0 oy
44 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,075 puan) tarafından
İyi günler cocuklar okuldan bitlenmisler bana da gecmis dün eczaneden bit sampuani ve sprey aldik ikisini de yaptık olanı ayıkladik vs.Bugün baktık bir sey görülmüyor ama kasıniyor ya ne yapalım yeterl mi bunlari kullanmak

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eczaneden paranıt al gecen ay aldım 254 lıra mınıcık sampuan 
(1,075 puan) tarafından
Aldik yaptim ama gecer mi simdi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çocuklara 3 günde bir şampuanı kullan 

Bizde bitlenmiştik ben kendime saç diplerime sirke döktüm bütün saçıma yedirdim 40 dakika beklettim sonra o tarakla taradım yıkadım 

Birde limon kolonyası döktüm öyle beklettim ertesi güne öyle kurtulduk hatta korkuyorum tekrar bir kere daha yapıcam
tarafından
Bu arada limon kolonyası ile sirkeyi kendine yap çocuklara yapma
0 oy
(446 puan) tarafından
Kızıma da girmişti okuldan ben ipek saç kiremini bir kaba döküp hafif sulandırdim sonra kızımın saçına sürüp ince uçlu tarakla taradım yumurtaları hep tarakta kaldı tarağı silip tekrar tekrar taradım öyle temizlendi kız kardeşine bana bulaşmadan kız kardeşinde olmamasına rağmen onada yaptım öyle kurtulduk 
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Kresten oğluma ondan kızıma en son bana geçti. Eczaneden sprey aldım çocuklarınkini temizledim.

Bu olayın olduğu dönem ameliyata girecektim kendi saçımla uğraşamam sonrasında diye, eşim 3e vurdu. Zaten kapalıyım tek hamlede kurtuldum :)))

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 106 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde Esmeee (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 87 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
26 Şubat 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 215 göst.
2 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,210 soru

11,351,536 cevap

34,822 kullanıcı

...