0 oy
88 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (80 puan) tarafından
Merhabalar 3 aylık yazıldım şuan vermel gereken kilo çok çünkü  1.75 boy 95 kiloyum.  25 kilo vermek istiyorum inşallah. Gerekirse 2 ay daha gideciğim 3 ay dışında. Gidip zayıflayan bana motive olmak isteyen var mı kızlar

4 Cevaplar

0 oy
(2,162 puan) tarafından
Bennnnn. O kadar memnun o kadar memnundum ki anlatamam.  48 kiloya düştüm sağlıklı bir şekilde. Ama diyetisyenim harika biriydi. Ne derse uydum. Meslek lisesinde çalışıyordum o ara hareket de fazlaydı hayatımda.
-Reklam-
0 oy
(2,007 puan) tarafından
 Ben gittim sonuç alamadım ya boşuna param gitti istikrarlı biri isen iyide sende bitiyor sonuçta canım bu listeleri uyup istikrarlı şekilde devam etmek ben bir ay gittim 2 kilo verdim araya başka şeyler girdi diyeti bozdum sonra devam edemedim kaldı boşuna 
0 oy
(1,155 puan) tarafından
Ben geçen sene online hizmet aldım 15 kilo verdim sadece kilo vermek değil bir sürü bilgi öğrendim beslemeye dair gerçekten bakış açısı kazandırdı bana bazı şeyleri hala onun dediği gibi yapıyorum bırakınca da hemen öyle kilo almadım. Hamileyim simdi o yüzden aldım
(3,004 puan) tarafından
Merhaba online hizmet ucreti ne kadar ?
(1,155 puan) tarafından
Ben geçen sene aldım 450 ydi galiba bu sene farklıdır büyük ihtimalle. 40 60 dk kadar watsaptan görüşme yapıyorduk detaylıca konuşmaya fırsat vardı
(3,004 puan) tarafından
Tesekkur ederim cevapladiginiz icin
0 oy
(649 puan) tarafından
 Ben varim :) once 22 kg verdim bazi sebeplerden biraktim ve o arada aldim sonrada 24 kg verdim simdi devam ediyorum ama hamilelik olunca sdc kilomu korumaya odakliyiz simdilik
(48 puan) tarafından
En Merak ettiğim şey kilo verirken göğüslerin küçüldü mu bnim kilom fazla ve çoğunluğu göğsümde toplanmış gibi:((
Gdbelikden göbeğim çatladı mesela kilo verince buruş buruş oluyor mu sarkıyor mu vücut
(649 puan) tarafından
Benim sarkma olmadi ama ben duzenli ve profesyonel olmasada spor yapiyorum (youtubeden growwithjlo) goguslerime gelince spora baslayana kdr sanki biraz sarkti ama sonra topladi biraz zaten oyle hic dik olmadilar benim :) kilon ve boyun kac
Ben sezeryandan sonra sanirim yaklasik 112 ile basladim hamile kaldigimda tekrar 89.8 dim 178 boyum var ilk hamileligimde 135 civariydim sanirim en sin bebegimi kaybettip sezeryana girdiğimde

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 128 göst.
6 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,266 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 158 göst.
23 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde eylul_ (1,596 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 223 göst.
22 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 43 göst.
3 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kbranur (210 puan) tarafından soruldu

396,329 soru

11,855,506 cevap

35,949 kullanıcı

...