı çünkü  leke başka yere sıçramıştı  enfeksiyon  kaptı bir türlü enfeksiyonu  düşmedi  vefat edeli bir harfta oldu  amcam ne yese kusuyordu yürüyemiyordu   bir merdiven çıksa nefesi kesiliyordu    agrisi cok vardı  su dahi içemeyecek  hale geldi  baska doktorada gözüksun eşiniz  ve kendisine iyi baksin asla enfeksiyon kapmazsin bol bol meyve saglam yemek yesin çok çöktü  3 ay hastanede kaldı 5 kasımda vefat etti
(102 puan) tarafından
İyi huylu lekeye kemoterapi ilk defa duyuyorum abim onkoloji uzmanı basınız sağolsun
(3,437 puan) tarafından
Gec  fark  etti cnm  amcam bide baska yere sıçramışti  leke  büyümüştü   lekesi ameliyat yapmadılar   kansere çevirmiş
(102 puan) tarafından
Anladım canım rabbim sabır versin yaşı kacti amcanın
(3,437 puan) tarafından
64 cnm amin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 61 göst.
22 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Efem (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 241 göst.
13 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kirsehirli (597 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 39 göst.
4 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Aselinnannesi (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
8 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Etkiye tepki (598 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...