0 oy
236 göst.
Diğer kategorisinde (101 puan) tarafından
Kızlar merhaba 30 haftalık dogum yapmıştım kızım iki ay hastanede kaldı. Sonra eve geldik çok şükür bir buçuk ay oldu olmadı. Çok şükür bir sıkıntı yok ama bu çocuk hiç uyumuyor ya ne gece ne gündüz. Oturuyoruz. Üstünü ortunce kıyafet giyince ağlıyor. Gitmeyince üşüyor hali ile. Ama neden oturuyor yani yoruldum 20 dk şekerleme yapıyor sonra 3 saat uyanık saat başı mama. Elhamdülillah halimize ama çok yorgunum. Banyo da yaptırıyorum sadece 1 saat fazla uyuyor gene aynı. Akıl verin bana. 

6 Cevaplar

0 oy
(2,672 puan) tarafından
Şebek ne yaa?
(101 puan) tarafından
Ay bir git ya
(2,672 puan) tarafından
Gidiyorum al.
(1,275 puan) tarafından
Bizim orada da şebek kelimesi kullanır. Ben de şebek diye severim bu biraz yöresel bir kelime.
(2,672 puan) tarafından
Bizde de nefret ettiğin hoşuna gitmeyen kişiler için kullanılır. Yanlış anlaşılma demek ki
(1,275 puan) tarafından
Evet yanlış anlaşılma olmuş bir anne neden evladını sevmesin :D
-Reklam-
0 oy
(6,219 puan) tarafından
Uyarı neden çözemedim 
(2,246 puan) tarafından
Bir annenin çocuğunu sevme seklinede karışılmaz yaa
(2,672 puan) tarafından
Karismiyorum ki istediğini desin canım bana ne , kime ne . Ben beğenmedim dedim sadece.
(7,444 puan) tarafından
Valla bahane diyorsun ama uyarıyı da veriyorsun
(2,672 puan) tarafından
Canım istedi verdim kime ne
(101 puan) tarafından
Hwrseye muhalefet tipler her her yerde var. Bosver
0 oy
(495 puan) tarafından
Sekiz aydır gündüz uykumuz 42 dakikayı gece uzun uykumuz da 7 saati geçmedi . Haa o 7 saatte kesintisiz değil en az 5 kere uyanıyor . Açlıktan da değil huyu demekki . Ne yaptıysam uyumadı.  Eskidenmis o bıraktığın yerde uyuyan , çok uyuyan bebekler. ..
(101 puan) tarafından
Bende sadece biz böyleyiz sanıyorum. Yorulmuyorlqr mi bu kadar uyanmaktan aceba
0 oy
(281 puan) tarafından
7 aylık bnim ki dogdugunda yoğun bakımda kaldi ordada öyleydi hala da öyle üstünü kpattrmaz uyumaz postlarima bak gnelde onun uyku sorunu derdim yok uyumayan çocuk uyumuyo yapcak bsy yok
(101 puan) tarafından
Demekki yoğun bakım da sadece bez ile bağlılar buna alışmışlar. O zaman strese girmeyim boşuna. Acaba ben de mi sorun var çocuğa bakamadım anne mi  olamadım diye gizli ağladım.
0 oy
(1,549 puan) tarafından
Allh yardmcn olsn cnm hepimiz o koşullar dan gctk....
0 oy
(1,035 puan) tarafından

Çok küçük daha benimki 1 yaşında hala uyku düzeni yok anne olmak çok zor ;)

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...