0 oy
187 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (288 puan) tarafından

image

günaydın kızlar bu beşikten kullanan varmı kullanışlımı acaba bugün beşik bakmaya gidicez 2 kızımdada park beşik kullandım çok kullanışlı ve uzun süre kullandım buda erkek değişik bişey istiyoruz sizce bu modeller nasıl 

9 Cevaplar

0 oy
(126 puan) tarafından
Hangi şehirde arıyorsun canım keşke Gaziantepde olsaydın benim beşiğimi satardim sana çok güzel daha 1 gün bile kullanmadım 
(288 puan) tarafından
İstanbul'dayım canım
(126 puan) tarafından
Uzakmışsın canım yoksa inan çok güzel bir beşik ve daha sıfır 2 yıl önce 1.500 e aldım şuan 5 binden aşağı yoktur o beşik
(288 puan) tarafından
Böyle ahşapmı peki kullanışlı
-Reklam-
0 oy
(288 puan) tarafından

image

bide böyle model var beğendiğim 
(62 puan) tarafından
Bu beyazı güel ozaman hep çekmecelerinede eşyalarını koyarsınız
(288 puan) tarafından
İnternetten bunlar hoşuma gitti bide dışarda bakalım dedik gitmeden sizede sormak istedim çünkü hiçbir fikrim yok ahşap beşik hakkında:)
(62 puan) tarafından
Bende böyle beşik kullanmadım anne yanı aldım sadece salondayken koydum 1 ay kadar sonra ayağımda sallıyorum zaten uyumuyo artk
(288 puan) tarafından
Bu ahşaplarında anne yanı olanı var sizinde öylemi
(62 puan) tarafından
Yok ben a101 den almıştım
0 oy
(763 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Bendede anne yanı olan beşiklerden vardı 2 yaşına kadar anca yatar park beşiktede rahat edemezdi benim oğlum çünkü çok deli uyuyo büyük tek kişilik yatakta bile yan çapraz yatarak uyuyo çocuk bi bakıyoruz başka yerde bi bakıyoruz tam tersi öyle uyuyo yani :D Ama bence bu beşikten değilde benim kullandığım ahşap beşiklerden alman daha iyi olr gibi ve kesinlikle ham ahşap almalısın boyalı alma 
(763 puan) tarafından
Kademeli canım bu aynı park beşik gibi büyüdükçe aşağı indirebiliyosun bizimki daha kullanırdı ama çok döndüğü için ahşaplara çarpıp kendini uyandırıyodu döne döne sonra montessori yatak aldık
(288 puan) tarafından
Resimdeki yataşın olduğu yerden dahada aşağı iniyormu öyleyse güzel
(763 puan) tarafından
Evet canım kademeli delikler var istedğinde aşağı indirebiliyosun biz senin yüklediğin gibi beşik almayı düşünmedik hiç hem hantal hemde çok uzun süreli zaten kullanılmıyo sen öyle beşik alırsan bide anne yanı gibi alacaksın yatağının yanına mecbur
(288 puan) tarafından
Bakicam canım sen trendyoldan mı almıştın ben internette gördüm ama nerde gördüm hatırlamıyorum:)
(763 puan) tarafından
Evet canım trendyoldan almıştım
0 oy
(832 puan) tarafından
Alma bence hele erkek çocuğuna böyle alıp kullanmayan bana bıle o kdr çok satmaya çalışan olduki
(288 puan) tarafından
Ya kullanışlı değilmi bunlar
(832 puan) tarafından
Bnce gereksiz almayn Park Beşik varsa devam edin ona
(288 puan) tarafından
Yok canım şuan park beşik ben 2 kızımdada 4 yaşa kadar kullandım sonra ihtiyacı olan biri vardı verdim yoksa yepyeniydi bakalım kullanışlı ahşap bulamazsam mecbur park beşik alcam
0 oy
(336 puan) tarafından
kullanışlı değil inan benim var oğlum ayağa kalmaya başladı hiçkullanmıyoruzartık park beşiklere göre içi dar  ben de bundan vardı şimdi park beşik kullanıyorum bu öylece duruyo
(288 puan) tarafından
Evet park beşik çok rahat ve düşme tehlikeside yok ama ikisinde kullandık sıkıldık biraz
0 oy
(126 puan) tarafından

image

benim beşiğim buna benzer çok hoş görüntüsü var çok beğenerek aldım ama kızım asla sallanmadan uyumuyor onun için küçük tahta beşikler var ya ondan aldım her odaya götürüyorum kendimle sürekli sert bir şekilde sallıyorum anca uyuyor
0 oy
(547 puan) tarafından
2. El mi bakcan canım sıfır mı 
(288 puan) tarafından
Sıfır bakcam canım bugün sözde dışarı hem kahvaltıya hemde gezelim ordanda beşik bakalım dedik bakamadık eşimin acil işe gitmesi gerekti kaldı bu hafta
0 oy
(4,235 puan) tarafından
Canim cocuk az buyuyunce buna kafasini carpmaz mi, benim bebegim donerek yatar bazden yatagin kenarina basini koyar,holar ,ziplar. Bana bunlar tehlikeli degliyo. Park yatak en iyisi bence.
(288 puan) tarafından
Bakamadık bugün kaldı aynen park yatak kullanışlı ama bu sefer değişik bişey istiyoruz
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Büyüdükçe kullanışlı olmuyor 
(288 puan) tarafından
Evet yaa öyle diyolar bende çok kararsız kalsim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 350 göst.
12 Haziran 2023 Diğer kategorisinde gul masal (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 238 göst.
13 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 115 göst.
21 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Eylulunanesi (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 168 göst.
26 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu

380,267 soru

11,385,292 cevap

34,884 kullanıcı

...