0 oy
185 göst.
Aile kategorisinde (2,103 puan) tarafından
Kızlar babam ve arkadaşi ve kızları bugün bana gelecekler 6 saat falan var arada yola çıktık diye aralıklarında babam arkadaşının kedisini de aldıklarını söyledi bende keşke sorsaydın baba dedim o da bozuk bir şekilde sorun olur mu dedi 

Ben evimde 2 sene kedi besledim üniversite okurken ama şimdi bir bebeğin var ve alerjisi olur mu olmaz mı endişe ediyorum haliyle evim 3+1  ama bebek odasına koyamam mahvolur her yer yatak odam olmaz bir sürü dökülecek kırılacak şey var en önemlisi bebeğimin yatağı var diğer odam da boş fakat eşimin vefat eden kardeşinin eşyaları ve benim çamaşır odam nereye koyucam ben o kediyi alerjik bünyeli değil bebeğim ama bu meyve sebze gibi değil ki nerden anlarım ne yapsrım bilemiyorum 

5 Cevaplar

0 oy
(8,325 puan) tarafından
Kapalı balkonun yok mu? 
(2,103 puan) tarafından
Yok canım olsa zaten oraya koyarım da yok işte birde ben çanakkale de yaşıyorum lodos var burda feribot seferleri bile iptal oldu
(8,325 puan) tarafından
Aaa bande bandırma dayım burda da çok fırtına var
(327 puan) tarafından
bende bigadayim kizlar çok yakinmisiz kız :)
(2,103 puan) tarafından
Çanakkale derneği mi ne ilk defa denk geldim yakın oturanlarla
(327 puan) tarafından
ahahahah evet bende oyle
-Reklam-
0 oy
tarafından
Balkona koyabilirsin canım hak veriyorum sormadan getirmesi saçma bana göre. Benim oğlumun mesela kedi alerjisi var yüksek derece arkadaşım getircekti davet etmişti bide evine alerjiden dolayı yok dedik.
(2,103 puan) tarafından
Canım ben çanakkalede otuyorum cam balkon da yok vuradı hem yağışlı hem de lodos var feribot seferleri bile iptal oldu öyle bir lodos onu da ortaya kapatmak nasıl olur bilmiyorum mesela evet kedi baktım sorun yok ama bir kaç kedi ile bir araya gelince kaşıntı ve hapşurma tutuyor nezle gibi oluyorum
tarafından
Oo sende de kedi alerjisi var ozaman çok kötü bişey benim oğlum ileri sevse direk nefesi daraliyo
0 oy
tarafından
En nefret ettiğim şey sana sormadan nasil getirmeye kalkıyorlar anlamıyorum sonuçta çocuk var bi de bi boş kutu bul yüksek içine koy gidene kadar açık açıkta geldiklerinde soyle kimse kusura bakmasın 
(2,103 puan) tarafından
Canım kedilerini insan gibi taşırlar tamam evet iyi bişey bende taşıdım ama anneme giderken üniversite zamanı o da odamdan dışarı çıkartmazdım asla odam cam balkon da kalırdı yani ne bileyim bebekli eve sormadan getirilir mi hiç ya yatak ofadına kapatsam desem bir sürü eşyam var ve bebeğimin park yatağı var çocuk odasına hayatta kapatmam zaten
Benim annem de de kedi var gittim 1 ay kaldım ama annem cidden çok temiz titizdir etrafta 1 tane kıl tüy göremezsin o derece onun kedisi cins kedilerden insan sevmez hayatta bebeğime yaklaşmadı bile
Birde bunlar 2 gün kalacak bebeğim emekliyor o maması suyu aman allahım eziyet gibi geçecek gittiklerinde insan dağınıklığı yanı sıra birde kedi pisliği toplucam anlaşılan
tarafından
düzenlendi
Valla bi çaresine bak canım bebegin hasta olabilir benim kızın alerjisi var mesela ****** olan eve götürmuyorum kimse kusura bakmasın cocugumdan daha değerli değiller alınan da alinsin bi zahmet
(920 puan) tarafından
Kedisi olanlar da size meraklı değil zaten merak etmeyin biz de aynı şeyi düşünüyoruz gelmeyen gelmesin
tarafından
Canım sen neden üstüne alındın ki anlamadım ben kendi ailem yakinlarim için konuşuyorum
(2,103 puan) tarafından
Geldiler 2 gün kaldilar bebeğim aksine çok sevdi çok iyiydi beraber uyudular bebeğinde alerji gibi bir sorun yaşamadık hatta şimdi brn almayı düşünüyorum bebeğim için çok iyi oldu diyebilirim anladım ki hiç bir ****** ile aynı ortama girmediği halde zarar vermeye kalkmafı ****** sevgisi içten gelirmiş
0 oy
(792 puan) tarafından
Aşırı kaba hareket. .Alerjisi olan var fobisi olan var çanta taşır gibi kedi mi taşınır kabul etme naparlarsa yapsınlar getirmeden düşünselerdi.
(2,103 puan) tarafından
2 gün kaldılar kapatmadım bebeğimin alerjisi yokmuş brbrğim sevdi çok hoşuma gitti kedinin arkasından dolanıyordu beraber yattılar kalktılar galiba evime bende kedi alıcam
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Hemen benim yaptığımı söyleyim sana. Banyonda banyo halılarını kaldır. Oraya kediyi koy. Wc kapağı kapalı kalsın. Banyoyada terlik koy. Gelen terlikle girsin banyoya. Kedinin hem kumu falan da olcak en güzeli banyo. Siz banyoya girip ibtiyacınızı karşılarken kapıyı kapayın. Kedi çıkmasın dışarı. Aynısını yaptım. Sonrada güzelce gittiklerinde banyonu yıka
(2,103 puan) tarafından
Valla canım kapatmadım özgürce geziler dolaştı bebeğim çok sevdi günün sonunda koyun koyuna uyudular alerjisi falan yokmuş neyse ki e kedi de traşlı aşılı sorun olmadı hiç

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 487 göst.
9 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 101 göst.
17 saat önce Diğer kategorisinde 1kediannesii (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 203 göst.
21 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 496 göst.