0 oy
263 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bıhtım  bıhtım :D diş problemi ayrı arkasının dağınıklığı ayrı nedir bu beeeee :D ayy canları sağolsun tabii ki işin makarası ❤️ uyudu minnağım şimdi kahve keyfi yapmaya gidiyorum anam ve babamla :) siz napıyorsunuz ?

image

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bugün geç kaldık uykuyw şimdi uyuyacak inşallah 
tarafından
Bizde geç kaldık dişi yüzünden artık geceleri uzuyor uyutma saatı :( ama doktor normal dedi sarkarmiş
-Reklam-
0 oy
(2,522 puan) tarafından

Doğum günü kızları uyudu.esimle film bakıyoruz ama benim elimde telefon :)

tarafından
Ayy ne güzel gecen sen mi sormuştun organızasyon yapacağız filan abartı diyorlar diye :) yaptınız mı :)
(2,522 puan) tarafından
Yok canım ben degildim. Bugün yaptık bizde çocuklar küçük oldgu için ben eşim kızlarim oluyor sadece
0 oy
(256 puan) tarafından
Bebeğim uyudu yarın misafirim var hazırlık yapıcam onlara bakalım ne kadar sürecek temizlik yapıcam daha çok işim var
tarafından
Ayy seni o kadar iyi anlıyorum ki benimde oğlumun doğum olacak bizde başlayacağız annemlerle temizliğe gözümde büyüyor :(
(256 puan) tarafından
Gece temizliğini daha çok seviyorum.o yüzden bu saate kaldı gün içinde yapardım aslında yapacak bişey yok size de kolay gelsin hemen biter inşallah
tarafından
Gece ben uyumayı seviyorum uyutsam şükür ediyorum :D teşekkür ederim :)
0 oy
(1,573 puan) tarafından
kuzumu uyuttum öpe koklaya gule oynaya cok duygusalım bu ara dogum yakın bır haller oldu bana hayırlısı... 

ortalıgı toparladım kuşburnu çayı kaynatmıstım aldım bır kupa oturdum slow muzık dinliyorum burda takılıyorum dusunuyorum öyle....Esım ısten gelse bır an once yalnızlık bu ara ıyı gelmıyor bana
(1,573 puan) tarafından
benım oglan 5 yasına girdi 1 hafta once :) ben ıyıce toparlanayım dıye açtım arayı aslında 3 yıl hıc dusunmedım 1 tane yeter diyorduk da ozlemısız bebegı :D duramadık dıyelım
(12,662 puan) tarafından
Maşallah buyumuş:)
Bende kapatacam fabrikayı ara vereceğim yeter bi kız bi oğlan Allah isteyenlere nasip etsin
(1,573 puan) tarafından
bızımde kız dedıler de bakalım erkek hıssedıyorum ne cıkacak yumurtadan :D bende baglatmayı dusunuyorum kararsızım dogum geldı çattı hala dusunuyorum bana da 2 zaten yeter maddı oalrakta saglık acısından da ama ıste Allah korkusu dunyanın bınbır turlu halı var bılemıyorum dönüşü yok dıye korkutuyor baglatmak
(12,662 puan) tarafından
Ne güzel Allah iki meyveyide tattıriyor demek ☺️
Bağlatma düşündürücü baya ya ben spiral taktıracağım çok çok uzun yıllar sonra çoçuğum oldu nasip etti şükür
(1,573 puan) tarafından
oyle mı gençsin aslında bende beraber buyusun dıyr ard ard yaptıgını dusunmustum yıllardır derken ne kadarlık evlisin kac yasındasın merak ettım kuzum :)
spiral hap vs kullanamıyorum kanlarım dusuk ve hormonlar sıkıntılı zaten rıske giremiyorum esım korunuyor ıste oda ne olur ne olmaz diyor ınsan kazara olsa kıyamam da bunyem de kaldırmaz bılıyorum o yuzden kesın cozum dedım ama kararsızım
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Kulakları ağrıyor herşeye yapışıp ısırmaya çalışıyor ve şuan uyumuyor sallıyorum çok yorgunum 
(354 puan) tarafından
Daha yeni akşam oldu bizde eşimle çay içiyoruz canlar
tarafından
Ağrı kesici ver kuzum calpol filan ver yavrucak acı çekmesin :( diş mi çıkarıyor
0 oy
(13,825 puan) tarafından

Daginik seviyorlar yapacak bir sey yok:woot:

tarafından
Valla ölüyorum kız bide diş dönemi akşam nasıl oluyor bir anda anlamıyorum :)
(13,825 puan) tarafından
Evet zor ay disleri bitmez sendromlari bitmez:) ben de iko tane bir de
tarafından
Allah om kolaylık versin ben ilkiyle birlikte ikinciye tövbe ettim ama bu hayat belli olmaz büyükte konuşmuyorum ama istemıyorum sadece :)
(13,825 puan) tarafından
Deme deme :) ben cok dedim surpriz yapti :) 27 ay aralari:)
0 oy
(1,222 puan) tarafından
Valla bende uyuttum güya ama uyanıp duruyor, eşim işten gelecek birazdan ona yemek hazırla filan derken kızım geri uyanacak biliyorum bense  vurup kafayı uyumak istiyorum ama nerdee :)
tarafından
Benim  oğlumda dün öyleydi gece en son bay bay night verdim dayanamadım çünkü o da dayanamıyordu uyu uyan sabaha kadar uyuduk şükür
(1,222 puan) tarafından
Ya veriyorum bazen bende ama yine uyutmuyor sık sık uyanıyor, 8 saat uykusuzdu emzirdim uyuttum 40 dakika sonra bı baktım ağlıyor sabır taşına döndüm iyice :)
tarafından
Meme bağımlılığı varsa onu istıyordur herhalde
(1,222 puan) tarafından
Aynen aşırı bağımlı canım
0 oy
(12,662 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bol uykuları olsun ☺️

Gece yeni başlıyor:)

(12,662 puan) tarafından
Ben geç yatıyorum biliyorsun Defne uyudu
Afiyet olsun ☺️