0 oy
175 göst.
Diğer kategorisinde (69 puan) tarafından
Sürekli bebeğim sağlıklımi sağlıklı doğacak mi diye düşünüyorum hamileligimj ilk başlarından belli zamanin geçip kucağıma almak çok istiyorum kötü düşünmek istemiyorum ama elimde değil sürekli bir kaygı halindeyimm:( nasıl zman gececek bende sağlıkla kucağıma alacak mıyım yoksa bu düşündüklerimi başımami gelecek diye düşünüyorum 

10 Cevaplar

0 oy
(592 puan) tarafından
Çoğu anne öyle düşünüyor bende her ultrasona girince kalbim yerinden çıkacak gibi oluyor doktor kötü bişey diyecek mi diye yani merak etme canım hepimiz öyleyiz ama ben artık düşünmüyorum kötü bişey çünkü zehir oluyor öyle hamilelik 
(592 puan) tarafından
Ben cinsiyetlerini cooook merak ediyorum yaa :))
(69 puan) tarafından
Dha belli olmadimi benimki 12 haftalikken belli oldu
(592 puan) tarafından
Geçenlerde gittim devlet Hastanesi'nde bir doktora ama hiç ilgilenmedi cinsiyette söylemedi ilaç yazarken ben sordum cinsiyetleri belli değil mi diye yüzü buruşuk bir şekilde kıza benziyorlar dedi
(592 puan) tarafından
İki hafta sonraya özel doktorum var ona gidecem orda belli olur zaten
(69 puan) tarafından
Allah gönlündekini versin canim inşallah sağlıklı olsunlar da
-Reklam-
0 oy
(1,175 puan) tarafından
İlk gebelikte hiç aklıma gelmez di iyi mi kötü mü doğumum nasıl olacak korku endişe kaygı hiç birşey yok tu. Ama ikincide korkular doğum korkusu bebeğim iyi mi kötü mü hareketleri olmadığı zaman eşimi arar ağlardım. Korktum korktum korktuğum başıma geldi 38+6 doğan bebek kuvezde alındı 15 gün . İyi çok şükür
(69 puan) tarafından
Zmaaninda da doğmuş kuvese niye alındı solunumdan falanmi bunada şükür sağlıkla yanınizda ya
(1,175 puan) tarafından
Çok şükür . Ciğerler de ve kan da enfeksiyon varmış anne karnındayken enfeksiyon kapmış solunum sıkıntısı da vardı enfeksiyon dan dolayı alındı 15 gün kaldı
0 oy
(12,664 puan) tarafından
Sağlıcakla kavuşun inşallah ☺️♥️

Bakış açısı her şey gerçekten. Neyi düşünsek çağırıyoruz

Benim genelde rahat heyecan dolu geçiyor ikinci hamileliğim bu
(69 puan) tarafından
Keşkee bende rahat olabilsem:(
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Çok değişik ama ben çok rahatım sadece bebek kıyafetlerini görünce içim gidiyor bir an önce birşeyler almak istiyorum 
(69 puan) tarafından
Bende ilk gebeligmde çok rahttim ama bunda hep kaygiliyim
(1,501 puan) tarafından
Allah büyük sadece kucagına alacagın günü tek düşün negatif enerjiyi üstünden at Allah büyük
0 oy
(261 puan) tarafından

Benim 2 ci gebelik bunda da aynıyım hele sıkıntı çıktı bu bebegimde o kaygilar ikiye katlandı hareket etmeyince öldü sanıyorum :'( rabbim acılarını göstermesin 

(69 puan) tarafından
Amin hepimiz sağlıkla alalım inşallah
0 oy
(9,009 puan) tarafından
İlk hamileliğimde hep bir sanki bişey olacak da erken doğum olacak sezeryan yapmak zorunda kalınan diye düşünüyodum eşime de diyodum hep böyle his var içimde diye öyle de oldu. Aklindaki başına geliyo kötü düşünmemeye çalış 
(69 puan) tarafından
Keşke elimde olsa düşünmicemde elimde değil kaygı kötü düşünceler
0 oy
(176 puan) tarafından
Benimde ikinci hamleligim 8 haftalık bende o korku içerisindeyim ultrasona girdigimde acaba doktor bişi dicek mi ne olucak felan diye ilkinde dhaa çok korkuyordum ama bunda fazla degil de biraz içim içime sıgmıyor valla noldu bişi mi oldu ilk bebegim suni sancıyla dogum yaptım şimdi onu düşünüyorum acaba şimdi ki dogumum nasıl olucak felan diye hepimizinde saglıkla kucagımıza alalım inşallah testleri yaptırdınız mı siz ikili test gebelik şekeri felan kaçıncı haftanız 
(69 puan) tarafından
Ayn öyle ultrasyon önemli tarama testleri kesin sonuç verimiyor yanilabiliyor olaslk sadece kafamizi bulandırmya gerek yok bnce zaten hamilelikde yeterince bulanik oluyorda
(176 puan) tarafından
Ewt aynen öyle hamilelikte zaten baya kafamızı yoruyoruz yeterli sağlıklı olsunlar da gerisi önemli değil cinsiyeti ne bebişin
(69 puan) tarafından
Benimki ikiz bir kız bir oğlan:)
(176 puan) tarafından
Oyy Allah bagışlasın inşallah rabbim uzun ömürler versin
(69 puan) tarafından
Amin cümlemizinkine inşallah:)
0 oy
tarafından
Canım bide doğumdan sonra gör dicem nefes dinleme süreci var deli gibi bişey olmuştum ben Dua et Sağlıkla kucağına almak nasip olsun 
(69 puan) tarafından
Amin amin inşallah çok dua ediyorm sağlıkla kucagima alim diye daha beter olurum heralde doğum yapincada
0 oy
(4,977 puan) tarafından
İlk zamanlar cinsiyet düşünür  ortalarda zaman geçsin artık son ayda sağlıklı mı acaba eli yüzü düzgün olsun diye diye  dua eder uykumu kacirirdim hep ;) bu düşünceler normal cnm insan merak ediyor içinden çıkan bebeği ;)
(69 puan) tarafından
Ayn öyle bende öyleydim ilk zmanlar 4 ay boyunca cinsiyet düşündüm gece gündüz sonra o belli oldu sağlığına taktim ne olacak bizim bu halimiz:)
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Hepimiz öyle düşünüyoruz canm ama hep pozitif olmak lazım negatif duygu yükleme kendine bebeğin hisseder 
(69 puan) tarafından
Haklısınız bebekler herşeyi hissediyor:)

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 253 göst.
29 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 127 göst.
25 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde seren55 (1,378 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 222 göst.
31 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Aytencelik (4,277 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 160 göst.
19 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,238 soru

11,384,052 cevap

34,884 kullanıcı

...