0 oy
104 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (26 puan) tarafından
Cerazette kullandım dün yatmadan bugün çok halsizim atesliyim ve kanamam var az az bide rahimde yanma bunlar ilk kullanimda normal mi acaba 

4 Cevaplar

0 oy
(143 puan) tarafından
Yan etki yapmış kullanımı bırakın kadın doğuma gitmenizi tavsiye ederim
(26 puan) tarafından
Kadın doğum yazdı adet düzensizliğim vardı dün kullandım bugün boyleyim anlamadım ki ya
(143 puan) tarafından
Yan etki yapmış işte tekrar git
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben adet düzensizliği sebebiyle 2 ay Yasmin kullanmıştim. Hiç böyle etkiler görmedim. Prospektüse bir bakın bence yan etki yapmış olabilir yaptıysa tekrar kullanmazsınız
(26 puan) tarafından
Banada bı iki ay kullan yeter dedi adet düzensizliğim var doğumdan bu yana ama sabah beri iyi değilm ya
tarafından
Yan etki yaptığını söyleyip değiştirtin bence. Yasmin bana hiç dokunmamisti.
0 oy
(1,471 puan) tarafından
O hap benide mahvetti sizede yan etki yapmış bırakın bence ve kadın doğuma gidin
(26 puan) tarafından
Ya sizde ne gibi etkiler oldu doğumdan bu yana 75gundur kanamam vardı doktor yazdı aldım dün başladım kullanmaya
(1,471 puan) tarafından
Devamlı kanama ve bulantı yaptı, emziriyormusunuz peki
(26 puan) tarafından
Evet emziriyorum bulantım yok ama kanama ve yanma var şuan yeni basladi
(1,471 puan) tarafından
Bende emzirdigim için içtim ama bıraktım devam ederse doktora gidersiniz
(26 puan) tarafından
Tamam cnm belkide ilk kullandigim içindir bikac gun sonra kaybolur yan etkiler insallah
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Halsizlik tamam da kanaman nasıl oluyor korunma hapinda içmeyin şimdilik 
(26 puan) tarafından
Adet duzensizligim vardı doğum dan bu yana 75gundur o yüzden kadın doğum doktoru bunu yazdirdidun aldım kullandim bugün boyleyim
(2,522 puan) tarafından
Yani ilaç aldıktan sonraki kanaman oldu yoksa öncesinde de varmiydi
(26 puan) tarafından
Oncesindede ara ara oluyordu bı iki gün surup bitiyordu düzensizlik vardı bı ayda çoğu kez böyle kanamalarim oldu kontrol etti doktor adet düzensizliği dedi bunu yazdı bı ay kullan düzene girer dedi ama yanma ve hazlsizlik kullandigimdan beri  var
(2,522 puan) tarafından
Yan etki etmiş demekki Dr demedimk kanama olsa da normal diye. Hoş d.kontrol hapı ile ilk başta gelmemesi lazım keser çünkü
(26 puan) tarafından
Valla bilmiyomki canım kontrol etti adet oluyon dedi herşey yolunda dedi bu hapı kullan  düzene girer dedi bende aldım mecbur :( belkide ilk kullanımda böyle yan etkiler yapiyordur

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 76 göst.
19 Şubat 2024 Aile kategorisinde BetulOpoz (515 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 210 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Pinar_07 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ygzelisa (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 35 göst.