0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Xidudjdjdjdjfjfnfnfffffffffcdds

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nazar haktır. İnsanı mezara bile koyar. Dikkatli olmakta fayda var. Sağlık olarak hiç bişryi yoksa nazar Allahualim. Anlattıkların çerçevesinde bu şekilde görünüyor 
(228 puan) tarafından
Kan değerleri her yi emar tomografi her şeyi yapıldı ama bir şeyi yok.bastan sonra her şeyi kontrol edildi ama yok
.dün konuştu kaynanamla gene aynı şekil oldu
-Reklam-
0 oy
(674 puan) tarafından
Nazar diye bir şey var değmiş olabilir bazı insanların değiyor nazarı 
0 oy
(13,187 puan) tarafından
 nazarı değmiş olabilir İnsna çok sevdiğine de nazarı değermiş 
(228 puan) tarafından
Degilmi seviyor severken oluyor işte
0 oy
(4,545 puan) tarafından
Canim olabilir nazar kötü birşey bizimde bı akraba var kadını ne zaman görsem yatak döşek oluyorum bol bol oku sen
0 oy
tarafından
Derler ki kimin nazarınin değdiğini düşünüyorsanız o kişiye konu arasında söyleyin mesela birşey olduğunda aman anne hep senin nazarın değiyor ha bu kıza şaka yoluyla dillendirin düzeliyormus öyle deneyin bı iyi olur inşallah 
(228 puan) tarafından
Öyle bir insan değil bu dediğini desem getirme ozaman sevmeyelim ,bı kutuya koyun dışarı çıkarmayın der.bir kere grip olmuşlardi çocuklara bulaşır diye gitmedik neler neler demediler
tarafından
Desene tripli alıngan yani o zaman duadan başka çare yok çok götürme sende onun yanına
(228 puan) tarafından
Kocam anliyormu ,hem diyor nazar değiyor hemde saatlerce orda
0 oy
(13,890 puan) tarafından
Nazardan çok çekiyorum valla çevremde birkaç kişi var gözleri öyle varki ne zaman oğlumu görseler hasta oluyor uyumuyor 
(228 puan) tarafından
İşte yüz göz olmak zorundayım ama nasıl koruyacam dua ediyorum ama o anlık oluyor
0 oy
(3,953 puan) tarafından
Okusun canım nazar olabilir çok sevınce de değermiş. Eşine söyle o söylesın sana alınırsa
0 oy
(444 puan) tarafından
Nazara hiç inanmazdım taki arkadaşım evime gelip kızımı görene kadar yüzünü kapatıyor du yürümesini görmiyim çok tatlı bu kız diyordu o gitti akşami kızım ölüp geri dirildi resmen ortada hiçbir şey yokken kızım morardi ve bayıldı elimde o  çığlıklarıma mahalle ayağa kalktı su döküyoruz sirkleyip  saliyoruz kız bildiğin bez oldu baş açık esortman la kendimi sokağa attım  ayakkabısız o halen   sokaktan geçen bir araba durdu hemen acile gittik  emar çekildi röntgen çekildi herşey temiz çıktı doktor şoka girmiş büyük ihtimalle dedi hiçbir zaman umutmam o günü  bir hafta sesim kısık  kaldı o kadar bağırıp çığlık atmaktan zaten kızım bir türlü de toparlanamadi o günden sonra 
(228 puan) tarafından
Bizde öyleyiz canım ya rabbim çocuklarımızi korusun , okuyorum ediyorum ama nebilim
0 oy
(5,912 puan) tarafından
Bacım bi akrabamız var bizim eve ne zaman gelse veya biz ona ne zaman gitsek benim oğlum 1 hafta uyumuyor sürekli ağlıyor yemeden içmeden kesiliyor artık o insanla görüşmeyi kesmek istiyorum ama oda olmuyor.. Ona giderken hatim indiriyorum artık oğlumun üstüne.. 

Birde şu tarifi yap

1 bardak suya 

7 ayetel kürsi 

3 Felak 

3 nas 

3 ihlas suresi 

3 kalem suresi son 2 ayet 

21 tane besmele çek 

Kızına içir tadı kötü derse ertesi gün tekrar yap suyun tadı düzelene kadar.. Vücuttaki nazarı temizliyor.. Haftada 1 gün oğluma eşime kendime yapıyorum suyun tadı bozulduysa hergün tekrar ediyoruz düzelene kadar 
(228 puan) tarafından
Tadı bozuk derse nazarmi var demek oluyor
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Eskiler soyle yaparmış, nazari degen kişinin ya atleti ya terligi yakılır dumandan nazar alan kişi koklarmis

Deneyebilirsin canim
0 oy
(2,154 puan) tarafından
Nazara inanıyorum. Benim oğluma çok değiyor. Ne zaman dıları çıksak veya biri gelse asla o gün uyumuyor mama içmiyor emmiyor. Sütüme bile değdi nazar. Hastanede yanımızda kadın vardı kızıyla kalıyodu. Sezaryen olduk geldik. Kadın sürekli bana bakıyodu. Gögsüm doluydu baya. Akıyodu hep. Bebeğim içmedi aç kaldı sonra mama verdik. Eve gelince tuttu göğsümü. Şansa çocukların adı da aynıymış. Resmini çekmek istedi izin vermedim. Şimdi yine emmiyor zaten sütüm de kesildi. O kadar üzülüyorum ki :( 
(228 puan) tarafından
Aynen valla insan bı maşallah demeli ya bir şey soylerken
(2,154 puan) tarafından
Yok bizim millette hasetlik çok fazla. İnşallah füzelir kızında ya bacım. Bol bol oku.
(228 puan) tarafından
Yok efendim insanlar maşallah demiyor nazar değiyor diyo ,kendisinde yok o ,rabbim korusun çocuklarımızı nazardan
(2,154 puan) tarafından
Bizim bile nazarımız değiyor gözüme bi güzel gelip içimden taşınca başlarım hemen okumaya. Çok aevmekten de olabiliyor. Amin bacım amin. Nazar çatlatır biliyo musun
0 oy
(3,115 puan) tarafından
Olabilir kaynanana söyle maşaAllah de nazarın değiyor. 

İlgili bir soru bulunamadı

382,055 soru

11,438,462 cevap

35,006 kullanıcı

...