0 oy
79 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (205 puan) tarafından

Diş buğdayı kutlaması için hangisi daha güzel olur?

image

image

4 Cevaplar

0 oy
(15,905 puan) tarafından
Kutlama falan verilecekse üstteki sade böyle fırfırlı bişey olsaydı güzel olurdu attaki de çok sıradan 
(205 puan) tarafından
Açıkçası sonradan da giyebilecegi bir şey olsun istiyorum. Kutlama elbiseleri çoğunlukla hem pahalı hem tek sefer giyiliyor hem de çocuğu rahatsız ediyor. Öyle bir elbise almıştım çekim için durmadı içinde. Bir de zaten yakın.m çevre çok kalabalık bir şey değil evde olacak.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Üstte ki pijama gibi duruyor canım. Altta ki daha güzel duruyor. Öyle herkesi çağırıcaksan altta ki daha iyi gider. 
(205 puan) tarafından
Çok değil yakın çevre evde ikram vereceğim kendim süsleme yapacağım üstteki diş resimli diye konsepte yakışır mı dedim.
tarafından
Canım zaten herkes diş şeysi için geldiğini biliyor. Bence altta ki daha iyi ama bir daha giydirmem diyorsan üsttekini alabilirsin ama tabi hatıra da kalır böyle elbiseler özel günler için alınıyor sonuçta.
(205 puan) tarafından
Alttaki elbiseyi yine giydiririm aşırı özel gün elbisesi değil günlük de gider zaten ondan pek süslü puslu bakmadım
0 oy
(339 puan) tarafından
Elbise daha şık, diğeri pijama gibi günlük duruyor canım
(205 puan) tarafından
Evet aslında önce elbiseyi beğendim diğeri üstünde dişler olduğundan  konsepte daha uygun diye ekledim
(339 puan) tarafından
Yakın çevrende olsa kutlama için uygun olmuyor canım, he ne yaparsın istersen 2 sini alırsın genellikle sık değiştiriliyor ya kıyafetleri, elbiseden sonra onu giydirirsin böylede olabilir
(205 puan) tarafından
Sizin öneriniz de güzel aslında çünkü pijama olarak sonra da sürekli giyebilecegi bir şey. 150 lira gibi bir şey pahalı da değil
(339 puan) tarafından
Al gitsin canım o zaman ikisinide :)
0 oy
tarafından
Bence ikincisi 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 60 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde EceAtlas (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 220 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mldnz (441 puan) tarafından soruldu