0 oy
285 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,514 puan) tarafından
Döner yapıyorum dana etli yaninada ne yapacagimi bilmiyorum ona onerinizi alayim hanimlar bide tavuk göğsü var  ne yapa bilriim?

14 Cevaplar

0 oy
(6,405 puan) tarafından
Doner yapiyorsan tavuk göğsünü ne yapacan
(1,514 puan) tarafından
Ne yapacagimi bilemedim Google'dan aratıncada tavuk goyuslu tarifler çıktı :D o yuzden buraya sorayim dedim peki ya ina ne gider
(6,405 puan) tarafından
Kız doner vsrmjs zaten yanına yesilligi bolca kes domates soğan kızartma turşu yanına bir ayran oh mis

İlla tavuk göğsü yapacaksan  tatlısını yap sjsj
-Reklam-
0 oy
(782 puan) tarafından
Tavuk sote yap 
0 oy
tarafından
Tavuk gogsuyle dana eti gitmez bence canım tavuk göğsünü başka zaman yap
0 oy
(13,151 puan) tarafından

Döner tıkat insanı tavuk göğsü nasıl yiyeceksiniz :)

(1,514 puan) tarafından
Bilemedim google amcaya doner yanina ne gider diye sordum oda tavuk goysunden tarifler sundu:(
(13,151 puan) tarafından
Bende geçen akşam yaptım
Lavaş yaptım içine  et ,patates kızarttım
Sumaklı soğan domates
Koyduk içine onu yediğimiz de tıkadı :)
(1,514 puan) tarafından
Ayyy sumak yok yaaa herife soyliyim
(13,151 puan) tarafından
Güzel oluyor sumaklıda soğanı iyice harmanla :)
0 oy
(8,419 puan) tarafından
Dönerin yanına pilav gider Kız boşver tavuk göğsünü yarın yap ☺️
0 oy
tarafından
Arabası çorbası yaparım göğüs oldumu
0 oy
(1,591 puan) tarafından
Dönerin yanına salata yurdu ayran gider çeşit istiyorsan meze tarzı bireyler yapabilirsin 
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Şehriyeli tavuk çorbası yapabilirsiniz
0 oy
(2,103 puan) tarafından
İkisi bir arada gitmiyor canım ben bir ara yemek yaparken dalgınlığıma gelip hem et hem tavuk koydum rezalet olmuştu yemepim emeğime cebime yazık oldu yenmedi 
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Şinitsel kesinlikle tavuk göğsü yağsız olduğu icin en güzel o oluyor yanina pilav miss
0 oy
(134 puan) tarafından
Donerle tavuk yapma kız hangi birini yiceniz hemde başka zamana yemek çıkar tavuğu ayrı bı gün yap bence , pilav yap yanına tam işte bide salata daha ne olsun size afiyet olsun :) 
0 oy
(3,453 puan) tarafından
Döner yapiyorsa yanına pilav salata ayran yap mis gibi
0 oy
(1,605 puan) tarafından

Tantuni yapılır bn yapyom birde nohutlu pirinçli tavuklu pilav ☺️

0 oy
(438 puan) tarafından

Daha bu akşam yaptım tavuk dünyası (kekiklim) harika bir yemek onu yapabilirsin ❤️ 

Tavuk çorbası (yalancı işkembe) de olur, haşlayıp robot cirbicisiyla tavuğu didikliyorsun onunla çok güzel bir tavuk çorbası yapabilirsin bol sarımsaklı ❤️

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 126 göst.
30 Mayıs 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Meyrammm (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 183 göst.
31 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde ❤sevgi seli❤ (667 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 175 göst.
21 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Mhrbndrc (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.
2 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Ecrinin annesi6 (992 puan) tarafından soruldu

381,715 soru

11,427,594 cevap

34,987 kullanıcı

...