0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde (333 puan) tarafından

image

kızlar bu benim çeyizim. Evlenince evde banyoda makine vardı diye bunu hiç kullanmadım dedim bebek olunca ona kullanırım. 35 haftayım artık alışverişim bitti yıkamaya geçiyorum. Firmasi LG 7kg. Burda bebek rejimine koyuyorum 60 derece ve şıkmasını kendi ayarlıyor deyiştirmek istesem deyiştire biliyorum ama saat bölmesinde bi şey yazmıyor. Saati ayarlamak gerekirmi yoksa bebek rejiminin kendi saati var kendi bitince duracakmı? Yoksa saati ayarlıyımmı? 

4 Cevaplar

0 oy
(3,017 puan) tarafından
Bebek kıyafetleri pamuklu kumaştan yapılır ve 60 derece yüksek. 40da yıka, üzeri derecelerde çekme olabilir. Ayarlarını yap, sol tarafta saati gösterir, çalıştır. Bitince otomatik durur, kapağını açarsın.
-Reklam-
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Benim de LG marka çamaşır makinem sessiz yıkama da 60 derece kendin ayarlabiliyorsun sicakligini dokunmatik içindeki camasira göre suresini kendisi ölçüyor ona göre zaman ayarliyor genelde 1,5 aat cikiyor çok çamaşır koyarsam 2,5 saate cikiyor
0 oy
(11,426 puan) tarafından

60 derece çok olur en yüksek 40 derece 600 devir yıkaman yeterli saatini kendisi ayarlar saat ayarı genelde gecikmeli yıkamak için kullanılıyor atıyorum disari cikacaksin aksama kadar yoksun şu kadar saat sonra başlasın diyorsun o saat kadar beklemede kalıyor geri sayım yapıyor makine sonra başlıyor ve çamaşırlar makinenin içinde beklememis oluyor sen eve geldiğinde bitmek üzere veya yeni bitmiş oluyor saatini güzel ayarlayabilirsen  :)

Uzun oldu umarım anlatabildim canim

(333 puan) tarafından
Galibe benim gördüyüm o canim cunki saati vurunca 3 saatten başlıyor oda yıkama süresi 3 saat olamaz herhalde 3 saat sonra başlatılsın demek. Bebek rejimine koyuncada 60dan asagi inmiyor 40 olmuyor devir deyişiyor ama derece yok. Kagıtını bulursam çeviri yapıp okurdum
(11,426 puan) tarafından
Pamuklu 40 a ayarla canım bebeklerin genelde pamuklu oluyor
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Kendi ayarlamaz canım süre gibi sıcaklığı da sen ayarlamalisin
(333 puan) tarafından
Canim süre 3 saatten başlıyor ama

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 102 göst.
11 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,501 puan) tarafından soruldu
0 oy