0 oy
471 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Dolandirldim Galiba 

image

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından

image

image

image

image

Geçmiş olsun 562 yorum aynı şikayet yapabileceğin hiç birşey yok ama milleti topla farklı farklı illerden , kapıda ödeme seçeneği ile kargo parası kitle 

-Reklam-
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Boyle bir tskim nasil 200 e dusmus hersey ates pahasi bilmedigim siteden asla alisveris yapmam 
0 oy
(261 puan) tarafından
Sorun nedir 
(261 puan) tarafından
Cimere şikayet edeceğini söyle çirkeflik yap görüntüleri mahkemeye tasiyacagini söyle ibani  at direk yollasinlar
tarafından
En son yol olarak öyle yapicam
(261 puan) tarafından
En son yola gelmişsin canım bence sipariş dediğin bir kaç gün içinde elinde olur.
tarafından
Bende öyle dusunuyorum
tarafından
Şikayet var sitesinde 562 yorum var dolandırıcı sayfa
0 oy
(8,858 puan) tarafından
İlk defa görüyorum.. Trendyol Hepsiburada harici öyle internetten bişe almıyorum ben
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Kargon mu gelmedi . fiyattan mi supheledin
0 oy
(24 puan) tarafından
Canım muhtemelen dolandirilmisin inşallah çok yüklü para değildir şimdi instgrama baktım daha önce 6 defa isim değişikliği yapmış ve yorumlar kapalı kesinlikle bunları görünce o sayfadan uzak durun
tarafından
Ne kadar dolandırıldın acaba :D bende bir kez dolandırıldım . Alışveriş yaparken herşeyini ince detayına kadar araştırırım :D
(24 puan) tarafından
Sayfasında detaylara bakınca çıkıyor diger hes 10 defa isim değişikliği yapmış ayrıca hiç birsey bilmiyorsanız sikayet vara bakın şimdi baktım herkesin siparişi gitmiyor ve para iadesi yapılmıyor yani arkadaşa geçmiş olsun inşallah çok yüksek para kaptirmamistir
(3,823 puan) tarafından
Benım instagram hesabım bile yok da merak ettim yıne de teşekkürler
tarafından
Ay inşallah valla çok üzüldüm . Ben intikamımı almıştım 13 ayrı ilden sipariş verdim kapıda ödemeli . Hiç bir kargoyu almadım o zamanın parasıyla 800 TL kayıpları olmuştu :D
(24 puan) tarafından
Rica ederim canm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 88 göst.
0 oy
6 cevap 232 göst.
13 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 128 göst.
5 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Keremalimm (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 134 göst.

378,936 soru

11,342,624 cevap

34,808 kullanıcı

...