0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde (1,468 puan) tarafından
Kimi 101 diyor kimi bimin diyor ikisinde de şuan sıvıyağa indirim var 101 in sıvı yağı bimin kine gore daha katıymış yani kalınmış bimin ki daha sıvıymış hiç dikkat etmedim bn o konuda sizce hangisi

4 Cevaplar

0 oy
(12,656 puan) tarafından
A101 bana göre kokuyor 

Bimin ki daha iyi 
(1,468 puan) tarafından
Hiç koklamadım inan o yüzden fark etmedim kokuyor mu kokmuyor mu diye sağol cnm aydınlattığın için
(12,656 puan) tarafından
Mesela şehriye kavururken kokuyor canım
(1,468 puan) tarafından
2 3 defa oldu biminkini alıyorum komşumda üvey annemde 101 in daha güzel diyince kendi kendime düşünmedim değil bnde mi sıkıntı var diye
(12,656 puan) tarafından
Valla bana mı kokuyor yoksa gerçekten kokuyor mu bilmiyorum artık :)
(1,468 puan) tarafından
Yorum yapan diğer arkadaşlarda memnun değil zafen genel olarak 101 in bütün ürünlerinden memnun değillermiş
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben 101den hicbisey almıyorum ne zaman alsam bozuk cikiyo oyuzden bim
(1,468 puan) tarafından
Bn bir kaç kez sosis aldım çocuklar aeviyor diye arada alırım dediğiniz gibi tarihi olmasına rağmen açtığımda bozuk kokusu geliyor bozuk oluyor kaç kez denk geldim öyle
tarafından
Bulgur alıyorsun bozuk çıkıyor o market yüzünden çamaşır makinem bozuldu benim deterjan aldım barkod okuttum sahte çıktı:(
(7,083 puan) tarafından
a101 bence cok kotu kizlar calisanlarininda gozu acik gecen gun ben ketcap aldim tukaş marka kasaya koydum sonra aklima baska bisey geldi almaya gittim aldim geldim neyse fiyat 75 cikti ben 60  yaxiyotdu dedim 15 tl verdiler neyse eve geldim tam yerlestircem bi baktim benim aldigim ketcap degil ismi farkli H ile basliyordu sagina baktim soluna baktim yok eminim yani ben tukas aldim birde tukas fiyati verdim amaa kasadaki gozu aciklik edip benim o ara baska urun almaya gitmemi firsat bilmis baska ketcap koymus oda 2 li mayonezde var bi baktim tarihi 11. ayin 1 tarihi gecmis yani diyecegim o ki beni kandirmaya o urunu bana kakalamaya calistilar sonra gittim iade etmek icin kasadaki hemen ben onu kafama gore alamam dedi ne demek alamazsin ya dedim tarihi gecmis seyi napcam dedim biraz fazla sert ciktim aldi oyle geldim berbat bir firma
tarafından
Aynen haklısınız iki yan binamda mini şok var. Geçen gün üç poşet tarihi geçmiş ürünleri attılar bim ve şokta hiç böyle şeyler yaşamıyorum bide tarih geçmişse hemen iade yapiyo çalışanlarında dediğin gibi bir tuhaf bide ağır kokusu var bizim burdaki 101lerin bim mesela çok temiz
(7,083 puan) tarafından
eve bim miss gbi sokta iyi ama a101 pislik icin de calisanlarida bi garip sanki babasinin dukkani
(1,468 puan) tarafından
Bnde baya soğudum ordan eskisi gibi bişey almıyorum artık eskiden 101 de çoğunlukla alırdım sonra soğudum
tarafından
Tarım kredide temiz kizlar oneririm
(1,468 puan) tarafından
Orda fiyatlar ne kadar peki
tarafından
Bim le filan aynı canım bazı günler indirimde oluyo özellikle toz şekeri çok güzel
(1,468 puan) tarafından
Bimin mi toz şekeri güzel hangi marka şekeri
0 oy
tarafından
Bimin güzel canim
(1,468 puan) tarafından
Sağol cnm iyimi ordan almışım o zaman sabah söyleyince bi afalladım ordan mı alsaydım diye
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Yoo ikiside aynı 
(1,468 puan) tarafından
Yani kullandım daha önce ama hangisi iyi hangisi kötü hangisi daha sıvı hangisi değil gözlemlemedim dikkat etmedim hiç
(1,790 puan) tarafından
Bn biminkini bı tık daha bgniyom cnm
(1,468 puan) tarafından
Sağol cnm dün indirimdeydi 144.75 e aldım aldıktan sonra duydum a101 in iyi falan diye ama hiç öyle gözlemlemem yoktur ondan tereddüte kalmıştım ama iyiki almışım öyleyse
(1,790 puan) tarafından
Yok kız biminki iyi sen millete bakma bna inan a101 kizartmada hiç işe yaramıyor su var icinde
(1,790 puan) tarafından
Uygun almissn kiz

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 223 göst.
26 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 201 göst.
0 oy
4 cevap 176 göst.
7 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ecenin annesiii (1,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 95 göst.
7 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde kbramm27 (374 puan) tarafından soruldu

400,714 soru

11,991,006 cevap

36,178 kullanıcı

...