0 oy
519 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (162 puan) tarafından
Kızlar Bebeğim 15 Aylık Ona Oyuncak Olarak Neler Alabilirim Neler Tawsiye Edersiniz Neler Alsam Dikkatini Çeker Sürekli Oynar Wakit Geçirir Sizler Hangi Oyuncakları Aldınız Cewap İçin Teşekkürler 

17 Cevaplar

0 oy
(6,268 puan) tarafından
Valla ne görsem alıyorum hepside dikkatini çekiyor toplu alinmazki her gördüğünde seninde onunda hoşuna giden olur ayıcıklar arabalar legolar
-Reklam-
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Benim oğlan da 15 aylık bir sürü oyuncağı var hiç biriyle amacına uygun uzun uzun oynamadı kırmak dökmek fırlatmak tek derdi. Mutfaktaki kap kacakla daha çok oynuyor. Bir de hayv*n resimleri olan kitapları var onları seviyor 
0 oy
(4,681 puan) tarafından
Herşeye oynarlar canim bizde 7 8 çocuğun rahatlıkla oynayacağız oyuncajlar var bi o kadar da dağıtıyorum ama alıyorum :) 
0 oy
(144 puan) tarafından
Cinsiyetine göre değişir canım zeka kartları, zeka küpleri, tahta yapboz, erkek bebek ise oyuncak araba, kız bebekse oyuncak bebek, boyama kitapları, oyuncak bowling, peluş oyuncaklar vs gibi
0 oy
(4,390 puan) tarafından
mutfaktaki oyuncaklar daha çok dikkatlerini çekiyor:))))
0 oy
(10,048 puan) tarafından

image

image

bunlardan al lego al bultaklar var kup seklinde onlardan al. Tahta buyuk yapbozlar var sayilar harfler falan. Kucuk hayvanlardan al oynatirsiniz seslerini cikarirsiniz. Lego al. Ilk arabam al mesela guzel vakit gecirirdi oglum
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Top renkli renkli onlari kutuya atip çıkarmayı ogretiyorum yapboz tarzi blok diziyorz üst üste öğretici kitaplar var hayvanlar oyuncaklar ogretiuorum soruyorum biliyor parmağıyla işaret eder mesela
0 oy
(8,349 puan) tarafından
16 aylık kızım bir sürü oyuncağı var ve hiçbiri tencere tava spatula kadar dikkatini çekmiyor mutfak eşyaları ile oynamaktan dava zevk alıyor ☺️
0 oy
tarafından
Egitici şeyler yaparız birlikte özellikle dikkat dağılır kendisi yaomayi ogreniyor
0 oy
(926 puan) tarafından
Lego duplo serisinden zevkinize göre alabilirsiniz çok sever 
0 oy
(3,416 puan) tarafından
Kızıma müzikli  oyun halısı aldim  sadece o dikkatini çekiyor 
(1,075 puan) tarafından
Oyun halısını bebek kaçıncı aydan itibaren kullanmaya başlar?
(3,416 puan) tarafından
Benim kızım 4 aylık oynuyor   da  senin bebe biraz büyükmüş  :)
(1,075 puan) tarafından
Post sahibi değilim. Hamileyim ben araştırma yapıyorum ne zamana alayım diye
(3,416 puan) tarafından
2 aydan itibaren  hala oynuyor
0 oy
(11,310 puan) tarafından
Hiç bisi dikkatini çekmiyor disarda beğeniyor hoplayıp zıplıyor eve gelince atıyor bi köşeye bence almamak en güzeli 18 aylık benimde
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Öyle bir oyuncak daha icat olmadı canım ;)) sürekli oynayip vakit geçirecek falan :))
0 oy
(97 puan) tarafından
Eğitici kartlar oluyor meyveler sebzeler hayvanlar gibi onları çok seviyordu benim oğlum 
0 oy
tarafından
Çalışan oynayan hareketli oyuncaklar alsan daha çok dikkatini çeker bence yada takılan kule ev yapılan varsa onlardan alabilirsin
0 oy
(1,119 puan) tarafından

image

bu tarz oyuncaklar çok oyalayıcı 
0 oy
tarafından
Herşeydende alıyoz mesela her markete gitimizde ya biz bisey begeniriz ya o ister oyle oyle ev doldu hicbiseylede uzun sure oynamazlar hevesleri gecince atlar bi kenara 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 244 göst.
23 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 396 göst.
12 Mart 2024 Aile kategorisinde Nevbahar21 (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 644 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,534 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 348 göst.