0 oy
1,216 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Her hafta cumartesi pazar buralar bi sakinliyor 

Tabii hava güzelse dışarı çıktınız geziyonuz ohhh valla

Birazdan bende gidicem :)

Kimisinin de kocası evde :( benimki cumartesi günleri geç geliyo 8 de :( 

Ama pazar günleri evde <3 Sessiz sedasız takiptekilerede selam olsun e gelin az sohbet edek yahuuu:):D:silly:

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Burdayım her zaman hazır ve de nazır..

Bir yanım kırgın... Arkadaşlarımdan eksilen var ❤️ 

Bir yanım yalnız yine eşim işte mesaide.. 

Bir yanım üzgün miniğim hasta çok öksürüyor, hapşırıyor... 

Bir yanım telaşlı diğer hafta cemiyetimiz var.. 

Bir yanım.... Yanım kalmadı hastayım ama nazlanmayı geçtim yatma lüksümüz yok çünkü anneyiz hamdolsun ki. Yukarıdada tasilat var az sonra el atmam gerek kayınvalideme... Şükür bu günümüze.. Hadi sende git o zaman, keyfiniz bol olsunnn tatlım.. 
(1,964 puan) tarafından
Kızlar bisi sorcam ben serceyi bi kac haftadir gördüm burda eskimiydi arkds yoksa kisa zamanda mi kendini bu kadar sevdirdi merak ettm :)
tarafından
Ben yeni girmiştim eski değildi sanırım ama çok sevmiştim gitti güzelim kiz. ..
(1,964 puan) tarafından
1aylik falan heralde mAşallah kiza helal olsn bu kadar kisa zamanda bu kadar seven birktrms gelir inşallah :) benm 5ayi gecti heralde kimsecikler tanimiyo agzm laf yapmiyo ondan galibasi :)
tarafından
Kesinlikle insandır zaten farklı olanın başı yaniyo burda mutlaka bisi yasiyo
(1,964 puan) tarafından
Surda iki sohbet ediyorz kafa dagityoruz bisiler paylasiyorz ne gerek var ki boyle durumlarin yasanmasina.. ama malesef kendini bilmz insanlarada engel olamiyosn
-Reklam-
0 oy
(178 puan) tarafından
Benimki nobete gitti yarin evde .bebeyle ugrasip duruyorum.
tarafından
Allah kolaylık versin uyutsana minnoşu :)
(178 puan) tarafından
Dis skintilarimiz var biraz huysuzuz:)
0 oy
tarafından
Ben burdayım ben bennn kocam dükkan kosusturmasinda 2 haftadır balkona bile çıkarmadı pisssss
tarafından
Aaa niye be derdine nolmuş ki
tarafından
Yeni dükkan açıyor kuzum kıskançlığını burdaki srkadaslar biliyor tek site bahçesine bile bırakmıyor o yüzden 2 3 günde bir kendi çıkartır o yokken de terasa çıkamıyorum pek söz verdim diye şimdi iş koşuşturması derken 2 haftadır hiç çıkmadım bunaldım acısını çıkartacam ama :D
tarafından
Aynı benim eşim :((( ilk evlendiğimizde beni balkona çıkartmazdı karşımda bekar adamlar vardı ve kuş besliyorlardı adam kriz geçiriyodu onlara ama şimdi alıştı dinlemiyorum artık kaynanamda benden taraf oldu saolsun köle mi bu kızhiç dışarı çıkmayacakmı dedi de sustu
tarafından
Benimki de değişir kuzum inşallah ya kayınvalidem aldı yaka paçâ pisikologa da götürdü beni ara doktor ne dicek duyayım dedim diye senmisin erkek sesi dinlemek isteyen diye kızdı pisikologa taktı kafâyi sonra neden duymak istedin ki o adamı diye bizimki rahatsızlık kuzum hocaya bile gittik kaynanamla :Ddd guldugime bakma dua et benimki de degisşin kuzum
tarafından
Aaa yok benimki o derece değil yaaa
Çok şükür :) benim eşim benden 17 yaş büyük canım ister istemez sorun oluyo ama ben çözdüm artık onun huyunu seninki berbatmış Allah yardımcın olsun inşllah kurtulur bu durumdan
0 oy
(119,338 puan) tarafından
Valla benimki calisiyo gelcek birazdan bebek alisverisine gidcez hava buz gibi halim yok alalim giyimleri bu hafta yikiyip utulerim 
Kiz annem aman alma ugursuzluk gelir dedi kaynanayla yasiyodum evimize cikinca alalim dedik keske erken alsaydim hemen yoruluyom ben
tarafından
Ah kuzum dikkat etsene yokmuydu yardım edecek bir Allahın kulu yaaa :((( az kalmış ağırlaşmadan alman iyi olur
tarafından
21 haftalık olcaz bizde al mı diyosun yani erken alma iyi olmaz derler ya onun için almıyorum bişey ama yavaştan başlasam bu sefer hemen gelsin diye dayananam ki ben
Simdiki aklim olsa alirdim banada alma ugursuzluk getirir diyip durdular ama insan cidden agirlasiyo hemen yoruluyo az az almaya basla bence
tarafından
Şu renkli ultrasona giriyim almaya başlıyım bende eşim beşiği alalım dedi aldırmadım
Bursada özlem bebe mazası var toptan satıyor paket halinde herşey oraya gidip renk seçip alıp gekcem yani herşeyini almam 1günümü alacak diye bekiyorum ama bunun yıkaması ütülemesi var başlıyım bende hem bide çok keyifli oluyo :)
0 oy
(134 puan) tarafından
Kocam evde ama konuşmuyoruz bir haftadır. O kadar zor ki aynı evin içinde iki yabancı olmak. Bebeğimizi bile sevmiyor. Keşke işte olsa da gönlü bende olsa
tarafından
Niye canım yaaa niye iki düşman gibisiniz
O gelmiyorsa sen git yanına ben dayanamam giderdim
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Valla bn oğlumla ugrasyom  dış cikartyo çok huysuz. Şuan sallıyorum uyuyacak
tarafından
Oyyy onun içinde senin içinde çok zor eminim Allah kolaylık versin canım
(3,532 puan) tarafından
Aminn canım sagll  patladı ugarastryo habire
tarafından
2tane çocuk büyüttüm hç hatırlamıyorum yaa :((( bu 3. Beni baya bi yoracak gibi geliyo iki çocuk cahilliğime gelmiş heralde hiç çekmedim çektrmediler bana :)
(3,532 puan) tarafından
Masallahh sağ sağlim kavuş yawruna allahım yardımcın olsn canım:))
tarafından
Aminnn canım saolasn :))
0 oy
tarafından
Ben bugün çok rahatsızım o yüzden gidemiyorum yaa
tarafından
Geçmiş olsun canım neyin var
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Bugün hafta sonu dimi :'D 

Eşimde 6 gibi geliyor bir pazar var oda bize yetmiyor -_- 

Kızçemle başbaşa takılıyoruz :)
tarafından
Oyyy o kızını yerim kız çocuklarını çok ama çok seviyorum öp annesi benim yerime
(3,187 puan) tarafından
Öperim tabisi :))
Cennet meyvesi rabbim sağlık sıhhat versin hepsine :)
tarafından
Aminnn canım :)
0 oy
(320 puan) tarafından

Hafta sonuya benim temizlik aşkım var:D 

tarafından
O işi halettim hafta sonu kocam evde oluyo o evdeyken yapmıyorum bütün günümü kocama ayırıyorum :)))
(320 puan) tarafından
Benimki 24 24 olduğu için buğün yok yarın evde:)
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Milletin koca evde. 

Bnim kocada görevde olunca Burda takılıyorum ahagahahha
tarafından
Aynı ben gel kahve yaptım içelimm :))
0 oy
tarafından
Malesef ben kocasiyla gezenlerden degilim temizlik yapiyorum :)
tarafından
Kocam cezaevinde canim zaten yanimda olsa hergun gezmeye giderdik :)
tarafından
Allahım yar ve yardımcın olsun canım tez vakitte çıkar inşallah :(
tarafından
Insallah kuzum 6 ayi kaldi allahin izniyle gececek bu gunler Allahtan umut kesilmiyor  gün sayiyorum Gun gelecek ozamanda ben gezecem :)
tarafından
İnşallah kuzummmm inşallah Allahım derdini verdiyse elbet dermanını da verecek güzel günler hep sizinle olsun inşallah 6 ay hemen geçip gitsin su gibi :)
tarafından
Insallah kuzum allah razi olsun :)
0 oy
(97 puan) tarafından
Benim biçim hiç farketmiyir hafta içi hafta sonu sürekli evdeyim çok bunlarım artık :(
tarafından
Oooo çok uzaksın be kuzumm :((
(97 puan) tarafından
İlk uçakla yanındayım hahaha:))
Bu günlerde Instagram'da falan sevgili mesajlarını görüyorum böyle aklıma geldi bide gerçekten gelmiyormusun hahahhah :))
tarafından
Buyur cık gel kapım açık Allahın misafirine git demem hoş gelir sefa getirirsin bin bereket bırakırsın :)))
(97 puan) tarafından
Ne güzel bı düşünce canım evinden bereket huzur mutluluk eksik olmasın canım güzel davetin için çok teşekkür ederim
tarafından
Ne demek kuzum başım gözüm üstüne :)
0 oy
tarafından

Evet hafta sonları burası pek sakın oluyor , burdaki insanlar esnaf hafta sonu kepenkleri kapatıp uyuyorlar ❤☺☺☺☺☺☺

tarafından
Ahahahahaqhq aynen öyle valla :)
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Sessiz sedasz takiptekiler güruhundan bendeniz :)))
tarafından
Ahahahha ya :))
0 oy
(10,520 puan) tarafından

Kocam evde olsa neye yarar ki bi tv bi tel bi arkadaşları tamm dışarıya kırkta yılda bir :ermm:

(10,520 puan) tarafından
Tabi aynen o gruptayim çıksak bile eve gelmek için binlerce bahane
tarafından
Susmayı tercih ediyorum :(
(10,520 puan) tarafından
Bende maalesef susuyorum :(:(:(:(:(
tarafından
Huylu huyundan vaz geçer mi? Geçmez bence :(
(10,520 puan) tarafından
Geçmez canım ne geçecek 2 yıl oldu yine önce biraz da Olsa iyi idi ama şimdi eve gelince benim zorumla konuşur seviyor ama ilgi olmadiktan sonra
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Bende hazırlandım alacak çıkacağız birazdan hava güzel değerlendirmek lazım böyle havaları 
tarafından
Aynen canım iyi grzmeler :)
(5,938 puan) tarafından
Geldim geldim yeni eve :)
tarafından
Essah mı yeni mi geldin :)))
0 oy
(682 puan) tarafından
Ya esim iste hava cok guzel bızım burda laf söz oluyor o yuzden esımsız dısarı cıkamıyorum biran önce bebısım olsun istiyorum sıkıntıdan patlıyorum evde tek olmuyor illa Bı ses olacak allahım isteyen herkese cocuk versin saglıkla ınsallah ❣️ 
tarafından
Aminnnn canım aminnnn
0 oy
tarafından

Bizimki bu güzel havada bni brkip gitti düğüne :ermm: bide keke yap bana canm diyor yapmicm bananee

tarafından
Aha yazıyom buraya 10 günü bulmz ama bugün de doğmasın yaa
Doğum deyince babam geliyo aklıma
Annem kardeşimi doğum edeceği zamn kendini katybetti 1 saattlik yolu kazmış adam resmen :))
Eve geldi taksiyle gittik babam heycandan elinde kumanda haataneye grdi annem doğum yapıyor babam orda dokuz doğurdu annem doğum etti babam rahatladı elindeki kumandayla doğum hanenin ordaki tvye basıyo şansa bakki tv değişiyor
Ordaki küçük kız gelmş yanına amca trt çocuk açsana pepe başlıyacak deyince babam bi şşırdı ahahaha aklıma geldi :))
tarafından
Ahsha ne tatlı doğum hikayesi kız buuu :)
tarafından
Hep güleriz bu duruma :))) kardeşim şimdi 11 yaşında :))
tarafından
Baklm bnm doğum hikayem nals olck :)
tarafından
Sabırsızlıkla bekliyoruz :)))
0 oy
(2,332 puan) tarafından

Eşim de bende kızım da hastayız. Kızımı banyo yaptırdım uyudu bende kalkıp nane limon yapayım eşime. Bi sürü iş var yapılacak ;)

tarafından
Çok geçmiş olsun :(
(2,332 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım ☺️❤
0 oy
(1,964 puan) tarafından

Selam bende takiliyorum burda benim kocacimda calisiyo :(

Haftaicide calsyi ama nedendr bilmiyrm haftasonu evde olmaynca cok eksk hissediyorum cok.canm sıkılıyo.. tabi Allah basimzdan eksk etmesn.bizim.icin ugrasiyolarda insan yinede yannda istiyo

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 246 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Es25 (3,767 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 461 göst.
14 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 413 göst.
2 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Minnoşbiranne (1,137 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 430 göst.