0 oy
235 göst.
Diğer kategorisinde (1,181 puan) tarafından

image

Günaydınlar kizcelerrrrr bugün şimdilik isim yok ama  gün içinde her yer dağılır fırsatı  değerlendirmek istedim :))

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Afiyet olsun benim cokkkk işim var banyoya usta gelecek heryer batacak puffff
(1,181 puan) tarafından
Teşekkür ederim  sana da  kolay gelsin
-Reklam-
0 oy
(16,106 puan) tarafından

Biz çoktan başladık güne bebemi uyuttum kahvaltı hazırlayacam sonra bulaşıkları toplayıp dışarı çıkacam :)

(1,181 puan) tarafından
Bnde şimdi uyutmaya geçtim oğlumu  kızıma kahvaltı  hazırladım    ohh iyi gezmeler :))
0 oy
(13,124 puan) tarafından

Bizde erkenciyiz:) Yarım saat önce içtim kahve mi :)

(1,181 puan) tarafından
Ooo  o zmn  sana da  afiyet olmuş:)))))
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Oh afiyet olsun bende WC banyoları ilacladim.sabahin köründe etrafı toplayıp poğaça yapacağım köy icin
(1,181 puan) tarafından
Heee çokta yasin yok ama Bn senden küçüğüm   birazcık:))
(4,548 puan) tarafından
Ben yasladım artık:)) millet görünüşume kaniyo küçük saniyo
(1,181 puan) tarafından
Daha ne yaşlanması gencin  :))
(4,548 puan) tarafından
Bı 20 de değilim :))
(1,181 puan) tarafından
Olsun bnde 24 düm ama banada  küçük diyorlar   en güzeli yaşı göstermemek   her yaşın bir güzelliği var  yaş geçer önemli olan içinde ki hissettiğin yaş:)))))
0 oy
tarafından

image

kahve ile güne başladım bende :) afiyet olsun sanada
(1,181 puan) tarafından
Teşekkürler  canım Sanada afiyet olsun
tarafından
Sağol
0 oy
(637 puan) tarafından
Maşallah sende de ne çok fincan takımı var canım her attığında farklı takım :) günaydın:)
(1,181 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Evet çok seviyorum fincan takımlarını yerim olsa daha çok alacam da  evim küçük koyacak yer yok  :)))) hatta  iki takimi da biri anneme  birini kaynanama verdim
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Afyet olsun cnmm
(1,181 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Hiç bi isim yok sjsjs afiyet olsun 
0 oy
(1,211 puan) tarafından
Günaydın yeni uyuttum Kızımı bende kahvaltı erken ettim hava soğuk yürüyüş çıkmadık güneş acmiycakmis yağmurlu demişler Allah kerim yağmazsa yürürüz aksam üzeri zaten bugün alışveriş günümüz çarşıdan gelince YARIN için doğum günü pastası yapcam kizima revanide hazir edeceğim dolapta bekler YARIN öğlene misafirlere yetişir aksamida esjm ise gidecek zaten kizim bugün doğum günü ama esim.gündüz çalışıyor annemde malum pazar günü gelirim.dedi ankaradan misafir de.gelckmis falan temizlik basliycam şimdi kaynana var yardim.edeceği yere oturup cay iciyor umurunda degil misafir istemiyor onem vermiyor kendi kızı dışında gelene vesaire benim isimde derdim de bitmez bunlarla.mesgulum
0 oy
(12,740 puan) tarafından

Afiyet şifa olmuştur ustune yeni de içilmiştır :)

Uyandık bklm meyve sıkıyor koca ayı 

0 oy
(1,529 puan) tarafından

image

Her yer her yerde evim berbat bir halde akşam misafirim vardı toplamadım daha bebeği uyuttum susamışım Demek ki bir çay içtim şimdi girişeceğim evi temizlemeye ama hiç takatim yok

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 554 göst.
25 Eylül 2020 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Buket masal (2,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
18 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde NSYhO (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 152 göst.
17 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,624 puan) tarafından soruldu

381,408 soru

11,418,444 cevap

34,975 kullanıcı

...