0 oy
403 göst.
Diğer kategorisinde (2,604 puan) tarafından
Kizlar daha 5 gun once keseyi ve kalp atişini duydum

Eve geldim kahverengi akinti geldi 5 gundurde ara ara geliyor sumuksu koyu kahve akinti

Bugun doktorumu aradim anlattim 5 gun once ultrasona gitmissin belki kalbi durmustur dedi hafiftende rahim agrisi yasiyorum gunlerdir

Boyle kahverengi akintiyla bebeginin kalbi duran var mi? Esim gelmeye çalişiyor doktora gitmek için kimse yok köy yerinde yasiyorum 2 kucuk cocuk var 

Lutfen yasayan varsa yazabilir mi 

11 Cevaplar

0 oy
(2,737 puan) tarafından
Geçmiş olsun, belki henüz öyle bir durum yoktur da riskli bir gebeliktir. İlaç falan verirler, bazı durumlara dikkat et diyebilirler. En kötüsünü düşünme.
(2,604 puan) tarafından
Canim gunlerdir bu durumu duşunuyorum
Bugun biter yarin biter yerlesme lekesidir fln dedim ama 5 gun oldu bilmiyorum kafam allak bullak
(2,737 puan) tarafından
yerleşme lekelenmesi değildir ama riskli bir gebelik olabilir. Progestanla ve dinlenmeyle geçirilmesi gereken bir gebelik olabilir. Umarım gidince duyarsın minik kaşbini, bize de yaz.
tarafından
Benim ilk 3 ay adet kanamasindan daha yoğun kanamam vardı paçamdan akıyordu ped tutmuyordu o derece. Yüksek ihtimal düşecek dediler progestanin hapını da içtim iğnesini de oldum 3.4 ay yattım hiç kalkmadan o kadar yoğun kanamaya düşmedi ya yavrum Allah'ıma şükür. Ama rahim ağrım hiç olmadı bence beklemeden git acilen bir şey olmamıştır belki
(2,604 puan) tarafından
Çok çok tesekkur ederim canim içim bi nebze rahatladi gidicem doktora
-Reklam-
0 oy
(373 puan) tarafından
Canim benim 1 cocugum var ona hamileligimde ilk aylar cok kahverengi kanamam oldu baya cok .sukur sorun olmadi.  Surekli kontrole gittim. Dusuk ihtimalimde vardi.oglum simdu 3 yasina giricek. Eger gitme ihtimalin varsa kontrole git geviktirme
(2,604 puan) tarafından
Çok sagol cnm umarim bende saglikla dogururum gidicem doktora esimden haber bekliyorum
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Doktor ihtimali soylemistir canim ilk gebeligimde benimde cok kahverengi akintim ve agrilarim oldu bi git insallah bisey yoktur 
(2,555 puan) tarafından
Ayrica doktor bana kahverengi kandan korkma o iceride kalan eski kan kirmizi taze kandan korkun demisti
(1,062 puan) tarafından
Benim kırmızı Taze kanamam vardı elhamdülillah bir şey olmadı 5 aylık bebeğim kucağımda
(2,604 puan) tarafından
InşAllah bebegim iyidir kizlar çok tesekkur ederim yazdiklariniz için
(2,555 puan) tarafından
Gittinmi hastahaneye canim
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Geçmiş olsun hemen korkutma kendini akıntı ile kap durması nasıl olsunki varsa bı sorun zaten vardır kendini bununla korkutma akıntı çoğu gebelikte oluyo zaten 
(2,604 puan) tarafından
InşAllah dedigin gibidir canim çok tesekkur ederim
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Doktorunda felaket tellalımı bacım ben hiç bişey yokken bi damla kan geldi canım hastaneye gitim apar popar gidene kadar bebek bezi bile kanamama yetmedi resmen su gibi akıyo Progestan verdi doktor haftaya gel dedi o kanamaya rağmen bebeğim sağ Salim doğdu korkma stres yapma Allahın izniyle bir şey olmaz 
(2,785 puan) tarafından
Rabbim büyük sağ Salim alırsın inşallah canım
(2,785 puan) tarafından
Canım nasıl oldun
(2,604 puan) tarafından
Dun gittim başka bi doktora
Kese çok çok kuçuk haftasina gore suyu da çok az
Duşme ihtimali var
Uzaniyorum iğne vuruluyorum fitil hap fln
Çok su içmemi soyledi doktor
2 hafta sonra tekrar gidicem
InşAllah kese buyur canim sende dua et lutfen
Tesekkur ederim sordugun için
(2,785 puan) tarafından
Havuç ye canım maydonoz tüketme inşallah sağ Salim doğar hayırlısıyla
(2,604 puan) tarafından
Tamam canim çok teşekkur ederim amin insallah
0 oy
(11,089 puan) tarafından
5 gündür beklemeden gitseydin keşke. Yine git bişi yoktur inşallah , bi iğne yaparlar Protestan yüksek ihtimalle. Benim bu gebelikte oldu lekelenme ama hamdolsun iyi şu an 
(2,604 puan) tarafından
Cnm doktora gittim kanaman olursa gel dedi hap fitil fln verdi
Eve gelince akinti basladi yerlesme lekesidir dedim ama 5 gun surunce korkmaya basladim
(11,089 puan) tarafından
2. Gün gitseydin daha iyiydi. Benim de oldu diyorum ya hemen kötü düşünme iyidir inşallah
0 oy
(1,062 puan) tarafından
İnanma Bir hafta kanamam oldu elhamdülillah doğdu 5 aylık bekle biraz bı kaç doktora git Alttan sakın baktırma benim birşeyim yoktu alttan bakınca kanama başladı onların umrunda olmuyor 
(2,604 puan) tarafından
Yok alttan baktirmam asla canim biliyorum oyle dusuk ola biliyor
Çok tesekkur ederim yazdigin için
0 oy
(162 puan) tarafından
kahverengi akıntı benimde olmuştu hatta 5 6 aylarında kan bile gelmişti şükür çocuğuma birşey olmadı inslah öyle birşey yoktur sende öyle düşünme DHA şok stres yaparsın progestan vermişti bna da
(2,604 puan) tarafından
Evet stres yapiyorum elimde değil
Onceki hamileliklerimde yasamadigim için korkuyorum çevremde de yasayan yok o yuzden buraya soruyorum
0 oy
(735 puan) tarafından
Benimde oğlumda olmuştu canım kese etrafında kanama var demişti doktor progesteron vermişti fitil inşallah kalp durma gibi bir olayı yoktur ama ihmal etme lütfen çok geçmiş olsun 
0 oy
(735 puan) tarafından
Benimde oğlumda olmuştu canım kese etrafında kanama var demişti doktor progesteron vermişti fitil inşallah kalp durma gibi bir olayı yoktur ama ihmal etme lütfen çok geçmiş olsun 
0 oy
(1,288 puan) tarafından
Azıcık gelen kahverengi akıntımı gördüm ve ertesi günü hastaneye gittim. Kalbi durmuştu. Umarım seninki sağlıklıdır cnm

İlgili sorular

+1 oy
20 cevap 493 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,288 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 390 göst.
27 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zenan. (457 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 206 göst.
22 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ❤️Balım❤️ (1,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 492 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,288 puan) tarafından soruldu

378,398 soru

11,326,434 cevap

34,778 kullanıcı

...